Тоска в носках• 01 августа 2024

Я люблю свою роботу..

Щоранку прокидаюся з діалогом
" та ну його 🤬🤬🤬. Задовбалооооо"
" А їсти що будеш? А борги?"
"Я люблю свою роботу! У мене чудова робота 😁"

Ні, ну в цілому вона ок. Просто є моменти..
Ти з трудом викопав кандидата ( да, ч рекрутер) . Їх таких там де їм треба одиниці. І більшість не хоче міняти роботу. Перед цим надав звіт з цифрами стільки зроблено, щоб хоч одного викопати.
" Так, він/ вона норм. А давай зп глянемо"
І 🤬🤬🤬🤬🤬. Кого глянемо?????? Цього з трудом знайшли. Їх НЕМАЄ!!!!!!

Або тестові. " Ну оце таке тільки не таке"
А яке??????

Поки ти дивишся ще, ці отримують інші офери , а ти " погано працюєш"

Накипіло, а в відкриту поки гроші треба не поплакати 😭😭😭😭😭
автор Тоска в носках • 01 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
сколько вы в рекрутинге? у меня первое выгорание было года через 1.5, наверное
З 2020 року. З березня цього року в середині компанії. Раніше х такими замовниками була можливість розривати контракти,обирати. Зараз ситуація змінилася і потрібно працювати де є
А ви стільки?

автор Тоска в носках • 01 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Когда я получаю такие письма по работе, с капслоками, смайлами и потоком мыслей, я прост нажимаю delete
Ви порівнюєте робоче листування з форумом? 🤦
автор Тоска в носках • 01 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Поговорите с руководителем рекрутинга, это ее задача менеджить ожидания клиентов по срокам закрытия и зп кандидатов.
Предлагайте менять рынок, искать удаленных кандидатов. Сейчас рынок работодателя, я бы не сказала, что есть сложности с закрытиями

Хотя - у меня сейчас вакансия FPGA Engineer в работе, нужен кандидат с опытом в трейдинговой компании в Нью-Йорке, вот таких реально единицы, каждый отказ очень злит(
Тут окрема ситуація. Вона тільки стала тім лідом. І дуже боїться за свою п´яту точку. Тому менеджмент від неї: того не роби, того не кажи, ми так замовнику не пишемо!
Тут такі віртуозні танці треба влаштовувати щоб не зачепити его деяких, отримати потрібну інформацію і ще й не ’ ти мене підставила!!!’ Я тиждень погоджувала з нею пропозицію змінити локацію пошуку чи попуститися з вимогами

Ой, я вас розумію ((( коли кандидатів одиниці, а тут ще й носом крутять. Трішки не таке.
Коко На Страже• 01 августа 2024
Ответ дляТоска в носках
Да, а вы в рабочих письмах думаете начнёте писать иначе?)
Та легко!• 01 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
... я приду сюда в субботу.
И конечно воскресенье. Здесь я встречу День Рождения,
Новый год, 8 Марта. Ночевать здесь буду завтра.
Плащ-палатка, вещь мешок — у супруга будет шок!
Если я не заболею, не сорвусь, не озверею,
Здесь я встречу все рассветы, все закаты и приветы!
От работы дохнут кони. Ну, а я — бессмертный пони!!!
Но однажды на работе
Если вы меня найдёте,-
Без движения лежу
И от радости не ржу,
Знайте: я трудом добита

И откинула копыта.

90x60x90• 01 августа 2024
О і у нас так. Знайшли кандидата, пару співбесід, директор вертів носом, через 2 місяці йому телефонують ми вас берем. Ото він поржав- вже давно на іншій роботі
Звожу з розуму• 01 августа 2024
Ответ дляТоска в носках
Тут таких немає)
Я спеціалізуюся на пошуку рідкісних спеціалістів в сфері ІТ . В основному на закордонний ринок. Іноземці тут не сидять
А на dou розміщуєте? Якщо ні, то рекомендую.

Кудрі кручу сама• 01 августа 2024
Ответ дляТоска в носках
А ви стільки?
я с 2004))) Я так понимаю, вы работаете в агентстве? Ищите ин-хаус, сейчас достаточно хороших предложений, особенно если хороший англ и релевантный опыт с западным рынком
автор Тоска в носках • 01 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ого. То ви в цій сфері дуже давно.
Зараз я саме ін-хаус працюю. І це внутрішній замовник не чує.
Шукаю паралельно інше. Просто деякі внутрішні моменти не видно на інтерв´ю. І про них нажаль на доу тому ж не пишуть
Та й відгуки в основному тільки розробники пишуть.
автор Тоска в носках • 01 августа 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Так. Доу, джині, місцеві джобборди
автор Тоска в носках • 01 августа 2024
Ответ для90x60x90
Дійсно, ще б через рік запропонували
автор Тоска в носках • 01 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Вам видніше
Затишне кубло• 01 августа 2024
А на яку зп можна розраховувати таким унікальним кадрам?
Кудрі кручу сама• 01 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло
FPGA Engineer в НЙ - 400-800 тис в рік + бонуси - податки
Затишне кубло• 01 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама

Така зп мені підходить. А які ще у вас є вакансіі. Бо fpga трохи не мій напрямок
Мій напрямок мережі і програмування
Кудрі кручу сама• 01 августа 2024
Ответ дляЗатишне кубло

Мій напрямок мережі і програмування
у мене IT вакансії в трейдингу, Лондон, НЙ, Амстердам і Чікаго
мережі і програмування - це девопс, кібер.безпека, системний адміністратор? Напишіть внятно свою спеціалізацію і локацію
Затишне кубло• 01 августа 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Мережевий адміністратор. Київ