Стебель березы• 01 августа 2024

Хочу турботи та ласки чоловічої

Та не хочу зараз нові відносини, з чоловіком не розмовляю як і він зі мною, він зрадник, заразив мене від масажистки інтим салону, я вилікувалась. Я гидлива. Рекомендуйте.
D_A_V• 01 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Есть. Например, DAV
есть то есть, но я занят
и я не изменяю, когда есть договоренность обоюдная :)

Дівчина Бобула• 01 августа 2024
Ответ дляD_A_V
есть то есть, но я занят
А у вас есть женщина? Не знала
Куда_бежать• 01 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Спасибі) де забрати?))
Рекомендую нарешті розлучитися, вже рік вас шатає , і кожну неділю тема. Гидлива, то не спали б. Він усвас то по масажистках шастає, то дві лесбійки бажає. Нафіга ви з ним живете? Воно все життя буде бігати по салонах чи бабах. Ви ж розумієте, що він завжди зраджував і до масажисток? Чи свято вірите і після доказів, що ваш особливий?
Куда_бежать• 01 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Я сьогодні попрацювала, і заробила 1500 грн. Мені поки штамп не мішає, от замки на дверях зміню, і зїзжаю від чоловіка. Тяжко.
Було вже, не розлучились.
автор Стебель березы • 01 августа 2024
Ответ длягодовасик
Не зрозуміла, якщо з´їзжаєте ви, замки навіщо змінювати?
Щоб він не зміг прийти до мене, і тим більше коли мене не буде вдома. Щоб не привів нікого стороннього.
автор Стебель березы • 01 августа 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В спортзале многие романы заводили. Потрахушки, потом позанимался в спортзале, помылся и как свежий огурец.
Ага.. мені мій розказував до признання у зраді, що підслухав розмову тренера з клієнткою, де ще 1 чоловік і вони на каву ввечері будуть збиратися на квартирі. Натяк на тройнічок. Він у мене не пліткар зовсім.
автор Стебель березы • 01 августа 2024
Ответ дляКуда_бежать
Вірила що до масажисток нічого не було. Хоча були підозри( І після зізнання казав що не буде більше, бо стрьомно заразитися. Вдруг. Мені дуже складно відклеїтись, усамітнитись, усвідомити це таке життя
автор Стебель березы • 01 августа 2024
Ответ дляКуда_бежать
Було вже, не розлучились.
І добре, він на мене переписав всі свої частки нерухомості. Без податків, бо подружжя.
годовасик• 02 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Вибачте, але почитавши про ваші відносини, то тричі ви йому всралися до вас ходити, він вже не знає як вас здихатися, а ви все не йдете, шукаєте приводи залишитися. Шукайте свою самооцінку, вона десь далеко за плінтусом валяється.

автор Стебель березы • 02 августа 2024
Ответ длягодовасик
Але він так само може зїхати на ту квартиру, у нього є ключі, там нема речей. Він там був місяць чи 2 поки світло не стали вимикати, а на іншій кв було, тепер вже усюди вимикають світло.
годовасик• 02 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Моя ж ви хороша, замки змінювати це питання 2-х годин, а ви теми не перший місяць строчите, хотіли, то давно б змінили і поїхали. Ще раз, перестаньте так себе не любити і ваше життя зміниться. Цей чоловік не зміниться, а ви все сидите і сподіваєтеся на чудо.
автор Стебель березы • 02 августа 2024
Ответ длягодовасик
Тяжко піти на цей крок. Я думала змінити двері з замками, шукала магазин, майстрів, сказала йому чому йду кудись, а він сказав що це таке діло пильне, дуже багато пилюки при монтажу дверей, типу «не поспішай)
годовасик• 02 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Ну от бачите, ми дійшли з вами до того, що таки не хочете йти і на щось сподіваєтеся. Він не йде, бо йому зручно, він зраджує, ви прощаєте, все добре для нього і комфортно. Просто сядьте і подумайте, яке майбутнє з ним вас чекає і чи щаслива ви зараз. Іноді важко зробити саме цей останній крок, знаю про що кажу, двічі в житті так йшла, і один з цих разів будучи вагітною на 9 місяці і знаєте, не пошкодувала ні разу. Ви, я так зрозуміла, молода ще, тому просто порада від чистого серця, не псуйте своє життя поруч з ним, назад молодість ніхто не поверне, наберіться сміливості і підіть звідти, де вам погано.
автор Стебель березы • 02 августа 2024
Ответ длягодовасик
Як у вас так вийшло, двічі?
Я от зараз подумала, зрозуміла, і зайшла на форум цей. Я не бачу чітких кордонів свої, вони розмиті. Де я, а де він, а де дитина? От зїду, а що брати з собою? Де спільне, де моє?
годовасик• 02 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Як у вас так вийшло, двічі?
Перший чоловік мені зрадив, але визнавати не хотів, коли я докопалася таки до правди, то одразу ми розійшлися, пройшло 12 років, він досі з тою коханкою, ще займається вихованням сина, у нас нормальні стабільні відносини, він платить аліменти і ми спокійно спілкуємося. З другим я була 4 роки, ми одружені не були, але він купив квартиру в іпотеку і ми збиралися жити разом. Але була колишня дружина і двоє його дітей, тому він наче і мене кохав і там не міг все покинути, я прийняла рішення за нас обох, просто пішла.
Зараз втретє заміжня і дуже щаслива, в мене класний чоловік, який мене дуже кохає і якого кохаю я, іноді думаю, що якби не пережила все те, що було, то не цінила б зараз так сильно, те що маю. Тому, всі ситуації в житті нас чомусь вчать, головне не боятися змін, це найважливіше.
З дитиною він зможе спілкуватися, було б бажання, з собою беріть все, що вважаєте своїм, щоб не було спокуси і приводу повернутися назад. Знаєте, мені колись кума гарну фразу скзала, що собаці рубають хвіст один раз, а не ріжуть по шматочку, так набагато більше болі, так і у відносинах, треба рвати одразу, бо поступово ще гірше і біль буде більшою набагато.
автор Стебель березы • 02 августа 2024
Ответ длягодовасик
Дякую. Оце «брати рішення за двох» це складно 😔 ніби я винна, що хочу оце припинити, а він святий, йому норм.
годовасик• 02 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Ніколи не можна бути винною в тому, що хочеш жити краще, щасливіше та комфортніше, вже пройшли ті часи, коли переживали, а що люди скажуть, повірте, людям на вас начхати, кожен переживає тільки за свою дупку і свій комфорт. Просто ви повинні дійти до того, що один крок змінить ваше життя і не боятися його зробити.
автор Стебель березы • 02 августа 2024
Ответ длягодовасик
От мій чоловік захотів жити краще, пішов наліво, мені не сказав, мав зі мною контакт.
Заразив. Чи він винний? Так.
Чи буде мені краще одній? Час покаже.