Сколько_мне_лет?• 02 августа 2024

Советская квартира, дверь на кухне нужна или старомодно?

Советская трешка в Киеве, кухня у входа в квартиру рядом, газовая плита, вытяжка есть. Стоит ли делать ремонт без двери на кухню с высоким проходом, по вашему опыту или не практично если телевизор смотреть когда все спят или по телефону говорить на кухне хочется, что б другим не мешать?

Фото для примера, двери нет, проем аж до потолка свободный, рядом с кухней дверь в кладовку
Істеріомама• 02 августа 2024
Бидося, у которой болит голова, откройся уже наконец :)))

Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Как не обязательно должны быть двери, если там чётко написано про двери?
Я тоже за двери, так удобнее если кто-то спит в соседней комнате. Ну или когда кто-то посторонний заходит в квартиру, там пол кухни видно из коридора.
Де написано? Покажіть, будь ласка.
Рятівник Малібу• 02 августа 2024
У меня есть но она всегда открыта
Та легко!• 02 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Де написано? Покажіть, будь ласка.
У вас, что двери должны иметь зазор
Столічна штучка• 02 августа 2024
Якщо родина живе в одному графіку, то може і не потрібні. У нас, наприклад, чоловік жайворонок, а я сова. Він готує сніданок зранку за зачиненими дверима і шуму менше. Я в свою чергу ввечері на кухні шуршу і з зачиненими дверима на кухню все одно це не так чутно. Хоч квартира і немаленька і у спальнях є двері.
Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
У вас, что двери должны иметь зазор
Це я читала ще з радянських. Ще жодної не бачила, ще рашистькі є. Але в них законодавчо значно більше заморочок, яких немає в нас. Тому, звісно ж, не показник.
ШобВам_КакНам• 02 августа 2024
дверь на кухню нужна!
Хвильоватиша• 02 августа 2024
нужно, особенно если есть кот
Уравнобешенная• 02 августа 2024
Видела часто люди делали арочку, без дверей.

ЧупакабраЗеБест• 02 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
В мене теж газова плита, і по проекту двері відсутні. Я вже пошукала, не знайшла, тому висновок: ви голослівні, ваші слова нічим не підтверджуються.
а я обязана чем то тут подверждать? это форум, и не профессиональный или судебный .
вы тоже голословная. и что?
Дівчина заглядєніє• 02 августа 2024
У свекрузи така квартира. Коли приходимо до неї в гості на Різдво, я беру кілька великих пакетів для сміття, і ховаю туди куртки. Інакше штин смаженого на пару тижнів забезпечений.
Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы тоже голословная. и что?
Як я можу знайти підтвердження тому, чого немає. Ви стверджуєте - що є (вимоги до обов´язкрвості двері), але їх, ці правила, прописані законодавчо, не можете. То хто прав?
ЧупакабраЗеБест• 02 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
всмысле не могу? с чего вы это взяли?
Дівчина заглядєніє• 02 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
всмысле не могу? с чего вы это взяли?
А що, можете? З чого ви взяли?
Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так, це дійсно проблема, з якою і я стикнулася. Вимушена менше смажити..... а деякі продукти взагалі ’пішли’ з нашого раціону.
Та легко!• 02 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Такое нашла
Дівчина заглядєніє• 02 августа 2024
Ответ дляНалитое яблочко
У мене і двері є на кухню, але я також багато від чого відмовилася через запах. Старість? :)
Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
всмысле не могу? с чего вы это взяли?
Ви самі сказали, що не будете нічого шукати. Я шукала - не знайшла. Тепер ви мене ще й звинувачуєте.
Усатая полосатая• 02 августа 2024
У нас в советской квартире у родителей никогда и не было/ Живу в новострое сейчас, дверь есть, но всегда открытая

Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Такое нашла
Ось, все вірно. Не написано, що кухня з газовою плитою повинна бути обладнана дверима. А так можна не тільки кухню до коридору прирівняти, що завгодно.
Бараболька• 02 августа 2024
Я убрала дверь на кухню и не жалею.
Если нужно не мешать другим рано утром, то закрою дверь в комнату.
Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Та мабуть. Бо мені запах ’пролазить’ навіть через зачинені двері спальні.
Нічний дожор• 02 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я б зробила. Так і затишніше, і дійсно, заважати нікому не будете, якщо вранці прокинетеся раніше і будете готувати
Та і взагалі з кухні краще не виходити, заперти там того, хто буде обслуговувати сімʼю, поставити тв і хай там тусується.
Мамзелькіна• 02 августа 2024
Мы сняли в прошлом году, 40 лет дверная ручка прослужила крючком для пакета и все, проход стал шире, а в комнаты у нас есть массивная дверь отделяющая от мокрой зоны.
Налитое яблочко• 02 августа 2024
До речі. Як би обов´язковим було встановлення дверей, то тоді б були і правила безпеки: тримати двері зачиненими. Як наприклад: при пошкодженні газопроводу заборонено користуватися чи при появі запаху телефонуйте....
Який сенс в тих обов´язкових дверях, коли ніхто не говорить, що вони повинні бути зачиненими?
Як спасуть від чогось там ті двері, коли вони постійно відчинені, і ніхто не вимагає їх зачиняти? Де логіка? Прихильники ’двері за правилами безпеки’ поясніть?
Є правило: готуєш, обов´язково зачиняй двері? Чи може, на ніч обов´язково зачиняй двері? Чи може, тримай двері завжди зачиненими?
Мастер Класс• 02 августа 2024
По правилам безопасности. Подумайте сами: без двери угарный газ (не имеющий запаха, но очень вредный) и продукты горения будут идти в жилую зону. В случае утечки газа он тоже быстрее пойдет в квартиру.
Кіма кепка• 02 августа 2024
У сестри двох кімнатна квартира - хрущ, там такий вузький коридор,що двері тільки б забрали вільний простір,тому без дверей..
Якщо коридор достатньо широкий,то поставила б звичайно.
Налитое яблочко• 02 августа 2024
Ответ дляМастер Класс
Ви знаєте, що таке ’угарний’ газ і як він утворюється?
Дама_с_караваем• 02 августа 2024
Ответ дляТа легко!
Я теперь поняла почему в Запорожье у нас квартира Киевский проект 😀 у нас дверь есть и я её всегда закрываю если доставка приезжает или какие-то посторонние заходят
Какой бред... В Харькове с такой планировкой - это ’полька’ и ’чешка’..
Пишу каліграфічно• 02 августа 2024
Ответ дляПросто болталка
По-модному может и не стоит) Для практичности я бы сделала
В моде ничего про дверь не говорят, особенно в типовому жилье))
Автор дверь на кухне нужна, начиная от вечерних посиделок, заканчивая очень разным подьемом одного члена семьи