Язвочка• Изменено 02 августа 2024
Аліменти
Подала позов на аліменти. Це в нього вже другі. В судді сказали з ним зв´язався адвокат, що він збирається оскаржувати? Я подала на себе і дитину до 3років
Чоловік військовий. Знаходиться в тилу, зп до 24 тис. Перші аліменти 1/5
рукиЖимолости• 02 августа 2024
Ще той жук. Вчасно розгледіли. Гарного вам чоловіка,а дитині батька (реального, а не лише по крові)
У подруги чоловік воєнком, то теж подав на зменшення, але там полковник і зарплата більша. Виграв суд, перерахували у фіксовану суму. Дурачок, дитина класна, а відвернулась від нього
Язвочка
• 02 августа 2024
Ответ длярукиЖимолости
А чого перші так мало? У нього є інвалідність?
Дитина рік і я на утриманні. Зменшував
рукиЖимолости• 02 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Дитина рік і я на утриманні. Зменшував
А тепер це саме робить і з вами... Зменшує... Чого хоч подали на розлучення? Чи тільки на аліменти?
Молода і нерозважлива• 02 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Дитина рік і я на утриманні. Зменшував
Вы уже тогда должны были понять что он не очень человек то
Язвочка
• 02 августа 2024
Ответ длярукиЖимолости
Поки на аліменти, дитині рік в вересні
Встидаюся запитать• 03 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Дитина рік і я на утриманні. Зменшував
Фу, какой он конченый.
И вы вместе с ним, что радостно молчали, когда он это делал. Ну, теперь отгребайте сами