Басноплетка• 02 августа 2024
Питання по садочку, мами рятуйте!)
Порадниці, що потрібно дитині (дівчинці) в садочок купити? У вересні в садочок, а я не знаю, що потрібно дитині.
І ще питання, як починали водити, одразу на цілий день, чи спочатку на годинку і по троху збільшувати час?
Бо ось місяць залишився, а я щось не можу зібратись.
Може щось порадите)
Заздалегідь буду дуже вдячна!)
Може щось порадите)
Заздалегідь буду дуже вдячна!)
Муркошечка• 02 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
2роки
Я свого також в 2 віддала. Спочатку до 12 години десь місяць,потім на весь день. Вона на горщик ходе?Одяг вільний підбирайте, щоб не було аварій з туалетом. Так само взуття-з липучками. Розмовляє? Вміє сама їсти,пити з кухлика?
мегамоСГ• 02 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
2роки
Ооо, будьте готові до плстійних болячок. Раз в місяць стабільно.
Тому готуйте нерви! Купуйте заспокійливі собі
неДоЖиру• 02 августа 2024
Як водити скажуть вихователі, спочатку на 1-2 години, якщо все добре - то залишать на сон і т.п.
Необхідно змінне взуття в групу і чешки для занять.
Зараз з тривогами ще тривожний рюкзак: змінний одяг, вода, печиво.
TANYA 0 0 0 0• 02 августа 2024
Ответ дляЖенщинас
Колгот, трусів, шорт
Тапочки, ще можуть сказати нагрудний слюнявчик
наКоблучках• 02 августа 2024
Одяг, бажано такий щоб сама дитинка могла вдягати знімати. Звісно вихователі будуть допомагати, але ж Ви розумієте дітей в групі багато
Муркошечка• 02 августа 2024
Змінне взуття підбирайте зручне, на липучці, щоб гарно трималося на ніжці.
TANYA 0 0 0 0• 02 августа 2024
Взагалі то в нас були батьківські збори де всім давали список що треба. Ще купляли альбоми для малювання фарби ф ще якусь канцелярію
Басноплетка
• 02 августа 2024
Ответ дляМуркошечка
Ох дякую. З горщиком біда, по маленькому на горщик, а ось по великому то біда, не хоче ну ні як. Ось і не знаю як з таким віддавати в садок, бо розумію що тільки за нею не будуть бігати(
Сама їсть, п´є, розмовляє, одяг і з гудзиками може одягати
Басноплетка
• 02 августа 2024
Ответ длянаКоблучках
Звичайно розумію, що вихователь один, а діток багато. Мама працювала в садочку(дуже давно), то розумію як воно бути вихователем
Басноплетка
• 02 августа 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Казали що збори будуть за тиждень до, але за тиждень не дуже хочеться бігати, то може щось і зараз дізнаюсь і потроху почну купувати
Женщинас• 02 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
За компанію буде, ще й хвалитимуться.
Ще пакетики як на бутерброди, щоб було куди опісяні ’сюрпризи’ класти й не бруднити речі.
Муркошечка• 02 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
Головне не давайте підгузки,бо буде весь день в ньому ходить. Були такідітки.
Басноплетка
• 02 августа 2024
Ответ дляЖенщинас
За компанію буде, ще й хвалитимуться.
Дуже дякую, буду мати на увазі!)
МадамОхмури• 02 августа 2024
Син пішов в садок в 2,6 р. Це було так два дні ходить, тиждень хворіє, тому адаптація у нас тривала до грудня. Потім він пішов на весь день в садочок.
Купити потрібно тапочки, одяг запасний в групі має бути і білизна.
Женщинас• 02 августа 2024
Лейкопластир і маркер, що не змивається. Тапочки і речі зсередини підпишіть. Завжди повинна бути запасна шапочка і тоненька кофтинка з рукавом . Одноразові хустинки.
Из Кукуева я• 02 августа 2024
Тапочки купите удобные, я брала Валди. Сменная одежда должна быть в шкафчике. Подумайте в чём будет ребёнок ходить в группе, главное, чтобы удобно.
Сначала водят детей на несколько часов, до обеда, потом уже постепенно остаются на целый день.
Женщинас• 02 августа 2024
Ответ длямиссАрфография
Лосіни замісь колготок.
Як варіант. Я брала широченькі колготи, щоб легше вдівати було, лосіни джулія.
миссАрфография• 02 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Двоє дітей, один пішо в рік і вісім- хворів перші півроку, другий пішов в рік і десять - не хворів, лікарняних за весь період садку було штук шість. І з них три в лікарні. Зараз він в 8 класі, ніразу не був на лікарняному з орві
Скорая помощь• 02 августа 2024
Нічого особливого не потрібно, перезувне на липучках. І основний одяг в нас це футболки з довгим рукавом. Купую на секонді. В групі жарко, тому що осінь, що зима найкраще. Наверх кофта на замку або інша вільна спортивна + куртка от і все. На зиму спідничка чи шорти лежать в шафці щоб на колготи одягти замість теплих штанів. Канцтовари та гігієна все купується батьківським комітетом після зборів.
Оля_с_киркою• 02 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
у меня сын ни разу не сходил на горшок по большому. По маленькому - да, запросто, даже сам таскал этот горшок. А потом как-то случайно я посадила его на унитаз, немного приопустила *опку, придавился животик и...все получилось)) Пришлось срочно покупать накладку на унитаз)) Сыну тогда было 2,5 года. Попробуйте, может и вам подойдет этот метод.
Бадабум• 02 августа 2024
Ответ длямегамоСГ
Чому?
Мої діти в садочку з 1.5-1,8 років, боліли як і всі діти, а не постійно. З імунітетом в дітей все ок
Миловидна леді• 02 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
Не знаю, як буде у вас. Але в нас свого часу була така ж ситуація - по маленькому син завжди просився вже, по великому лише в підгузок. Через пару тижнів у садочку почав усі справи робити в горщик, про підгузки ми забули.
Рівно в 2 роки пішов, він серпневий.
Басноплетка
• 02 августа 2024
Ответ дляМиловидна леді
Рівно в 2 роки пішов, він серпневий.
У мене липнева, але хвилююсь дуже, не дуже вона той горщик любить(