Анонім-ка• 02 августа 2024
А було продовження теми, де чоловік вистрибнув з вікна, бо гроші сестрі не дали?
Декілька днів тому в топі висіла.
Багато сторінок було. Де свекри і чоловік вимагали у жінки продати квартиру і дати гроші на лікування раку сестри чоловіка.
Анонім-ка
• 02 августа 2024
Ответ дляКишмишная Мая
А він там що, реально стрибнув з вікна?
А хто його знає.
Автор обіцяла надати докази, але нічого не написала.
Такий блокбастер вийшов.
Где тут 0?• 02 августа 2024
Раньше сестры на тот свет ушел ? Не верю , что такое бывает простите . Тролли совсем берега попутали
ЗновЗдоров• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
А хто його знає.
Такий блокбастер вийшов.
І не надасть, бо троліха
Анонім-ка
• 02 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ну що треба мати в голові, щоб тролити про таке?
Где тут 0?• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Ой)) вы тут недавно? тут и не на такие темы троллили , рак матерей , болезни детей, смерти мужей тут просто рай душевнобольных
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Там так стрімко розвивались події що автор після того як його поховала вчора, нині вже певно заміж виходить
Где тут 0?• 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
За сироту теперь уже только, а то мало ли
все по ГОСТу!• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Так нічого і не мати
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Сирота і іноземець - гасробайтер
Love_Love_Love_• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Я аналогічну тему вашій в той же день створила, теж була в шоці, питала чи може вона сказала місто щоб по інфо з поліції перевірити
Анонім-ка
• 02 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дайте посилання, почитаю.
Ksenia2291• 02 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
И прям за сутки всё случилось, но тролль продолжал строчить, сходил на опознание, успел поделить имущество, а потом выдохся
Простецкая• 02 августа 2024
Ответ дляKsenia2291
І не кажіть, мене здивувало, що людина не за чоловіком тужить, тіло якого ще не охололо навіть, а вже майно ділить в думках.
Мамзелькіна• 02 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
та може там перший поверх)
Наивная Хо• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
А хто його знає.
Такий блокбастер вийшов.
Я все ж таки думаю, що тролила вона. Мені хочеться у це вірити, бо тема моторошна
Наивная Хо• 02 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
А як геніталії виставляють поки адміни не блокануть...
Мир Мир Мир!• 02 августа 2024
така ситуація була в родичів по батьковій лінії. це жах.Чоловік забрав гроші мовчки,які збирали сину на навчання закордоном,причому жінка більше(всі премії відкладала,на відпочинок не їздили). Бо в мами його рак. Матір не врятували.Син лишився без навчання закордоном. Жінка подала на розлучення і прокляла всіх. Не знаю,але після її прокльонів у всіх родичів чоловікових пішли великі негаразди- звільнення з роботи,пожежа в хаті,ДТП.У всіх.
Сама так роблю і доньку вчу- ніяких общаків. Гроші собі на карту. а потім як треба, то разом щось купити.Але щоб не лежали у вільному доступі. Чоловік подруги забрав усі гроші,що збирали на квартиру,і втік до коханки. а подруга вічно економила на всьому і лишилась гола,боса і без нічого.
Про гроші має знати лиш той,хто збирає. і я б не дала свої гроші на матір чоловіка.Бо я маю свою матір,бо вона має ще інших дітей. І взагалі про те, що щось складаєш, не треба нікому говорити.
Язик- ворог мій
Наивная Хо• 02 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Язик- ворог мій
Боже, який жах!!! А хлопець із батьком спілкувався після того?
Мир Мир Мир!• 02 августа 2024
Ответ дляНаивная Хо
ні. викреслили з життя всіх.
Анонім-ка
• 02 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
ні. викреслили з життя всіх.
Тут би ще лікарів, які з невиліковно хворих тупо гроші тягнуть, з життя викреслити
Наивная Хо• 02 августа 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
ні. викреслили з життя всіх.
У неї і у хлопця налагодилось життя з того часу?
Наивная Хо• 02 августа 2024
Ответ дляАнонім-ка
Не всі. У мене дідусь хворів. Всі сказали, що діла не буде і пояснювали чому... Може лікарі більш людяними стають...