Радостина• 02 августа 2024

Киев, может видели яблоки дешевые? Дешевле, чем 20 грн?

Желательно в сетевых маркетах, чтоб бензин не тратить в дальние поездки.
Мне нужно 10-12 кг
Святатабожа• 02 августа 2024
В Сільпо нема.
Чесно брешу• 02 августа 2024
Вам свежие? 35 цена на базарах, может оптом дешевле. Видела в атб сегодня по 20 мелкие, но они прошлогодние.
автор Радостина • 02 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
Желательно свежие, но и старые в хорошем состоянии пойдут)
Спасибо
Святатабожа• 02 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
В АТБ якісь поморщені всі
Святатабожа• 02 августа 2024
Може напишіть в групи районні на ФБ? Якісь люди із сіл можливо продають
Чесно брешу• 02 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
В АТБ якісь поморщені всі
Хотіла взяти на компот, а там у ящику бумажка, врожай 23 року.
Святатабожа• 02 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
Та ну. Мої батьки в сад їздять, там рвуть і купують. Так яблука вже в березні почали псуватись.
Чесно брешу• 02 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
Реально. Написано врожай 23 рік, жовтень, Тернопільска область. Мабуть обробляють чимось, щоб не псувались.
Святатабожа• 02 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
Та сто пудово. Скоро вже новий буде.
Мольфарочка• 02 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
В супермаркетах яблука тверді і неватні не тому, що їх обробили чимось спеціальним для цього, а тому, що їх зберігають правильно на базах, зі спец режимом температурним, вологістю правильною і тд. В погребі такого не вдасться добитися.
По темі: на ярмарках, недільних базарах може бути дешевше, особливо під кінець дня. Найкраще спитати в місцевій групі просто у людей, вам точно запропонують декілька варіантів своїх яблук, бо у багатьох є надлишок своїх, вони їх ладні продати і за низьку ціну.