Та прям багіня• 02 августа 2024

Як справи з банкоматами та оплатою карткою у Ворохті, Яремче

Вітаю!
Досить дивне питання хочу поставити: як справи з банкоматами та оплатою карткою у Карпатах, зокрема Ворохті та Яремче?
Чому питаю? Бо маю неприємний досвід, коли поїхали у Славське (Львівська обл), а там виявилось, що банкомат не працює, а карту не у всіх закладах приймають ((( щоправда це було років 6 тому))

Всім дякую!
Печальки.нет• 02 августа 2024
были в Ворохте. Там один банкомат возле вокзала))) всё.
Везде практически наличка
автор Та прям багіня • 02 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Везде практически наличка
Печаль ((
Жінка з перцем• 02 августа 2024
В Яремче є банкомати, але ми кругом карткою платили без проблем.
Булькаю• 02 августа 2024
В Яблуниці сьогодні і учОра розраХувалась картою в магазі за продукти та смаколики .

Моя дитина зараз в таборі в с Яблуниця.
Поки що усюди розраховується карткою.

За екскурсії, сувеніри, і в маркетах.
празники не помню• 02 августа 2024
В Яремче проблем нет. Хоть где-то наличку не тратила)