Нічого вдягти• 02 августа 2024

НУШ 7 клас. що по підручникам?

Що вам обіцяють: будуть/не будуть, купувати самим?

(за ел.версії знаю, але це вже останній безвихідний варіант).
Полуничка• 02 августа 2024
Нечего покупать, не напечатали.

Телефон Рубика• 02 августа 2024
Тиша
from Ukraine• 02 августа 2024
Вообще не удивлена, никому наши дети не нужны, продолжайте донатить
Злива інформації• 02 августа 2024
Дівчата, як я співчуваю діткам, ідіотство повне. Син і дочка старші, тому підручники старі в наявності. Але їхня відсутність - жах.
Маю натхнення• 02 августа 2024
У нас вчителька вчора писала в групі, просила прийти до школи пару татусів, щоб поносити книжки від авто до класу. Значить привезуть. Київ
Червона рута• 02 августа 2024
У нас тиша. В цьому році син так і буде з планшетом ходити. Так навіть легше. Рюкзак не такий важкий.. за 6 клас підручники видавали частинами. Щось восени, а щось вже взимку/на початку весни )) може і в цьому році так буде
Маю натхнення• 02 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А якщо не будемо донатити, то прийдуть ті, кому не все одна на наших дітей? Ви до цього хилите? Чекаєте?

from Ukraine• 02 августа 2024
Ответ дляМаю натхнення
Якщо не будете донатити, то купите дітям підручники, а ці уроди знайдуть що вкрасти крім ваших донатів
Партизанка• 02 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
а я буду донатити, бо не хочу, щоб мої діти вчилися за російськими підручниками!
автор Нічого вдягти • 02 августа 2024
Ответ дляМаю натхнення
Клас саме 7?
Червона рута• 02 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
А як їх купити якщо їх не надрукували?
Багато чого для нуш друкувалось в харківській друкарні. На початку війни туди прилетіло. Щось полагодили, запустили, надрукували. І знов прилетіло В цей раз, наче, глобально прилетіло..
from Ukraine• 02 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
А як їх купити якщо їх не надрукували?
Я в тому році друкувала укр мову наприклад, бо не вистачало
ПЛЮС-МИНУС• 02 августа 2024
в прошлом году выдали. а в этом почему нет?
from Ukraine• 02 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Правильно, бо більше ні за якими не будуть вчитися. Рабам взагалі вчитися не потрібно
автор Нічого вдягти • 02 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Змішати в одну купу підручники, донати і корупцію - це прям треба вміти.
Краще вже з донатами і ел.версією, ніж з кацапським підручником.
А корупціонер звале з країни до приходу кацапів незалежно з книжками діти чи ні.
автор Нічого вдягти • 02 августа 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
У вас діти по НУШ вчаться?
ПЛЮС-МИНУС• 02 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
У вас діти по НУШ вчаться?
младшая в 7-й перешла
from Ukraine• 02 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Відсутність підручників це і є корупція. На пінгвінів вистачає, а на підручники ні. І так тих дітей мало залишилось в країні
Партизанка• 02 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
от я теж здивувалася, при чому тут донати до підручників, якщо підручники безкоштовно дають. Нам в 7 сказали, що ще не зрозуміло будуть чи ні. В мене все одно дитина планшет носить, бо тягати 6 підручників важко

Червона рута• 02 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Ну у нас деякі батьки зібрались і теж у когось знайомого в друкарні собі зробили. Але більшість використовувала телефони/планшети.
from Ukraine• 02 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Я не знаю чому у вас кацапські підручники це перше, друге- нащо ви тут пишете якщо вам з планшетом ок. Моєму синові не ок очі гробити
ПЛЮС-МИНУС• 02 августа 2024
Ответ дляПартизанка
у нас попадались шизанутые училки, которые против планшета и требовали распечатывать учебники. пришлось ходить к директору, чтобы тот лично дал добро на планшет.
автор Нічого вдягти • 02 августа 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
младшая в 7-й перешла
Тоді ви в курсі, що надрукованих минулорічних немає, взагалі.
Нушовці сьомого класу - це перші діти. Підручники вчорашнього 8-го класу не підходять, а нові треба надрукувати. От їх навряд чи надрукували, бо: 1. Не багато де можна фізично надрукувати. 2. Треба з бюджету профінансувати і це багато грошей.
автор Нічого вдягти • 02 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Та не треба падати на ізмєну типу ви така не поняли до чого кацпські підручники. За 30 км від кордону з підаросією без донатів аж бігом орки прискачуть зі своєю вонючою макулатурою.
ПЛЮС-МИНУС• 02 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
перед 6-м тоже пугали, что будем без учебников. все закачали в планшет, два я печатала в типографии, но потом выдали абсолютно все.
from Ukraine• 02 августа 2024
Ответ дляПартизанка
При тому, що у них на пінгвінів вистачає, а на все інше люди повинні донатити. Я давно спілкувалась з одним посадовцем - він так і казав, що треба то люди самі зберуться (тоді мова йшла за лікування хвороби дитини і грошей як завжди на таке не було, а були на всілякі календарі та інше) тож населення саме винне виходить, що мовчки платить за те, на що повинні йти налог . А так платимо податки а нічого не маємо
Червона рута• 02 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Є ще пілотні класи. Вони зараз в 8 перейшли. Якщо такий був в Вашій школі то можна викупити підручники у них, або вони таки будуть в бібліотеці. Нам так не пощастило )
автор Нічого вдягти • 02 августа 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
На цей рік ситуація може бути інша
автор Нічого вдягти • 02 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Ні, не було
Червона рута• 02 августа 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ні, не було
Тоді і вам не пощастило :(
Хоча і в пілотних не всі підручники були.. але це все ж хоч щось..