Ms. Android• 02 августа 2024

Якщо чоловіку сподобалась заміжня, чи стане він проявляти якусь ініціативу?

Чи ні?
Барвіночка• 02 августа 2024
Чоловік ні. Мудак так.

автор Ms. Android • 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Чоловік ні. Мудак так.
Чому??
Барвіночка• 02 августа 2024
Ответ дляMs. Android
Чому??
Тому що адекватна людина в чужу родину лізти не буде.
Бабця в мештах• 02 августа 2024
Коли це комусь заважало наявність чоловіка чи дружини
Мой_ужин• 02 августа 2024
Дивлячись наскільки сподобалася.
автор Ms. Android • 02 августа 2024
Ответ дляМой_ужин
Дивлячись наскільки сподобалася.
Ну якщо дуже??
Девальвация• 02 августа 2024
Конечно будет проявлять. Все мужчины на вашей работе начнут за вами ухаживать. Вы думаете, почему они вас обсуждали? Да потому что влюблены!

Клин_Кляйн• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Кожен дбає за своє щастя. Якщо в родині все ок, то яка б не була ініціатива - вона родину не зачепить
Барвіночка• 02 августа 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну таке собі щастя переманити зрадника. В казочки про те, що зі мною він не буде таким -я не вірю. Тому й написала, що чоловік, нормальний на таке не піде.
viter33• 02 августа 2024
у 99% випадків - стане
Элька-Карамелька• 02 августа 2024
Стане, ще й як!
Клин_Кляйн• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Яким - не таким? Давайте без оцих рожевих окулярів - разом назавжди не відбувається само по собі. Для цього сім´я і стосунки мають бути потрібні обом - і чоловіку, і дружині. Якщо цього нема - питання часу скільки протримається той, хто викладається не отримуючи нічого (я зараз не про матеріальне).
GaleTTa• 02 августа 2024
Ні. Судячи по тому що таке питання виникло то і не проявляє))
Барвіночка• 02 августа 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Так для кого придумали розлучення? Це за кордоном не вигідно фінансово розлучатись, а в нас пішов і розвівся. Знайшов іншу і живи собі хоч так, хоч знову в шлюб вступай. Але ж потрібно обов´язково комусь роги наставити і перевірити чи точно тебе під зад ногою інша не виставить. На двух стільцях дупою всидіти хочуть.
Клин_Кляйн• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Про роги мова не йде. мова йшла про ініціативу і реакцію на неї. .
Барвіночка• 02 августа 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Так ініціативу хто буде проявляти? Той хто зацікавлений і роги таки наставить або бажає їх наставити? Чи чоловік, якому інші жінки до лампочки і в нього все в родині добре? Нащо другому проявляти якусь ініціативу, якщо йому жінка не цікава, крім своєї?
Цирк на дроті• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
А если семья только на бумаге?
Барвіночка• 02 августа 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А если семья только на бумаге?
Розлучення і хоч в свінгерських вечірках хай приймає участь) Вільний, має право)
Цирк на дроті• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Скорее ’вiльна’. Речь ведь о женщине

Клин_Кляйн• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Чекайте, в стартпості питання - Якщо чоловіку сподобалась заміжня, чи стане він проявляти якусь ініціативу?
Я це зрозуміля, що є чоловік, про наявність в нього дівчини/жінки в умові нема, тому вважаємо його без пари. сподобалася йому заміжня жінка. Чи проявить він ініціативу - ймовірно так. Чи робить це його поганою людиною чи мудаком? - для мене ні (як я вже писала - він має дбати про себе). Де конкретно в цьому всьому про наставляти роги і зраду?
Барвіночка• 02 августа 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Дійсно, Ви праві, то я вже сонна мабуть. А я про ситуацію, якщо він не вільний. Тоді питання до чоловіка, а навіщо йому така? Не вільна? Не вистачає жінок не одружених? Якщо відповість на його зацікавленість і з продовженням, то нащо йому гуляща? І так він мудак, що вліз в чужу родину, але і вона не квіточка. Якщо ні, то просто втрачати час на людину з якою не будеш. Який в цьому сенс?)
Клин_Кляйн• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Так ми ж не вибираємо тих, хто нам має сподобатися чи в кого нам закохатися. Бачила недавно інтерв´ю Ярослави Гресь - вона з чоловіком познайомилася коли була одружена з іншим. І ще до етапу поцілунків прийшла до нього і призналася що закохалася в іншу людину. Це зрада?
Барвіночка• 02 августа 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Але ми можемо обрати для себе краще) Не чекати інших, а будувати стосунки і бути щасливими з тими чи іншими людьми. Якщо в шлюбі були сексуальні стосунки з іншим, то зрада. Але за те, що розповіла все чоловіку викликає повагу. Мені здається мало хто на це здатний)
Клин_Кляйн• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Буває так що і це ’’краще для себе’’ варто почекати )) з усім іншим - згідна. Дякую за розмову і гарного вечора
Kapitoshka7• 02 августа 2024
Ответ дляБарвіночка
Це треба мати сильний характер. А у нас одні хто зраджує? Ті, хто само стверджується, сильні ніколи не зраджують, тільки їм можуть зраджувати.
Kapitoshka7• 02 августа 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Краще - поняття відносне. Якщо хтось мріяв про велику кар´єру і тут його бац і осінило, все життя дітей няньчити буде і з каструлями бігати)) поганенька карма, але ж кожен сам коваль свого щастя і наковальня чужого))) а хтось мріяв про щасливу сім´ю, а замість неї вийшла феєрична кар´єра про яку він у першому класі тільки мріяв і давно про це забув.
Единорог помог• 03 августа 2024
Наблюдаю сейчас такую ситуацию у знакомой, активно общаются и ходят на свидания. Но там 100% не будет здоровых отношений