Любви вам!• 02 августа 2024
Прості способи перевірки меду
Як ви перевіряєте якість купленого меду і розумієте , що не підробка ?
Роздратована шкіра• 02 августа 2024
Не перевіряю. Батьки беруть у одного пасічника вже років 20, а ми в батьків берем)) але ми не особо то його і їмо.
Любви вам!
• 02 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну то самий надійний спосіб купувати у хороших знайомих ) У мене з цим поки ніяк, тому не знаю як вгадати.
Щира українка• 02 августа 2024
Не проверяю, тк знаю точно, что весь мед на продажу сахарный, на сиропе. Это выгоднее в 10 раз, его больше получается и пчелы не устают, меньше болеют. Не верю, что кто-то этим не пользуется, тем более, что по сути это натуральный мед, просто пользы от него мало.
Настоящий на пыльце только у тех, кто для себя держит пару ульев.
Любви вам!
• 02 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Ех, схоже Ви праві. Скільки не купую і щось воно не те.
Скромняшка• 02 августа 2024
Ответ дляЩира українка
У чоловіка хобі- пасіка, ніколи в житті таким не займався.
Скромняшка• 02 августа 2024
Хто його підробляти буде- у нас минулорічний ще не розкупили, і це у нас невеличка пасіка. Зараз той мед ніхто не їсть
Сало не люблю• 02 августа 2024
Ответ дляЩира українка
от меда в принципе пользы мало
сплошной сахар
Молчалка• 02 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Не правильно вы думаете. Уважающий себя пасечник никогда не будет продавать такой мед. Потому что никто в следующий раз не прийдёт его покупать. А сертификаты качества вы не пробовали просить? Которые в лаборатории выдаются? У моего отца есть пасека и сертификат, клиентура уже годами наработана, потому что ничего не подмешивает и очень добросовестный.
БезникаЯ• 02 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Не надо всех под одну гребёнку!
У нас вообще не проблема (в моем регионе) купить натуральный качественный мёд!
Щира українка• 02 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Да бегом пойдут покупать, 99% покупателей настоящий мед никогда и не пробовали, им все нравится. Или просто верят, что получат пользу. Многие вообще уверены, что мед должен быть жидкий весь год)) А сертификат стоит недорого, да и можно его получить и законно, ведь этот мед тоже произвели пчелы, там та же глюкоза, он такой же чистый и органолептические показатели в норме. Просто нет главной пользы меда - биологической составляющей из цветочного нектара, из пыльцы. А именно она делает его фито-продуктом.
Молчалка• 02 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Ну, купят один раз тот, что жидкий весь год, он скинет, и больше не будут там покупать. И показатели будут очень отличаться настоящего меда и наколоченного, как и вкус и консистенция, и вид.
Любви вам!
• 02 августа 2024
Роблю висновки, що мені таки прийдеться встановлювати на балконі вулики. Тільки так я отримаю нормальний мед.
Стріляний птах• 02 августа 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Купую, коли мед вже кристалізується, тоді я точно бачу, що я беру
Успокойся_Успокойся• 02 августа 2024
Ответ дляСкромняшка
І в мого батька стоїть з минулого року, вчора ще свіженький викачали, а ніхто не купує.
Mrs.Sexuality• 02 августа 2024
Помню смотрела на ютуб , как то можно проверить и мед и творог
А я уже и забыла как с медом
Можно поискать
Покупаю у одних и тех же
Вкусный, пахучий, а натуральный ли хз
А я уже и забыла как с медом
Можно поискать
Покупаю у одних и тех же
Вкусный, пахучий, а натуральный ли хз
Ищу Аленя• 02 августа 2024
Ответ дляЩира українка
От і не правда. Батько, не підкормлює пчіл цукром, тільки мед. Так, як в основному, для себе тримає пасіку. Але десь половина виходить на продаж, тому мед повністю натуральний. Шукайте, того хто тримає для себе, але є і залишки доя продажу
Скромняшка• 03 августа 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Авторе, ще раз вам напишу. В 90 -х роках чула, що підробляли мед з цукру, але я тоді була дитиною, тому нічого сказати не можу. Зараз ніхто цим займатися не буде, це не вигідно. Ціна на цукор висока. Бутиль меду -4,5 кг- коштує від 350 в різних регіонах. Шукайте пасічника, у якого беруть ваші знайомі і сміло купуйте.
І як , наприклад, підробити той же рапсовий мед. Це неможливо. Сьогодні від рідкий, а з третього дня поступово біліє і стає кремоподібної структури. Чи мед з гречки з характерним кольором і смаком.
Скромняшка• 03 августа 2024
Ответ дляЩира українка
А рапсовий як підробити?
Скромняшка• 03 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Як почитаю тут про підробку і сиропи аж сміх бере. Я навіть не уявляю як це зробити, але якщо, припустімо, варити з цукру чи бджіл кормити сиропами, то навіщо це робити. Скрізь соняшник безкоштовний квітне, а ми сиром готуємо 😂😂😂 щоб заробити 3 копійки)