Вічний двигун• 03 августа 2024
Шо дає оце оновлення даних? Чи можна пересуватися безпечно по країні?
Доброго ранку, шановне панство. Поясніть будь ласка, якщо людина оновила дані і її спинили на бп, то що буде? Показав доки і поїхав далі, чи як? Чи в бус запхають? А на якій підставі, якщо повістки не було після оновлення? Поясніть будь ласочка, бо дуже треба поїхати в іншу область, але не зрозуміло, як то всьо відбувається
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Я нічого не пропоную.У мене інша філософія.
Є люди, які закликають інших рятувати світ, але самі сидять у безпеці. Одна з таких тут постійно писала, доки чоловік не знайшов собі молоду дружину та не урізав їй фінансування.
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
То вони ц поліцією це роблять
Чого тоді доставляють в ТЦК,а не у відділок поліції?
Хвігура мічти• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
У ТЦК немає.
А у поліції є.
І якщо людина бикує на людей у формі, то будь ласка пройди охолонь.
Треба поводити себе нормально з представниками влади, а не бикувати.
А у поліції є.
Но не убивать же, такие случаи тоже ж есть
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
У ТЦК немає.
А у поліції є.
У поліції є.Тільки доставляти вона повинна у відділок поліції.
Единая страна!• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Яке місто, якщо не секрет? Само собою, якщо немає броні та інших відмазок, краще сидіти тихо, як миша, ’повзти’ під радарами. Але ще краще знайти способи і вирішити питання. Витрачати час життя під домашнім арештом якось невесело, хоча, комусь навіть подобається, втяглися.
В мого сусіда хлопці знімають весь другий поверх будинку. Він їх і до війни не бачив практично, а зараз тим більше. Працюють на Америку, їжу замовляють. Сексу каже теж в них не має. Бо ніхто не приходить і вони нікуди не ходять)))
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляВічний двигун
О! Батько підвозить. А якщо чоловік просто їде ззаду, а я припустимо ща кермом, то який шанс, що зупинять і будуть перевіряти його?
Якщо не за кермом, то й на фронт не відправлять, це ж очевидно
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Мама зі США?
Примарочка• 03 августа 2024
Ответ для Juliana R
Спочатку писали,оноввться і ходіть спокійно.
Тепер вже пишуть,що якщо немає свіжої влк доставлять зразу для її проходження будь де,і одразу будеш годен,якщо руки,ноги ,голова на місці.
Саме цікаве,що хто оновився того першими будуть призивати в тцк😅,бо хто не оновився є шанс,що їх ’родина’ забула,і коли всіх оновлених оброблять то приймуться за ’не оновлених’,а на це треба дуже багато часу,може і війна закінчиться,оце треш😁
Це позавчора читала, інтерв´ю давав якісь військовий адвокат.
где посмотреть интервью?или имя адвоката
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Ну то порушення обліку, куди ще доставляти?
Порушення правил обліку це адміністративне правопорушення.Протокол можна і на місці виписати.
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
У ТЦК немає повноважень затримувати людину і силою доставляти в ТЦК
Яке значення ви вкладаєте у слово ’бусифікація’? Просто цікаво
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляХвігура мічти
Такие случаи должны расследоваться, а виновные наказываться
Ответ дляЗаикальница
Мама зі США?
У вас вже почалась якась своя реальність. Я нікого в окоп не відправляю, навпаки автору кажу що є ризик попасти в тцк. Але я не згодна що в війні винен хтось окрім москалів. Не влада, не захід, не Українці. А тільки москалі. Від того що ми не згодні продовжувати війну, вона сама не закінчиться, бо є москалі які її будуть продовжувати
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Для чого мені цей новояз?
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Чи можна поцікавитися, якою ви бачите кінцеву мету війни?
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Для чого мені цей новояз?
Якщо ви мешкаєте далеко за межами України, він вам зовсім не потрібен
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Вам вже відповіли вище.
Якщо порушення обліку, то й доставлять до ТЦК.
А не бикував би, спокійно поговорив би і ніхто тебе не мутузив би і в бус не кидав.
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЗаикальница
Якби людина поводила себе нормально, то б залюбки виписали б.
Ответ дляЯ Головна
Мета війни москалів нас знищити. Тут можна сказати, а вот бачите, ми самі себе мобілізацією знищуємо. Але це маніпуляції, бо якщо б ми не відбивались, то у нас би вже москалі на всіх території свої порядки наводили
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляКидаю курити
Вам вже відповіли вище.
Скажіть, а мобільні телефони у бусифікованих навіщо відбирають? Щоб у тетріс не грали?
Примарочка• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
это вы о ком?)
Кидаю курити• 03 августа 2024
Ответ дляЯ Головна
Ви абсолютно праві.
Це порушення.
Але й не відбирали б, якщо люди себе поводили нормально.
Бо що в ТЦК, що ті кого привозять в ТЦК всі однаково люди.
І ті і інши повинні бути людьми по відношенню один до одного.
Це порушення.
Я Головна• 03 августа 2024
Ответ дляПримарочка
это вы о ком?)
жодних імен називати не буду, герої впізнають себе самі
Заикальница• 03 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Провина Росії у цій війні беззаперечна.Ніхто,крім неї.Але почнемо здалеку:в подібних ситуаціях різні країни по різному вирішували проблеми.Наприклад,європейські країни в часи ДСВ,Угорщина та Чехословаччина в часи соціалістичної співдружності прийняли рішення не воювати.І вони виграли в майбутньому.