Муууумие• 03 августа 2024
Застелити таким покривалом диван, на якому не сплять, нормально?
Купили диван, через невеликий проміжок часу вже одна нитка зі строчки протерлася. А мені як щось обирати з покупок, краще вдаватися. Сірий диван, є три маленькі подушки на додаток до великих: дві м´ятні, одна темно-зелена. Таке покривало піде чи краще якесь мохнатеньке чи флісове?
Муууумие
• 03 августа 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Моєму диванові більше 15 років, майже 20. Накриваю більше 5 років. За активного користування нічого не протерлося. Хоча спочатку ми диван цей туди -сюди розкладали в однокімнатній. Потім в трикімнатній був просто за місце для сидіння. І ось вже 1,5 року у батьків. Нічого не протирається, ніякі нитки. Навіть вже почалася корозія підйомного механізму - пружинка чогось трохи ржавіє. Але не нитки.
Ви ж не маленька, мабуть, помітили, що якість всього стала гіршою, ніж 15 років тому.
Щепотка_совести• 03 августа 2024
Ответ дляМуууумие
Ні, не помітила. І так, зовсім не маленька
Муууумие
• 05 августа 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Мабуть, давно нічого не купували)