Ліньки гуглить• 03 августа 2024
Курточки некст дитячі
Хто брав такі курточки, як вони вам? По перше чи повномірні чи більшемірять? Я так розумію підійдуть на холодну осінь. Потрібно на хлопчика 4 років, зріст 104. Я так розумію брати 4-5 років, а інша розмір одинарний, то краще на 5 років брать... Щось я заплуталася....
Стрекоза любви• 03 августа 2024
Некст більшомірить попівнюючи з іншими брендами. Особливо вшир.
Може вам хтось більш детально порадить.
Мольфарочка• 03 августа 2024
розмір в розмір, як на мене
сину років 10 вже купую багато речей саме в Некст, куртки особливо подобаються.
Жена миллионера• 03 августа 2024
Я брала першу ( синю) .для дівчинки. Куртка класнюча.якісні цупкі матеріали. Дуже тепла, утеплювача багато і щільний. Трошечки більшомірить, але крій вдалий, великою не виглядала. за сезон, як нова. В нас правда авто, довгих прямо вимушених переходів немає, лише прогулянки. тому в куртці відходили і осінь, і зиму
Ліньки гуглить
• 03 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Дякую! Теж на неї більше дивилася. Минулого року в нас була некст ще на 2-3 роки), тому і цікавлюся чи ці моделі теж більшормірять. Значить 4-5 повинна бути ідеально.
Мольфарочка• 03 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
завжди можна швидко повернути і купити інший розмір
Зубачистка• 03 августа 2024
104-110, куртки хорошие. С флисом на позднюю осень и зимой можно тоже одеть когда не оч холодно
Ася Карповна• 03 августа 2024
В свое время очень заморачивалась по любому вопросу. Все мамочки писали, что комбез должен быть Lenne или Рейма. Прям всё остальное - это не то. На 5-тый год купила комбез в Некст. Пожалела, что выкидывала деньги до этого. Комбезы не промокают, легкие, теплые, красивые. Был бы у меня еще один ребенок, то одевала бы исключительно в sinsay и next. Даже и не обращалась бы к посредникам.
Меня научили, что самые теплые и непромокаемые комбезы вроде как с тремя снежинками в описании. Я проверяла на британском сайте. Но может это уже убрали.
Педиатор_я• 03 августа 2024
Якщо вам 4 роки, то і куртку треба брати на 4 роки. Вони більшомірять, як на мене.
Сирожено_пирожено• 03 августа 2024
Ответ дляПедиатор_я
Треба орієнтуватись на зріст, а не вік. Не всі діти стандартні. Відносно зросту розміри там правдиві, трішечки може з запасом.
Педиатор_я• 04 августа 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Так автор пише зріст 104см, це і є 4 роки
Сирожено_пирожено• 04 августа 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ок, я їх розмірну сітку зараз спеціально не дивилась.
Але ще раз повторюю, коли я обираю дитині одяг, я не дивлюсь на вік, а дивлюсь на зріст, який вказаний (при виборі розміру пишеться і вік, і зріст).
В мене син високий, а племінниця дюймовочка. По віку точно був би проліт.