Все знаю від і до• Изменено 03 августа 2024
Чому всі мовчать про це, як складно втриматись на роботі? Просто крик душі
Я після університету, ціленаправлено пішла шукати роботу асистентом керівника. Це найлегша робота, яку може виконувати будь хто. І зарплата непогана. А я з нею не справляюсь.
За останній рік змінила 6 робіт, зараз шукаю 7.
Найдовший період роботи в одній компанії - 4 місяці. В усіх рештах по місяцю-два максимум.
Дуже втомилась і морально виснажена.
Відчуваю себе нездарою. Дуже боляче розчаровувати батьків.
Дуже втомилась і морально виснажена.
Глаза_в_3_карата• 03 августа 2024
Ответ дляДавно без алко
Автор сменила 6 (!!!) работ. Не может быть везде так, что ее спецом брали на неделю образно везде.
я розумію. тому і сказала що раз попала на таку роботу... це виключення
Всім шампаньського• 03 августа 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Ну 40 тис після універа це дуже гарно, тому і вимоги високі.
40 тисяч після універу хрін де знайдеш
mabelleamie• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Мені так боляче, що хочеться кричати
Так звикла до колективу, закохалась в одного колегу, думала, що шось буде
Тепер я піду і все
Женатый?
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляДавно без алко
Ну справедливості ради, наприклад, коли я звільнялась, то виставляли вакансію в тій компанії
Потім прибирали. А потім через місяць-два виставляли))
Муркошечка• 03 августа 2024
работа ассистента - самая ужасная работа, уходите в специализацию, зачем это все и ни о чем, еще и под пристальным контролем не самого приятного персонажа в компании - директора, наивысший уровень требований, наивысший уровень исполнения, ни о чем в общем
Рожки-да-ножки• 03 августа 2024
Це ж не ви із компаніі Генезис?
Бо паралельно з вами ще одна порадниця страждає, що її звільнять. Сто тем вже накатала)))
А у нас макарошки• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Тому що була ще більш тупою, ніж є зараз, і пішла навчатись на менеджмент
Ну зачем вы так о себе. Вам можно идти в продажи, в отдел кадров. Ассистент руководителя - работа без перспектив и очень зависит от одного человека - сойдетесь ли по характеру / темпераменту.
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це ж не ви із компаніі Генезис?
Ой, почитала б, та не хочу засмучуватись
Асистент сео в генезісі це ого-го, я ще не доросла до такого
Ленне-Рейма• 03 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це ж не ви із компаніі Генезис?
Которая не могла справится с туалетной бумагой в санузлах и уборщицей?)
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
ищите что-нибудь легче, значит вы не справляетесь
Так куди ще легше? От реально, куди?
Борщик• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Питала.
Не знайшли аргументів, щось сказали і все
’Щось сказали’. Що саме? Чи Ви не слухаєте по якій причині Вас звільняють?
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Ви офіс-менеджерів не ображайте, у нас є дівчинка, так там теж дуже важко втримуватись.
Все не настільки просто
Навіть важче, ніж мені, якщо офіс великий
Все не настільки просто
Муркошечка• 03 августа 2024
Ответ дляБорщик
та там причин миллион может быть - не так летишь, не так свистишь
Я работала, не сказала бы, что это простая работа. Как-то рассказывала уже, начальник бросил в меня чайной ложкой, я положила её не с той стороны блюдца.
Работа 24/7. Помню как он опоздал на стыковочный рейс, ночь, ну возьми ж отель, для тебя это ничто, нет, он меня посреди ночи поднял, чтобы я нашла отель и забронировала номер.
Некоторые слова фразы в английском я буду помнить до конца жизни, он как-то на совещании спросил меня как перевести plaintiff и я не знала. И чмырил меня при всех, что я зря трачу деньги на курсы (я 2 раза в неделю слезно просила разрешения уходить вовремя, чтобы успевать на курсы).
Про звонки тоже рассказывала уже, были у него друзья, не считавшие нужным представиться, без этого соединять было нельзя и не соединять тоже нельзя.
Как они мне только не хамили, представьте меня голым самое мягкое.
Протоколы мне чёркал, документы на подпись заставлял перекладывать в папке по 3 раза.
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляБорщик
Я просто намагаюсь сформулювати вам причину, а її немає
Ось передостаннє, що я чула ‚деяким колегам ти не подобаєшся, тому ми прощаємся‘
Я там ледь дуба не врізала, бо на всіх роботах з усіма були чудові стосунки (гуляли після роботи)
І тут таке
mabelleamie• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Питала.
Просите дать вам шанс, настойчивых любят, если нет серьёзных косяков конечно
Рожки-да-ножки• 03 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Ні.
Та, яку взяли на роботу. Вона навіть не зрозуміла ким. Вважала, що вона розумніше ніж тім лід. Місяць нічого не робила, тепер тім лід хоче іі звільнити. І я вже три теми ’плачу Ярославни’ прочитала що ій тепер робити?))
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
Ви думаєте, я не просила?
Та я на кожній роботі після цієї новини просила сказали які у мене помилки і дати шанс.
Чую ‚ти прекрасна людина, у тебе все попереду. Просто нам треба більша кваліфікація, ми не можемо витрачати час на навчання‘
Борщик• 03 августа 2024
Ответ дляМуркошечка
Это не причина. Если человек справляется с поставленными задачами и соответствует занимаемому месту, то его свисты и полеты мало будут волновать работодателя.
Мамина квіточка• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Так так і є.
Спочатку беруть, я освоююсь і через місяць кажуть ‚ти чудова людина, але нам потрібна інша‘
Причому працюю я не найгірше .
а що входить в ваші обов´язки?
Галя із Дарниці• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
І тут таке
Значит вы треплете языком лишнее, а ваша должность этого не позволяет.
Еще, как вариант - проблемы с гигиеной, а сказать правду не могут.
Ленне-Рейма• 03 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні.
А ,это читала.Но ещё другая была)
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Найбільше мені боляче через чоловіка, з яким у нас взаємна симпатія
Я його більше не побачу…
Смайлик• 03 августа 2024
А, это ж вы как бы руководитель и считали, что должны указывать сотрудникам? Кажется, вы упорно не понимаете свои задачи
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Тріпаю язиком тільки на тему ‚ой, яка гарна погода‘
‚На минулому тижні ходила в зоопарк‘
Все.
Тобто розмови не про особисте, чисто такий small talk
‚На минулому тижні ходила в зоопарк‘
Все.
Галя із Дарниці• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я його більше не побачу…
Если вы ему нужна, он найдет вас, где угодно.
Розумна Губка• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я його більше не побачу…
То все на краще
Будете спілкуватися поза роботами