Все знаю від і до• Изменено 03 августа 2024
Чому всі мовчать про це, як складно втриматись на роботі? Просто крик душі
Я після університету, ціленаправлено пішла шукати роботу асистентом керівника. Це найлегша робота, яку може виконувати будь хто. І зарплата непогана. А я з нею не справляюсь.
За останній рік змінила 6 робіт, зараз шукаю 7.
Найдовший період роботи в одній компанії - 4 місяці. В усіх рештах по місяцю-два максимум.
Дуже втомилась і морально виснажена.
Відчуваю себе нездарою. Дуже боляче розчаровувати батьків.
Дуже втомилась і морально виснажена.
А у нас макарошки• 03 августа 2024
На кого вы учились в университете, что идете секретарем? Почему не по специальности?
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Тому що була ще більш тупою, ніж є зараз, і пішла навчатись на менеджмент
ТебеОноНадось• 03 августа 2024
Во-первых это не самая простая работа, во-вторых какая у вас специальность? И конкретные причины увольнений?
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ось зараз я допрацьовуватиму останній тиждень, асистент СЕО.
Причина - не знайшовся конект.
Все. Зарплата 40 тисяч тепер буде тільки снитись
Причина - не знайшовся конект.
Оновлена версія• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Автор,менеджмент- універсальна спеціальність. Дивно, що ви не можете знайти їй застосування
ПампушОК• 03 августа 2024
Я на останній роботі 10 років.Перед цим 2 по 6-7 років,там були перерви на декрет.Бажаю вам б вам знайти свою роботу,бо так дуже важко
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Может, от вас работе ждут чего то другого
Так так і є.
Спочатку беруть, я освоююсь і через місяць кажуть ‚ти чудова людина, але нам потрібна інша‘
Причому працюю я не найгірше .
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Мені так боляче, ви не уявляєте.
Батьків не хочу засмучувати, друзям не розкажеш
Оновлена версія• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Так так і є.
Причому працюю я не найгірше .
У чому саме інша?
Да Щас же• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А что вам нравится? Може, пройти какие то курсы и сменить профиль?
Я тоже на не любимой работе, но она мне легко дается, и цель- подтянуть язык. А дальше, будет что-то лучше
Указка• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Вечный студент, ну ну, таких умников нигде не любят, они выбешивают своим умничаньем, а работу выполняют обычно плохо
Хомо_сапиенс• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Так так і є.
Причому працюю я не найгірше .
Так в чем iнша , не спрашивали?
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Я хочу бути рекрутером.
Але куди йти, якщо всюди досвід?
Пробувала в айті на джуніора. Але і там треба досвід
Того і пішла асистентом, бо думала що перейду в інший відділ
Але куди йти, якщо всюди досвід?
Глаза_в_3_карата• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Так так і є.
Причому працюю я не найгірше .
я 1 раз попала на таку роботу, де спецом брали людину на тиждень і потім звільняли. типа ви не підходите. але я чула в туалете розмови про себе типа ’о, чергову найняли на тиждень’
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
У мене грошей на взуття осіннє немає, які курси?
Я хотіла щоб була стабільна робота, тоді вчитись можна скільки завгодно
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Так в чем iнша , не спрашивали?
Питала.
Не знайшли аргументів, щось сказали і все
Давно без алко• 03 августа 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автор сменила 6 (!!!) работ. Не может быть везде так, что ее спецом брали на неделю образно везде.
Хомо_сапиенс• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Может, плохо одеваетесь, для ассистента
Все знаю від і до
• 03 августа 2024
Мені так боляче, що хочеться кричати
Так звикла до колективу, закохалась в одного колегу, думала, що шось буде
Тепер я піду і все