Все знаю від і до• Изменено 03 августа 2024

Чому всі мовчать про це, як складно втриматись на роботі? Просто крик душі

Я після університету, ціленаправлено пішла шукати роботу асистентом керівника. Це найлегша робота, яку може виконувати будь хто. І зарплата непогана. А я з нею не справляюсь.
За останній рік змінила 6 робіт, зараз шукаю 7.
Найдовший період роботи в одній компанії - 4 місяці. В усіх рештах по місяцю-два максимум.
Дуже втомилась і морально виснажена.
Відчуваю себе нездарою. Дуже боляче розчаровувати батьків.
Борщик• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я просто намагаюсь сформулювати вам причину, а її немає
Ось передостаннє, що я чула ‚деяким колегам ти не подобаєшся, тому ми прощаємся‘
Я там ледь дуба не врізала, бо на всіх роботах з усіма були чудові стосунки (гуляли після роботи)
І тут таке
Якщо Ви працювали в команді, то те, що ’колегам ти не подобаєшся’ - абсолютно вагома причина для звільнення. А що саме не подобалося колегам?

Лама_мама• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Найбільше мені боляче через чоловіка, з яким у нас взаємна симпатія
Я його більше не побачу…
Вот это и может быть причиной, вы пришли искать любовь или работать?
автор Все знаю від і до • 03 августа 2024
Ответ дляСмайлик
А, это ж вы как бы руководитель и считали, что должны указывать сотрудникам? Кажется, вы упорно не понимаете свои задачи
Люди добрі, будь ласка, я вас благаю давайте без цього всього
Мені зараз не хочеться псувати настрій сварками
Ні, це не я; я ж написала, що працювала асистентом сео на останньому місці, а перед цим була асистентом комерційного, операційного і тд.
Залізна тьотя• 03 августа 2024
Асистент керівника - це як секретар, принеси-подай-тікай бо вдарю в одному флаконі. Ви по суті робите всю за нього роботу,а плоди пожинає керівник. Ще й не дуже поважають і не дуже оплачують. Є від чого втомитись. Це вже вигорання пішло, Ви фактично тягнете все на собі, хоч і не бесплатно. Плюс керівники різні, з різними характерами, напряму впливають своїм підходом і настроєм і кількістю роботи на Вас. Шукайте щось інше краще.
Розумна Губка• 03 августа 2024
Нафіга ці службові романи
А у нас макарошки• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я його більше не побачу…
Если вы ему нравитесь, он вас найдет. Мой коллега так женился на девочке, не прошедшей у нас испытательный срок.
Жинси на дитину• 03 августа 2024
Ответ дляДавно без алко
Автор сменила 6 (!!!) работ. Не может быть везде так, что ее спецом брали на неделю образно везде.
И ни разу так и не поняла, что не так и почему уволили. Загадка века)

mabelleamie• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
Я работала, не сказала бы, что это простая работа. Как-то рассказывала уже, начальник бросил в меня чайной ложкой, я положила её не с той стороны блюдца.
Работа 24/7. Помню как он опоздал на стыковочный рейс, ночь, ну возьми ж отель, для тебя это ничто, нет, он меня посреди ночи поднял, чтобы я нашла отель и забронировала номер.
Некоторые слова фразы в английском я буду помнить до конца жизни, он как-то на совещании спросил меня как перевести plaintiff и я не знала. И чмырил меня при всех, что я зря трачу деньги на курсы (я 2 раза в неделю слезно просила разрешения уходить вовремя, чтобы успевать на курсы).
Про звонки тоже рассказывала уже, были у него друзья, не считавшие нужным представиться, без этого соединять было нельзя и не соединять тоже нельзя.
Как они мне только не хамили, представьте меня голым самое мягкое.
Протоколы мне чёркал, документы на подпись заставлял перекладывать в папке по 3 раза.
Это охеренно полезный опыт, тоже такой имею, теперь ни один неадекват не сможет вывести меня из равновесия)
Муркошечка• 03 августа 2024
Ответ дляБорщик
Это не причина. Если человек справляется с поставленными задачами и соответствует занимаемому месту, то его свисты и полеты мало будут волновать работодателя.
там невозможно справиться
видела увольнение ассистента по причине отсутствия заказанной опции long legs при покупке авиабилета,
это надо раствориться в том директоре, не работа, а дурня
хотя видела и шикарных ассистентов, взрослых теть, у которых еще и 2 помощницы было
Борщик• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я його більше не побачу…
Ой, повірте, якщо симпатія взаємна, то він знайде як з Вами контактувати.
Поміркована думка• 03 августа 2024
Автор, вся эта текучка - следствие работы в мелких фирмочках. Идите в крупную компанию. Там не так просто будет уволить человека. Пусть не такие большие деньги, но стабильно и опыт.
Ответ дляБорщик
я з цими колегами тільки на перекур ходила пару разів в день
І могла посидіти з ними після роботи в офісі
По роботі я завжди цілими днями з генеральним сиділа
Розумна Губка• 03 августа 2024
Ответ дляmabelleamie
100000000%
Я теж працювала з неадекватною керівничкою на перших етапах.
Тепер імунітет на психопатів
Муркошечка• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я його більше не побачу…
а у него, что пися отпадет,когда вы уволитесь? что за бред?
Ответ дляПоміркована думка
Я зараз допрацьовую в супер-пупер великій всесвітньо відомій компанії , про яку чув кожен
Галя із Дарниці• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А какой может быть перекур у личного ассистента?
Ленне-Рейма• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А зачем сидеть после работы в офисе?
Ответ дляГаля із Дарниці
Коли шеф каже, що я зараз не потрібна і можу відпочити
Мрії у вирії• 03 августа 2024
Ответ дляОновлена версія
Автор,менеджмент- універсальна спеціальність. Дивно, що ви не можете знайти їй застосування
Я не знайшла. Працювала на пошті і у банку. Потім покинула і взагалі не працюю.
Зараз би ніколи не пішла навчатись на менеджмент.

Лама_мама• 03 августа 2024
Ответ дляРозумна Губка
100000000%
Тепер імунітет на психопатів
У меня такое впечатление что 90% руководителей именно психопаты
Ответ дляЛенне-Рейма
А зачем сидеть после работы в офисе?
А що, не можна?
У нас кожен тиждень сидять після роботи
Курять кальян, спілкуються
Борщик• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Ну ось. Під час таких перекурів/посиденьок говорите зайве, не те що треба. Хтось доніс керівництву - все, Ви без роботи.
Галя із Дарниці• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Впервые такое слышу, чтоб директор в разгар рабочего дня сказал, что можете отдыхать. 🧐
Ответ дляБорщик
Повірте, коли мова заходить про роботу чи про директора я німію
Ленне-Рейма• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А що, не можна?
У нас кожен тиждень сидять після роботи
Курять кальян, спілкуються
Вы туда пришли опробовать все виды курева или работать?понятно чего уволили
Опля Картопля• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Ось зараз я допрацьовуватиму останній тиждень, асистент СЕО.
Причина - не знайшовся конект.
Все. Зарплата 40 тисяч тепер буде тільки снитись
Ви чотири місяці отримували по 40 тисяч і не маєте на осіннє взуття???
Давно без алко• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А що, не можна?
У нас кожен тиждень сидять після роботи
Курять кальян, спілкуються
Может это и не понравилось? Вы допущены «к телу» руководителя, может в курсе некоторых моментов, которые не должны знать другие. А на частных посиделках можно сболтнуть лишнее, может вы и болтали лишнее, а кто то стуканул?
Галя із Дарниці• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Вы тут наболтали уже больше, чем на перекурах. А на форуме и рекрутеры есть, в том числе.
Ленне-Рейма• 03 августа 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
И при этом свалить неизвестно куда,а не за свой стол за стенкой
Борщик• 03 августа 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
А чому думаєте, що мають значення тільки розмови про роботу і про директора? Все важливо, все.