Кашпо• 03 августа 2024

На море з подругою, без чоловіків. Ви б поїхали?

Подруга пропонує поїхати на тиждень, діти у нас обидвох вже дорослі, живуть окремо від батьків. Чоловіки невиїздні.
Чоловік на перспективу залишитись самому на тиждень відреагував фразою "Як сильно хочеш їдь". З дивним підтоном. Я підозрюю, що він швидше проти ніж за. На пряме запитання "Ти проти ?" відповідь "Я такого не сказав".
Наш з подругою вік 50+. Відпочинок цікавить виключно як перезагрузка. Без дискотек, п´янок і тд.
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Я не хочу зайвих докорів опісля такого відпочинку. І витягання цього факту потім ще багато разів. Донька доросла, переконує їхати і не задумуватися.
та ви все одно живете в докорах. одним більше, одним менше...яка вже різниця

Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Може не уміє сам насипати покушоть. Тут у половини такі)
сходить до кахве
Шальная коклетка• 03 августа 2024
Їхати звичайно
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляПищалка
Їхати треба і при поверненні, за 26 років життя , Ви вже точно знаєте,ну хоч +\- чого сподіватися
Він по натурі от такий молчун. Прямо не скаже, та колись витягне з пам´яті і буде мусолити той факт, і що його не влаштовувало.
Zelenkа• 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
сходить до кахве
А там тцк за сраку хвать)))
автор Кашпо • 03 августа 2024
Всім коментуючим дякую.
Зрозуміла, що ситуація допустима і нормальна.
Відпочинку бути!
Пищалка• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Всім коментуючим дякую.
Відпочинку бути!
Без сумнівів, і пізніше хай не марудить , береже Вас і любить ❤️🌹🌸
Zelenkа• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Тобто, вам буде згадувати навіть не море, а те, що ви хотіли поїхати?
Я так розумію, справа не у грошах. І не в палкому коханні, що умре за тиждень від туги за вами. Все одно буде іпати мозок, краще поїхати, хоч відпочинете.
Ганцю в кєдах• 03 августа 2024
Да, поехала бы , но не со всеми.

Соображалочка• 03 августа 2024
Первое лето войны ездили с кумой на месяц в Турцию (дети 12 и 13 лет). Мы живём в приморском городе и поехали потому что реально у нас не было допуска к пляжу, а море хотелось.У меня муж выездной, но ему это не надо.
Нормально все.
Аноним_1859• 03 августа 2024
я ездила с подругой месяц назад, и действительно отдохнула. наконец-то расслабилась и стала нормально спать. женщинам очень нужна эта перезарядка! так что не испытывайте угрызений совести. он конечно будет радоваться за вас не от всей души, но что уже тут поделать.
Стрибну в гречку• 03 августа 2024
Може чоловік хотів на ці гроші якусь цяцьку собі купити,а ви їх на подорож намилили.Звичайно що незадоволений.
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Поки не знаю)) помічала за ним, що прямо не говорить. Пройде час і при суперечці згадує ситуацію, яка була давно і мусолить її, чого я сказала те і чому зробила так.
У всьому іншому він чудовий партнер і батько.
Опля Картопля• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Ні, з чого такий висновок?
Я зрозуміла про що Ви. Не люблю недомовок у стосунках, і оце його виляння пробуджує у мене почуття вини.
А шо в сексі?
Вареничніца• 03 августа 2024
Я бы поехала. Что собственно уже и делала несколько раз). Муж реагирует нормально
Ms. При теле• 03 августа 2024
Ответ дляZelenkа
тоже думаю. Врятли в 50+ там така страсть, что неделю без автора не сможет.
Zelenkа• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Привезете йому щось в подарунок, відпочине від вас і все буде добре!
Вареничніца• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Блин, терпеть такое в людях не могу.
Стрибну в гречку• 03 августа 2024
Пообіцяйте купити чоловіку те, що він хоче взамін.Якусь вудку,або іншу цяцьку.То він вас ще й відвезе на потяг.

автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Я працюю і можу розпоряджатися грошима як хочу. Доходи особисті у нас однакові. Суть не у грошах.
Кукусик• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
От і я думаю як буде після повернення😅😒 подібного досвіду за 26 років життя разом не маю.
Надо было раньше приучать, что так МОЖНО.
Вроде взрослые люди, а поведение и вопросы как у подростков
Моя улюблена страшко• 03 августа 2024
Ні, категорично. Кому я на морі мозок буду виносити?
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
та ну є такі побутові інваліди
але то більш ментальні
от наскільки мій дідусь був непристосований до домашнього господарства, великий начальник, бабуся не працювала, вела дім, дід ні за шо не брався, та й те вона їздила сама в санаторій або просто в якусь екскурсійну подорож, а він залишався і якось давав собі ладу.
Стрибну в гречку• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Не в грошах,але ви значну суму витратите на себе,а він ні.
Скажіть-давай я поїду за кордон,а ти купи собі що хочеш.
Справа не в грошах,а в повазі.
Допоможіть знайти• 03 августа 2024
Тю. Їздила , і буду їздити . Ось на наступні вихідні збираюсь на море ( правда не за кордон)
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКукусик
Та якось раньше разом їздили. Відпустки одночасно планували.
А чоловік так, поводиться як ображена дитина. Я ж бачу його наскрізь за стільки років.
Там-тарарам• 03 августа 2024
И раньше ездила и сейчас поехала бы,муж может и обидится,но ваша обида разве ерунда?
Стрибну в гречку• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Значить знаєте що його може втішити.
Стопясят раз обсуждала• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Всім коментуючим дякую.
Відпочинку бути!
Звісно, нормальна. Дітину ви виростили, хвороби, безсонні ночі, школа, уроки позаду. Що поганого поїхати з подругою? Така вже ситуація, що чоловіки не можуть. Коли немовля у вас було на ГВ ви не могли пити на сімейних гулянках, їздити на рибалку та сидіти в гаражі з товаришами. Він міг
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Почуття гумору у Вас 180 рівня))