Кашпо• 03 августа 2024

На море з подругою, без чоловіків. Ви б поїхали?

Подруга пропонує поїхати на тиждень, діти у нас обидвох вже дорослі, живуть окремо від батьків. Чоловіки невиїздні.
Чоловік на перспективу залишитись самому на тиждень відреагував фразою "Як сильно хочеш їдь". З дивним підтоном. Я підозрюю, що він швидше проти ніж за. На пряме запитання "Ти проти ?" відповідь "Я такого не сказав".
Наш з подругою вік 50+. Відпочинок цікавить виключно як перезагрузка. Без дискотек, п´янок і тд.
Королева спама• 03 августа 2024
а як би вам прийшлось за кордон їхати від війни? теж ображався б
капець просто

Там-тарарам• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Поки не знаю)) помічала за ним, що прямо не говорить. Пройде час і при суперечці згадує ситуацію, яка була давно і мусолить її, чого я сказала те і чому зробила так.
У всьому іншому він чудовий партнер і батько.
У меня такая дебильная привычка,как у вашего мужа. Блин,вот вспомнила сейчас,как он без меня в Киев поехал лет двенадцать назад.))
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляТам-тарарам
Давайте назад забувайте швидко)
КондуктЕр тролейбуса• 03 августа 2024
Звісно, їхати.
А якщо його прям так жаба давить, то купіть йому спінінг. Ну чи ще щось, щоб утішився
Стрибну в гречку• 03 августа 2024
Ответ дляТам-тарарам
А без мене батьки колись в Молдову.От я ревла у дворі .На бабусі все зло зганяла.Як вона мене витерпіла не знаю.Я б вже відлупасила себе на її місці.
В Миколаїв взяли )
Докладальниця• 03 августа 2024
А чому без дискотек і вечірок? Це ж відпочинок!
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
це недостойна поведінка
Докладальниця• 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
це недостойна поведінка
надіюсь, це сарказм
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Я думаю ми будемо виглядати сильно постарше основного контингенту у дискоклубі🤣

Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
надіюсь, це сарказм
це авторка виправдовується
напевно, що для неї - так. недостойна.
Докладальниця• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Ви дуже помиляєтесь) Якщо шо , то мені 55. У відпустці і танці, і ресторани
Пугачиха• 03 августа 2024
Да, как раз собрались ехать с подругой. Муж невыездной, с детьми уже съездила. Едем вдвоем с подругой 💃
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
це авторка виправдовується
напевно, що для неї - так. недостойна.
Виправдання онлайн перед незнайомими людьми??
Ви так добре мене читаєте на відстані, що мені аж страшно🤣🤣
авторка в свої 53 в 22:30 вже спати дуже хоче)) і її подруга також.
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
а навіщо ви це тоді писали? що вас відпочинок цікавить виключно як перезавантаження, без ’дискотек, п´янок’
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Саме для таких коментарів))
ПоЗиТиВнАя• 03 августа 2024
Так.
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Саме для таких коментарів))
то всім абсолютно пофіг, для чого і куди ви їдете.
але ж вам треба виправдатись, що ви їдете без нічого ’такого’. шоб не подумали про вас, що ви легковажна особа.
Я пані прохана...• 03 августа 2024
Звісно поїхала , але вирішувати вам в кожній родині свої правила 🙂
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Пофіг не пофіг)) от Ви єдина за цю фразу вчепилися. І не єдиним коментом)))

Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
а я дуже уважна до дрібниць
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
а я дуже уважна до дрібниць
Дякую))) мені приємна прискіплива увага до моїх слів.
Ищу-брожу• 03 августа 2024
Я бы поехала с удовольствием
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
справа не в вас. я взагалі дуже уважна до дрібниць. диявол, як кажуть, саме там сидить.
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Відповім Вам вашими ж словами) всім пофіг до чого ви там уважні.
Гарного вечора!
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Гарного вечора!
я в курсі, шо всім пофіг. так само як і на ваші намагання показати себе ’хорошою дівчинкою’
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Для чого Вам ця дискусія?
Я запитала, відповіді отримала.
Вам ж остання фраза у моєму стартовому питанні ніяк спокою не дає)))
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Для чого Вам ця дискусія?
Я запитала, відповіді отримала.
то вашому чоловікові, не мені
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
то вашому чоловікові, не мені
У Вас талант))) Все знаєте одразу через екран: і в докорах живемо, і чоловік побутовий інвалід, і у мене комплекс ’хорошої дівчинки’ розпізнали. Дякую, повеселили))
Коли можете продовжити екстрасенсорний сеанс? Бо я маю вже йти валізу складати.
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
підозріло швидко ви пішли складати валізу
аж вус відклеївся
автор Кашпо • 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
аж вус відклеївся
Дякую, приклею зараз.