Кашпо• 03 августа 2024
На море з подругою, без чоловіків. Ви б поїхали?
Подруга пропонує поїхати на тиждень, діти у нас обидвох вже дорослі, живуть окремо від батьків. Чоловіки невиїздні.
Чоловік на перспективу залишитись самому на тиждень відреагував фразою "Як сильно хочеш їдь". З дивним підтоном. Я підозрюю, що він швидше проти ніж за. На пряме запитання "Ти проти ?" відповідь "Я такого не сказав".
Наш з подругою вік 50+. Відпочинок цікавить виключно як перезагрузка. Без дискотек, п´янок і тд.
Бджолина королева• 03 августа 2024
Поехала бы. Сейчас очень хочу перезагрузки...муж невыездной,подруга приглашает в Европу.
ОливьЕЖечка• 03 августа 2024
Каждый год, уже лет 10 подряд ездим с подругами отдыхать без мужей. Сначала с детьми, теперь сами.
Фуліганка• 03 августа 2024
Да, поехала бы. Так я и еду через неделю в Трускавец с женой брата. Без мужей. Красота!
Кашпо
• 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
чоловік лежачий?
Ні, з чого такий висновок?
Я зрозуміла про що Ви. Не люблю недомовок у стосунках, і оце його виляння пробуджує у мене почуття вини.
Злюка-закусюка• 03 августа 2024
Да да и ещё раз да 😅, и одна бы поехала, но муж бы не понял и не оценил 🤣 поэтому с подругой отдыхала бы в мечтах, а в реальной жизни с мужем в Украине..
Бюст Березуцкого• 03 августа 2024
Ответ дляФуліганка
Так класно. У вас хороші відносини?
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Ні, з чого такий висновок?
ну що він немічний і його не можна залишити самого аж на цілий тиждень
felix_et_libera• 03 августа 2024
Мені без чоловіка нудно, я б не поїхала. На жаль з подругами все менше і менше цікаво.
Пешеходик• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Ні, з чого такий висновок?
Он у вас просто эгоист. Если я не еду, то и ты не едь
Фуліганка• 03 августа 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Так класно. У вас хороші відносини?
Так, гарні відносини. Якби погані - я б не поїхала.
Ми добре відпочинемо - впевнена!
Кашпо
• 03 августа 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
От і я думаю як буде після повернення😅😒 подібного досвіду за 26 років життя разом не маю.
Я не чарівниця вам• 03 августа 2024
Конечно. Или вы в рабстве у мужа? Особенно сейчас когда мужчин не выпускают, то что теперь дома сидеть
Королева спама• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
а хоч на день його можна самого залишити? чи помре
Усатая полосатая• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Нормально буде. Порадіє за вас , що ви відпочили.
Звездолётчица• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Все буває вперше. Я звісно поіхала б.
Злюка-закусюка• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Розумію...
Ми теж звикли ’сім´єю’, вбив мені в голову, що поодинці відпочивати погано і він цього не розуміє. Бісить так 🤣 а я навіть дуууже розумію. Нещодавно хоча б їздили з дітьми на конкурс у Львів. Тільки мами. Який кайф .. ) діти собі займались своїми справами, а мами відпочивали ))
Янка-угомонись• 03 августа 2024
Насколько у меня все всегда вместе и т.д., но сказал че ты сидишь дома?
Пищалка• 03 августа 2024
Ответ дляКашпо
Їхати треба і при поверненні, за 26 років життя , Ви вже точно знаєте,ну хоч +\- чого сподіватися
Кашпо
• 03 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Я не хочу зайвих докорів опісля такого відпочинку. І витягання цього факту потім ще багато разів. Донька доросла, переконує їхати і не задумуватися.