Рогнеда Карповна• 04 августа 2024

Вам досі не огидно спілкуватися російською?

Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Чому ви не в церкві?
Почему вы под анонимом? Кого боитесь?

JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вы еще не поняли что дело не в языке??? Это передел мира!!! Готовьтесь к войне в Европе в конце 2025, а в 2030 по всему ближнему востоку. берите чемоданы и ищите себе бункер на краю земли, обустраивайте себе домашнее хозяйство. Очнитесь. Пора уже принять реальность таковой какая она есть. https://youtu.be/KpRTqYrfvOk?feature=shared

Блокировка ютуб и инстаграм вам ни о чем не говорит? просто так делают?
они это делают чтобы у россиян не было контакта со внешним миром. Чтобы ими было удобнее манипулировать.
А война в Европе очень уж вами за уши притянута. Не будет рашка со всем миром воевать. Пупок развяжется.
Daria0000• 04 августа 2024
Ответ дляjulia-678c
Удалено администрацией...
nova_mama• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Руськомовні, ви бачили, як пишуть ваші діти школяри?
Вони вчаться на мові, а спілкуються і пишуть російською, яку ніде не вивчають.
Підсумок: вони пишуть російською, але з мільйоном помилок, тому що ту російську ніколи не вчили.
Вам це ок?
Хоча б за для того, щоб ваші діти були освіченими, можливо вже час переходити на мову
У мене сусідка не знає української і реально банально не має здібностей ні до мов, ні до математики. Їй 50+.
Але вона вмикала синові мультики українською, книжки купує, у садочок український віддала.
Зараз син у неї вже у 3 класі і він українську знає непогано, говорить без акценту. Навіть попри те, що вдома від батьків лише російську чує.
symbol• 04 августа 2024
Ответ длякураГАЛЯ

Вам що заблокували? Ютуб чи інстаграм?
Найкраща• 04 августа 2024
Ответ дляDaria0000
Вы хоть в словарь заглядывайте, прежде чем определение новое придумывать.
Державна мова - українська, а вот рідна хоть китайська.
Ви не дивилися свій скрін?
Перший пункт Рідної мови: Етнічна мова
Veronika_100k• 04 августа 2024
Ответ дляoboeva
Почему вы под анонимом? Кого боитесь?
Это неудобный вопрос. Выключите третий микрофон.

Леди Репях• 04 августа 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Багато з тих хто перейшов с початку повномасштабної на українську, зараз знову перейшли на російську, цікаво чому так
Элементарно. Сдулись) Бить себя в грудь легко и лозунгами кидать, а на практике пшик.
Daria0000• 04 августа 2024
Ответ дляНайкраща
Ви не дивилися свій скрін?
Перший пункт Рідної мови: Етнічна мова
Читайте внимательно. Потом пишите.
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
отстрочилась. Без анонима не напишет.
Я тут, читаю не хвилюйтесь!
andddrey• 04 августа 2024
конечно буду говорить, на нем приятно говорить, мой родной язык
Незламна• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Вам це ок?
Це не до двомовності питання, книжки треба читати)
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Дивно. Он в Німеччині всі навчилися розмовляти німецькою за пару місяців і збагатили свій німецький словниковий запас, щоб з країни не вигнали. А тут, живучи в мовному середовищі 30років, не вивчити українську мову та не збагатити словниковий запас ще треба постаратися.
Этот тупой вопрос наверное никогда не закончится))
bibizyana• 04 августа 2024
Ириочка, ты и оттуда угомониться не можешь ? Мое право говорить на каком языке мне вздумается
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляDaria0000
Удалено администрацией...
Мені не соромно за себе, тільки за Вас
julia-678c• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Я тут, читаю не хвилюйтесь!
Шото пазлы не сходятся
кураГАЛЯ• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Рідна мова українців - українська.
Звісно, якщо ви не українка, то у вас інша рідна мова
Украина многонациональная, данные украстат (Державна служба статистики України) за 1991 и позднее года, если не верите
http://resource.history.org.ua/cgi-bin/eiu/history...
Veronika_100k• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Мені не соромно за себе, тільки за Вас
Це ваші проблеми. Продовжуйте жити з тим соромом. На інших ваш сором ніяк не впливає)
Кузякин• 04 августа 2024
Щас ракеты летят. Пошли в сраку со своими мовными срачами, бездельники чертовы

Светлый День• 04 августа 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Аналогично у меня, те кто говорили изначально- так и говорят, а кто переходил- вернулись на русский( но таких немного было). И никаких проблем нет - все все понимают.
Люблю весну• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Рідна мова українців - українська.
К сожалению, нет. Если вырос в русскоязычном регионе с окружением, где практически все говорят на рус, то укр маловероятно станет родным. Для меня полностью отказаться - это издевательство над собой. Думаю я все равно исключительно на русском. На работе перехожу на укр без проблем. С людьми, для которых принципиально не слышать сейчас рус и если эти люди мне приятны - тоже перехожу. Но отказаться полностью в быту - нет, спасибо. Больше всего по моим наблюдениям волают за отказ от русского люди, которые на нем и не говорили никогда, не понимают в чем проблема (из западных регионов Украины в основном).
JannyMoney• 04 августа 2024
Ответ дляnova_mama
так это нормально, сейчас все дети говорят, растет поколение, для которых украинский - родной язык и это супер.
Но будь ласка, отстаньте от тех, для кого украинский язык родным никогда не станет. А таких среди взрослого населения много. Они (мы) такие же граждане, но с другим родным языком. Неужели это так сложно принять?
Что для вас первостепенно, язык, или какой человек рядом с вами?
nova_mama• 04 августа 2024
Ответ дляІстеріомама
Теж саме думаю про назву цього форуму. Коли вже нарешті Порадниця?! Відповідь - ніколи. Бо більшість тем російською.
Адміни вже писали, що ніколи порадниці не бути.
Бо є така газета, і відповідно її сайт теж, гляньте у гуглі.
Тій газеті вже багато років, раніше вона видавалася лише на папері, зараз паралельно і паперовий формат, і електронний.
Ви реально думаєте, що закриють газету, щоб цей форум на той домен перенести?
inco• 04 августа 2024
В Украине существовал и будет существовать украинский и русский языки.
автор Гоа • 04 августа 2024
Ответ дляjulia-678c
Шото пазлы не сходятся
Жодних тем російською після повномасштабного вторгнення.
кураГАЛЯ• 04 августа 2024
Ответ дляsymbol
Яку херню ви дивитесь, Україна завжди була і є мононаціональною державою, де абсолютна більшість - українці, скільки не намагались розбавити руснею і скільки б українців заради цього не вбили
Сами себе противоречите.
julia-678c• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
А до повномасштабного все ок было, не огидно?
oboeva• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Вам це ок?
Это вы со своими путаете))
Peres Lal• 04 августа 2024
Ответ дляГоа
Я тут, читаю не хвилюйтесь!
А вы рот после русского языка щелоком мыли? Это насчет того, что вы всю жизнь украиномовная.
кураГАЛЯ• 04 августа 2024
Ответ дляJannyMoney
Встретимся в 2025 году здесь на советчице, если еще будем живы и обсудим «был ли Гари прав».