Рогнеда Карповна• 04 августа 2024
Вам досі не огидно спілкуватися російською?
Добрий ранок! Слава Україні!
Бачу що тут на форумі, багато порад російською мовою. Причина? Чи плануєте ви взагалі писати чи розмовляти українською мовою(і чому досі не зібралися )чи далі будете розмовляти мовою агресора?
Пупс• 04 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Так говоріть українською, не буде ніякої ворожнечі
Дивують такі «принципові»
Щас. Начнем слушать анонимных тёток с Советчицы 😂
julia-678c• 04 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Краще розкажіть, коли ви почнете
А это не ваше дело
спальное место• 04 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Дивно. Он в Німеччині всі навчилися розмовляти німецькою за пару місяців і збагатили свій німецький словниковий запас, щоб з країни не вигнали. А тут, живучи в мовному середовищі 30років, не вивчити українську мову та не збагатити словниковий запас ще треба постаратися.
Но везде разговаривают на родных им языках. В Германии нет притеснения на улицах по языковому признаку. Там это прошли еще в сороковых
Леді Душка• 04 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Достатньо знаю
Більше ніж Ви
цим ви сказали все про себе!
Троляка мовна.
Баньте, дівчата, цю тему. Я виходжу з чату)
Троляка мовна.
Madam Turkish• 04 августа 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Чому не огидно?
огидно только от вас.. Принципиально с такими буду говорить на чистом русском всегда.
Чижик Пижик• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Ще розумію, коли спілкуються вдома між собою російською.
Але хоча б на форумі можна зібратися і писати мовою. Знають же, що у нас матрьохи «пасуться»
Гадаю, більшість з них або ті матрьохи, або чекалки руського миру
И на вас жалоба за провокацию
Аноним_1857• 04 августа 2024
Руськомовні, ви бачили, як пишуть ваші діти школяри?
Вони вчаться на мові, а спілкуються і пишуть російською, яку ніде не вивчають.
Підсумок: вони пишуть російською, але з мільйоном помилок, тому що ту російську ніколи не вчили.
Вам це ок?
Хоча б за для того, щоб ваші діти були освіченими, можливо вже час переходити на мову
Вам це ок?
Добра всем!• 04 августа 2024
Ответ дляjulia-678c
А это не ваше дело
А коли почала автор - ваше? Дивна вибірковість
Бжоли-бандерівці• 04 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Какая языковая среда 30 лет в Днепре и Одессе,например?
Залізна тьотя• 04 августа 2024
Автор идите в сад. Какой хочу такой и общаюсь, как вы достали, что вам неймётся? Говорите как хотите, и нам не указывайте.
Рассказница• 04 августа 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Неділя, 9 ранку, ще в церкві правлять, а на пораднці вже мовний срач хочеться вам розвести
В МПЦ?
Рогнеда Карповна
• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
все можливо, і цим підтверджується їх агресія у цій темі
Майструю крила• 04 августа 2024
Ответ дляОбережнаЯ
На уровне знаний немецкого среди наших беженцев любой украинский гражданин из любого региона мову таки знает.
Аноним_1857• 04 августа 2024
Ответ дляКоварная Зая
А должно было стать противным говорить на родном языке?
Рідна мова українців - українська.
Звісно, якщо ви не українка, то у вас інша рідна мова
Женщинас• 04 августа 2024
Ответ дляМуууумие
Кому було огидно, той перейшов на українську ще в 2014, максимум в 2022.
А до решти вже не дійде ніколи, так що тема не має сенсу.
Вот вы не правы. Подождите, перейдем на украинский, постепенно, не сразу. Правильно, что в гос. учреждениях, магазинах говорят на украинском. Мы тоже время от времени переходим и отвечаем на украинском. Дайте время, мы подтянется, я уверена! Це все з легкістю могла б написати вам українською, тому вірте мені, тільки дайте час і не примушуйте силою
Пупс• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Плевать на ваше мнение настолько, шо аж неудобно. Возьмите с полки пирожок.
Істеріомама• 04 августа 2024
Теж саме думаю про назву цього форуму. Коли вже нарешті Порадниця?! Відповідь - ніколи. Бо більшість тем російською.
julia-678c• 04 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Многих до 2022 года русский полностью устраивал, разговаривали на нем аж бегом. А тут бац - фу, огида. Где вы раньше были, ’патриоты’?
Неначасі• 04 августа 2024
Я з російськомовного міста, перейшла на українську мову. Тепер чекаю і сподіваюсь, що Закарпаття вивчить українську мову та теж почне нею спілкуватися
Рогнеда Карповна
• 04 августа 2024
Ответ дляjulia-678c
А вы когда начали разговаривать на украинском?
Все життя
ЯспАкойнаЯ• 04 августа 2024
А немецкий учить не огидно? Язык это средство коммуникации и передачи информации не более того. Вам не огидны патриоты в вашиванках скупающие движимое и недвижимое за спизженные деньги?
Коварная Зая• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Рідна мова українців - українська.
Национальность не обязывает к языку общения. Крымским татарам расскажите ваши бредни.
КоКоКоКоКоКо...• 04 августа 2024
Нещодавно почула як Андрій Данилко в інтерв´ю сказав: ’это не я говорю мовою агрессора. Это агрессора говорит на русском’. И как-то зацепила эта фраза. Если бы на нас напали (например) поляки...то и сраться половине страны было бы не из-за чего.
Пузата Хата• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Форум тогда загнется )))
Леді Душка• 04 августа 2024
Ответ дляАноним_1857
Вам це ок?
Я своїх і російській вивчила. Чим більше мов знаєш - тим більше ти людина. І тільки без мізків тут щось доводять і вже на дітей перейшли.
Добра всем!• 04 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Ну,коли тобі 3 роки розказують,що ти-недо...То хочеться послати всіх на хер і робити так,як звик
Як просто змінити вашу думку, дивно, що обстріли, смерті українців, військові злочини не чинять такого впливу, як форуми та соцмережі
Істеріомама• 04 августа 2024
Ответ дляЛеді Душка
Деякі люди не вміють, не мають словникового запасу, то що їм робити.
Вчити )) англійську ж якось долають, а то інша мовна група.
Прибираю щодня• 04 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Нет и именно такие как вы отбили все желание переходить на украинский.
Точнее и не скажешь, полностью поддерживаю
Хорошо что у нас на работе практически все на русском говорят, у нас даже внутренняя переписка на русском. А организация у нас около 2000 чел Кстати когда звоню по рабочим вопросам в налоговую, пенсионный м и.д. на русском, нормально воспринимают. Именно из-за навязывания украинского, наступает обратная реакция, протест.
ЖаннаНеАгузарова• 04 августа 2024
Ответ дляЛеді Душка
У мене знайома з раш громадянством, яка приїхала вже після 20 років з москви сюди, ясно, що у школі не вивчала українську, і тут живе 20+ років по посвідці, вже вивчила українську і склала іспит на відмінно (пішла на курси три місяці тому, щоб підвищити рівень).
Вивчати почала з 2022 року.
Але вона мала бажання.
Вивчати почала з 2022 року.
Але вона мала бажання.