Мона Лиза• Изменено 04 августа 2024

Ви правда не розумієте, що рф влаштує українцям голокост

якщо українці складуть зброю і припинять захищатися?
Ви не розумієте, що українці на цей раз будуть фізично знищені?
Питання до тих, хто пропонує договаріваЦЦа.
Тирамісу на терасі• 04 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Потому что так можно запугать. Страх отключает мозги и люди становятся более управляемыми. Поэтому всех убьют и съедят, поголовно.
Сейчас будут писать А что Бучи не было? Была. Но и там всех не убили. А ещё есть Мелитополь и Бердянск, и Херсон почему-то встречал зсу цветами А не трупами на улицах.
О, ну хоть кто-то конкретно отвечает. Спасибо.

Міряно-переміряно• 04 августа 2024
А до последнего украинца, а бусификация, а отключение электроэнергии - это не геноцид украинского народа?
Kidstaff Bot• 04 августа 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Шеллар• 04 августа 2024
Борисфенка? Мама Нікітки? Маня? Я не узнаю Вас в гриме.
kisunya11• 04 августа 2024
Ответ дляШеллар
Після зняття анонімів більше не з´явиться))
Ваша величність• 04 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Та ні. Всім роздадуть швабри-тряпки, кувалди.
Обмежать у соціальних правах, заборонять спілкуватися українською, спалять книжки, проведуть тисячі обшуків, конфіскують майно, кошти на приватних рахунках націоналізують. Декого у Сибір відправлять.
Да здравствуєт велике переселення народів
Леска• 04 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
Вы вообще в курсе,что в случае подписания мира Украина не входит в состав россии?
А чи довго цей мир триватиме?

Мимо_шла• 04 августа 2024
Ответ дляЛеска
А чи довго цей мир триватиме?
Время покажет
Natalia505• 04 августа 2024
Я коли подібні теми читаю, слухаю,що зараз несуть в маси, коси шевеляться.Громадянська війна після перемир´я, неминуча. рашисти вже досягли мети. Це різні табори. Один з яких кричить розстрілювати всіх на місті за підпал авто. Повна влада військовим і дозвіл на вбивство будь кого, якщо вирішать що ти зрадник. Інші верещать, ми на всіх срати хотіли будем кататись як сир в маслі, життя одне, лечу в Монако. Треті зігнули голову, працюють як коні, щоб вижити і мріють виїхати. Ці люди не знайдуть компроміс, без того хто їх об´єднає.Зараз ми котимось у прірву.
нинель 1919• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А почему украинцы будут физически уничтожены? Только не пишите типа «а вы сами не понимаете?». Нет, не понимаю. Почему все так уверенны, что всех прям уничтожат?
ща прийдет маня и расскажет про свою эротическую фантазию каждой бабе по буряту
Леска• 04 августа 2024
Ответ дляЦібаФу
А причём тут Украина напала на росссию? Вы точно на мой комментарий отвечали?

Про мир который говорит Зеленский
При тому якби росія хотіла миру, то війни не було б. Її плани зовсім інші, аніж мир
Vesy• 04 августа 2024
Ответ дляЛеска
А какие у нее планы? Где их можно почитать и ознакомиться?
Леска• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну не всіх, ждунів залишать.
Ще можете почитати статтю ,,что росия должна сделать с Украиной,,
Леска• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Почитати істрорію спробуйте
Навіщо, рашапроп простіше для розуміння, аніж історія
ingaruta• 04 августа 2024
Ответ длянинель 1919
ой налетела мертветчуковская ботня и чешет,что Буча фейк ,а буряты милые бухие мальчики
Леска• 04 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І Маріуполь.
Счасье• 04 августа 2024
Люди вірять в маячню і магію) звісно буде. Але ж це те ж саме, що напередодні лютого 22 нізто не вірив у війну
Olvia1987• 04 августа 2024
Ответ дляЛеска
Ви хто по національності?
ingaruta• 04 августа 2024
отдайте кадыровцам с бурятами свою дочку 13тилетнюю или сына(им все равно КОГО)на сутки и увидите

Леска• 04 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Время покажет
А шо, ще мінські домовленості вам не показали? Ті самі граблі шукаєте?
Natalia505• 04 августа 2024
Ответ дляЛеска
Ну не всіх, ждунів залишать.
Вони зробили те, що планували. Вони роз´єднали суспільство. ´Разделяй и властвуй´..Ця війна об´єднувала лише на початку. Люди боролись, чинили супротив і мали надію.Але те що маємо зараз, навіть у разі нашої перемоги, може потягнути дуже страшні наслідки. Про демократію, право, закони навіть ніхто вже не згадує. Сидить журналістка і підтримує, так убивайте,каже на місці. Саджайте в тюрми, поки раша платить десятки тисяч долларів за підписання контрактів, в нас пропонують нищити власне населення. Навіщо комусь платити більше, якщо можна застосувати силові методи і розстріли?
Tammy21• 04 августа 2024
Ні, авторка, вони не в курсі. Тут своя особлива атмосфера у багатьох. Ну вб´ють, але ж не всіх. Ну асимілюють ну так і що? Ну заборонять мову, традиції... ’І слава богу, одесса/нікалаєв (просто як яскравий приклад) всєгда рускімі билі’. Ну не війдемо ми в ЄС та НАТО і станемо сателітом (у кращому випадку) на кшталт Білорусі, ну і ладненько. А те, що вже іхнім дітям доведеться гинути за інтереси цієї конченої недоімперії, то все потім, навіщо зараз думати.
’У Бучі вбили не усіх’(с)
Цитати великих. Ідіотів.
Peres Lal• 04 августа 2024
Подтянулся германский батальон.
Allka- skakalka• 04 августа 2024
А что в Крыму и Донбассе всех перебили ? Живут люди и в Украину не торопятся .
Коммуналка меньше ,пенсия в 3 раза больше .
Как бы не хотелось это признавать ,но это правда .
Tammy21• 04 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Ви кого зі своєї родини готові віддати? Список, будь ласка. І заодно напишіть як глибоко ви згодні підмахувати та смакувати ’сапог імперії’.
Colombina.• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Почитати істрорію спробуйте
Как раз из истории - всех не уничтожили. И из сегодняшних реалий - в оккупации люди живут, нормально. Никто естественно там не осмеливается волать про ’геть з нашои земли, кляти окупанти’, но живут спокойно и без ракет над головами
Так что ваши байки про всех убьют оставьте себе
Natalia505• 04 августа 2024
Ответ дляСчасье
Я не розумію як після 14 року, ще хтось не вірив у війну? Ці люди наївні ідіоти?
Счасье• 04 августа 2024
Ответ дляNatalia505
Але ж їхбільшість, як не крути. І у нас демоератія, тобто влада ідіотів
Colombina.• 04 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вот именно, и знакомые, родственники у людей там есть, на крайний случай у кого там нет знакомых - доступ в интернет еще у нас разрешен...пока что
Helenny• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Почитати істрорію спробуйте
Такі не читають історію. Вони не здатні щось аналізувати.
Думають, що зайде кацап і настане мир.