Мона Лиза• Изменено 04 августа в 13:00
Ви правда не розумієте, що рф влаштує українцям голокост
якщо українці складуть зброю і припинять захищатися?
Ви не розумієте, що українці на цей раз будуть фізично знищені?
Питання до тих, хто пропонує договаріваЦЦа.
МаргариткаW• 04 августа в 13:42
Ответ дляОмлетик
Автор, не розуміють. Той мирний план від росії вони в очі не бачили і топлять що на окупованих територіях не так вже й погано, тільки не уточнюють, не так вже й погано тим, хто чекав росію. А ще тут є ті, які хотять виїхати, але не можуть без чоловіків, але ж і виїхати вони хотять як українці, щоб користуватися усіма плюшками. От і виходить, що українцями хотять бути поки це вигідно. Наплювати їм, шо бути з рештою
’хто не чекав’ (с),
тот свободно выехал. никого не держали и не держат , включая мужчин
Colombina.• 04 августа в 13:42
Ответ дляВаша величність
Та ні. Всім роздадуть швабри-тряпки, кувалди.
Обмежать у соціальних правах, заборонять спілкуватися українською, спалять книжки, проведуть тисячі обшуків, конфіскують майно, кошти на приватних рахунках націоналізують. Декого у Сибір відправлять.
Да здравствуєт велике переселення народів
Нормальных людей в Сибирь не отправляют, все живут в своих домах, если те целые
irina chizh• 04 августа в 13:44
Не будет никаких переговоров. Для переговоров должны быть иные условия. Еще не пришло то время.
МаргариткаW• 04 августа в 13:44
Ответ дляВаша величність
сразу видно жертву телемарафона
Ваша величність• 04 августа в 13:45
Ответ дляColombina.
’Нормальних’ це яких?
Ваша величність• 04 августа в 13:46
Ответ дляМаргариткаW
сразу видно жертву телемарафона
Взаналі ніколи не дивилася
Ваша величність• 04 августа в 13:47
Ответ дляgnomik724
Это вы походе не понимаете, что если не начнём договариваться, то именно так все и произойдет
На яких умовах?
Colombina.• 04 августа в 13:47
Ответ дляNatalia505
Вони зробили те, що планували. Вони роз´єднали суспільство. ´Разделяй и властвуй´..Ця війна об´єднувала лише на початку. Люди боролись, чинили супротив і мали надію.Але те що маємо зараз, навіть у разі нашої перемоги, може потягнути дуже страшні наслідки. Про демократію, право, закони навіть ніхто вже не згадує. Сидить журналістка і підтримує, так убивайте,каже на місці. Саджайте в тюрми, поки раша платить десятки тисяч долларів за підписання контрактів, в нас пропонують нищити власне населення. Навіщо комусь платити більше, якщо можна застосувати силові методи і розстріли?
Это было понятно еще с самого начала, когда мужчин насильно закрыли в стране, а в ситуации, где война идет третий год неудивительно, что это беззаконие вдруг начало касаться сразу очень многих. Плюс колоссальная коррупция. Но знаете, что было по другому в 2022? - Все кричали ’неначаси’ и давили тех, кто пытался сказать, что все это неправильно. Теперь вы получили то беззаконие и попрание прав и общественный раскол, который взращивали с 2022 и не хотели слышать неудобную правду.
А теперь, да, процесс пошел по неуклонной. Но все могло быть по другому
Colombina.• 04 августа в 13:47
Ответ дляTammy21
Ні, авторка, вони не в курсі. Тут своя особлива атмосфера у багатьох. Ну вб´ють, але ж не всіх. Ну асимілюють ну так і що? Ну заборонять мову, традиції... ’І слава богу, одесса/нікалаєв (просто як яскравий приклад) всєгда рускімі билі’. Ну не війдемо ми в ЄС та НАТО і станемо сателітом (у кращому випадку) на кшталт Білорусі, ну і ладненько. А те, що вже іхнім дітям доведеться гинути за інтереси цієї конченої недоімперії, то все потім, навіщо зараз думати.
’У Бучі вбили не усіх’(с)
Цитати великих. Ідіотів.
’У Бучі вбили не усіх’(с)
Цитати великих. Ідіотів.
Вас это не касается, вы выехали и вам не грозит быть убитой от руки бурята
Colombina.• 04 августа в 13:49
Ответ дляВаша величність
’Нормальних’ це яких?
Не вопящих про клятих оккупантов под городской администрацией
Все кто живет себе тихо и работает, из своих домов ни в какие лагеря не угоняли
Ответ дляTammy21
’У Бучі вбили не усіх’(с)
Цитати великих. Ідіотів.
’У Бучі вбили не усіх’(с)
Цитати великих. Ідіотів.
Удалено администрацией...
Ответ дляЛеска
А шо, ще мінські домовленості вам не показали? Ті самі граблі шукаєте?
Вже всі іноземні партнери признали, що міськими домовленостями вдалось обвести путіна (навіть він сам признав що його надурили)- виграли час підготуватись і за цей час збільшили і підготували армію, почали виробляти нептуни і стугни, і багато іншого озброєння.
Але найвеличніший, обраний таким мудрим нарІдом, звернув ці програми і привів сюди війну.
Ответ дляAllka- skakalka
А что в Крыму и Донбассе всех перебили ? Живут люди и в Украину не торопятся .
Коммуналка меньше ,пенсия в 3 раза больше .
Как бы не хотелось это признавать ,но это правда .
Так там ждуни, какаяразніца та інша шваль кацапська.
Продажні криси завжди прилаштовувались.
Дана-Нирвана• 04 августа в 13:53
Ответ дляNatalia505
Кто ’они’ разъединили общество? Кто эти мифические ’они’? Самое страшное, что нет никаких ’их’. Это наши. Дорвавшиеся до власти и денег свои же. Очумевшие от возможности делать все, что заблагорассудится. Ловить людей на улицах и силой везти на комиссию, а после отправлять в учебку. Брать по 10-20 тыс баксов за нелегальный переход границы. Участвовать в тендерах на миллионы гривен, предлагая нужное по завышенным в 10-15 раз ценам. Вы думаете, это все переодетые россияне? Шпионы фсб?
Natalia505• 04 августа в 13:54
Ответ дляColombina.
І що ви зробили зі своєю правдою? Як ви вплинули з нею на хід подій? Неудобная правда для кого? Історію будують покидьки і це загальна світова практика.
Ответ дляTammy21
’У Бучі вбили не усіх’(с)
Цитати великих. Ідіотів.
’У Бучі вбили не усіх’(с)
Цитати великих. Ідіотів.
Все так, і ви ж повернулись з Німеччини і відправили свого чоловіка на фронт?
Ответ дляirina chizh
Переговоры ведутся, между ЕС и США с одной стороны, и рашкой и Китаем с другой. На чем сойдутся - то зеля и подпишет. Для важности бумажками пошуршит, потом объяснит всем как Украина победила. А вот что начнется, когда с рашки санкции снимут и евроспонсоры перестанут нам денег давать, трудно представить. Включаем станок, печатаем гривны.
Natalia505• 04 августа в 14:00
Ответ дляДана-Нирвана
Вони це росіяни і ті хто грає за їх правилами. Якщо б ви всю гілку читали, то питань не виникло б. Це гнилі місцеві, яким гроші не пахнуть, вони заробляють на цій війні. Це пласт гівна, який не має цінностей людських.
Ответ дляТирамісу на терасі
А почему украинцы будут физически уничтожены? Только не пишите типа «а вы сами не понимаете?». Нет, не понимаю. Почему все так уверенны, что всех прям уничтожат?
Ну у Криму, Донецьку, Луганську, Запорізькій, Херсонський - знищили ж усіх до останнього. То як тут можна бути не впевненою?
Дана-Нирвана• 04 августа в 14:02
Ответ дляNatalia505
А вам не кажется, что этот слой какой-то уж слишком толстый? И при этом представители данного слоя громче всех кричат о патриотизме и необходимости воевать.
Ответ дляДана-Нирвана
Голосніше за всіх кричать біженці.
При чому деякі і не приховують, що мріють про війну ще на 10 років і вважають це гарантією їх життя на соціалі