АдеКВАтная• 04 августа 2024
Які в автобусі разйоми під зарядку телефона?
Є шнур для швидкої зарядки lightning to usb-c, він підійде в автобусі? Чи потрібен звичайний , не памʼятаю як він називається, але той що до звичайного блочка на 5w в айфоні
АдеКВАтная
• 04 августа 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Юсб
Дякую. Тобто той що до звичайного блоку йде на 5w?
Попразендовна• 04 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Так. Я виходила і купляла собі такий шнур, бо мій не підходив.
АдеКВАтная
• 04 августа 2024
Зараз подзвонила дівчина від перевізника, сказала, що перенесли час відправлення у звʼязку з е-чергою. Мали відправлятись о 7, а тепер о 11. Це нормальна практика, що так переносять?
АдеКВАтная
• 04 августа 2024
Ответ дляПопразендовна
Дуже дякую, ще встигаю купити, бо до мене тільки дійшло, що всі шнурки для швидкої
Аль де Барановна• 04 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Нормально.
Водії стають в електронну чергу, щоб швидше пройти кордон.
Якщо вільного часу не було раніше стати в чергу, то ті +4 години прийшлося б на митниці стояти.
Аль де Барановна• 04 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ми користувалися звичайним шнуром USB, який я купила в Аврорі.
Але йдіть зі своїм телефоном, треба перевіряти, щоб нормально вставлявся, деякі надто вільно входять.
Магиня• 04 августа 2024
адаптер к шнуру возьмите, не везде только разъем под юзби, есть просто розетки
Где тут 0?• 04 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Нормально.
Ого, давно ця ел.черга? Ще місяць назад не чула про неї..
Аль де Барановна• 04 августа 2024
Ответ дляГде тут 0?
Вона є, якщо з України їхати, далі вже жива черга.
Ми виїхали 29 липня так.
Назад виїхали позавчора, то звідти не було електронної.
Туди їхали через Чернівці, назад через Одесу.
Ми виїхали 29 липня так.
АдеКВАтная
• 04 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Ми виїхали 29 липня так.
І як по е-черзі швидше кордони пройшли?
Аль де Барановна• 04 августа 2024
Ответ дляАдеКВАтная
І як по е-черзі швидше кордони пройшли?
Мені немає, з чим порівняти, це була перша поїздка.
Черга була на 20:00, почали перевіряти нас десь о 20:20.
Десь хвилин 40 перевіряли, автобус на два поверхи, приблизно 80 людей.