Помаранчова душа• 04 августа 2024

Рецепты 90-х

Что вы ели в 90-е вкусного, но это уже не в тренде сейчас? Типа бутики со шпротами, салат Белочка и т д.
автор Помаранчова душа • 05 августа 2024
А ещё был чернослив со взбитыми сливками, я его раньше не очень любила, а сейчас бы съела только так.

Светка-пипетка• 05 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
О, помню)) У нас это называлось напиток Шипучка
Да да
Гарантую неперелевки• 05 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Дайте, пожалуйста, рецепт
Держите!)
Ответ 281, я там уже написала рецепт.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3581331-9
Зайканалужайке• 05 августа 2024
Мені смачно було Бородинський хліб, олія й томатній сік)))
60 метрів сметани• 05 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
С орехом внутри
Поторописька• 05 августа 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Блин, не догадались этот пертусин в автоматах минералкой за 1коп разбавлять!)) реально ж кола)
Мені пертусін як лікер Самбука, 1 в 1, на колу зовсім несхоже
Бочка порохУ• 05 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
а внутри орешек
60 метрів сметани• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
А про фруктовий кисіль у брикетах хтось писав? Тут писали про заварний крем, але кисіль був раніше.
Він продавався кількох видів, однокласники купували і гризли його сухим, я теж кілька разів пробувала - досить смачно було)
Я варила оооочень густой и ела его ложечкой для горчицы
60 метрів сметани• 05 августа 2024
Ответ дляА я женатая
Дозвольте не згодитись. Ходила з дочкою в кіно, взяли гарячий шоколад. Густий, смачний, какао і поряд не стояло
Вам повезло

Детские_Будут?• 05 августа 2024
Ответ дляPrervana
Берете батон, обжариваете его на нерафинированном подсолнечном масле, посыпаете сверху сахаром. Десерт готов...
Тогда уже вкуснее сделать сладкие гренки. Взять тот же нарезанный батон и обмакнуть его в смесь молоко+яйцо+сахар и поджарить немного
Куратор дебошей• 05 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Що це? Розкажіть будь ласка
Замочить бублики в молоке, выложить на бумагу, всередину фарш, сверху сыр, можно майонез и в духовку
Не обижаюсь• 05 августа 2024
Начиталася, тепер хочеться свіжого, ще теплого чорного хліба, і свіжої запашної олії з сіллю і часничком.
Солодкі грінки в молоці готую часто, і грінки з чорного хліба, натерті часником до борщу. Кілька разів на рік роблю солодку ковбаску, діти дуже люблять. Салат у нас називався з ’плавлених сирків і яєць’, тільки в студентські роки дізналася, що його називають хто белочкою, хто єврейським.
Хліб зі смальцем і часником теж їли, і це смачно. Як і натерта салом горбушка. А ще картопля в мундирі, полита запашною олією, тюлька і квашені огірки. Це все час від часу готуємо. Ще в дитинстві любила шпротний паштет, от його дійсно не їла вже років з 30 мабуть.
Не обижаюсь• 05 августа 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Це реально смачно. І недавно смажила вафельки з фаршем в яйці, діти змели все за лічені хвилини.
Застряла• 05 августа 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Зелепухи їли, клей з дерев їли, насіння мальв і якісь квіти також жерли, а макуху - ні, чого не їли, того не їли.)
Ще акації квіти їли.
Застряла• 05 августа 2024
Це не 90-ті, початок 2000-х, але, памʼятаю, дуже популярним було на студентських вечірках зварити каструлю пюре та зверху вивалити банку консервованої сайри. Ще брали сосиску, різали кружальцями, потім їх в пюре картопляне, потім в розмочену вафлю,яка для торта та у клярі.
Ще точно у 90-х були такі штуки імпортні, тіпа сухе невелике печиво, кидаєш в сковороду на олію і воно збільшується в обʼємі, потім цукром посипаєш.
Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Ответ дляНе обижаюсь
А я чомусь той шпротний паштет не любила, мені він завжди гірким і несмачним здавався. І дійсно, давно вже не бачила його в продажі - чи то не звертала уваги, чи його перестали випускати.
Не обижаюсь• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Думаю він дійсно на смак був не дуже . Але мені подобався
Любимка-анонимка• 05 августа 2024
Еврейский салат и сейчас делаю, люблю его. А так кроме оливье и шубы старого ничего не делаю.
Не обижаюсь• 05 августа 2024
А ще мої дитячі спогади - це мамині пиріжки щосуботи. Хз як у неї вистачало сил на ті пиріжки, з роботою, дачею, городом, водою з колодязя. Нас троє дітей, ми вічно лазили по деревах і парканах, самого пранні тільки страшно подумати скільки. І це ж воду з колодязя натягати, нагріти, потім винести.

Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я ще салат мімоза люблю.
Для мене олів´є, шуба, мімоза та оця ’беллочка/бєлочка’ - це вічна класика.
І ще салат з крабовими палочками.
Панна Кота• 05 августа 2024
Ответ дляПомидорина
аскорбиновая кислота очень кислая, оскому сразу во рту набивали, а вот витаминки Ревит ели банками))
Ні, це не та аскорбінка. Та, що з цукром, величезні такі таблетки. Дуже смачні. Я і своєму синові таке зараз можу купити (хоч і підліток)
Не обижаюсь• 05 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Мій молодший теж любить, завжди просить коли попадає зі мною в аптеку
Місячне Сяйво• 05 августа 2024
Згадала і я

Шарлотка

Шарами Нарізний бАнтон , яблука, посипати цукор, залити чи обмокнути прошарки батона яйце+молоко. Запекти в духовці. Ще шматочки масла між шарами
Не обижаюсь• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Виявляється, він існує)))
ПробілНеПрацює• 05 августа 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Виявляється, він існує)))
в останній раз ледве купили. Смачний з борошном і мерзкий для мене з манкою
Не обижаюсь• 05 августа 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Яка ТМ смачна була, не пам´ятаєте?
Kusyka• 05 августа 2024
Соєве мясо їла,в ці часи правда від диких злиднів,а якийсь білок мені-підлітку був потрібен. І бабуся робила в вафельних трубочах начинку - рис і консерва рибна з цибулею і яйцем,це макати в кляр і жарити. Більш нічого не згадаю. Якось сприймалось все як є без особливих переживань чи бажання делікатесів. Правда був свій город , і кури що яйця несли, на цьому все.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 августа 2024
Моя тетка делала на праздничный стол блюдо - помидоры кружочками, на них мелконарезанный лук, черный перец и сверху майонез. Мне было это так вкусно, что я потом делала сама, хоть и сырой лук не переношу. Потом до меня дошло, что можно и без лука. А еще делали еврейский салат в лодочках сладкого перца, тоже божественное сочетание. Ну и блюдо 90х - ’крабовье’, когда на рынках появилась консервированная кукуруза.
Жена_КотораяСтена• 05 августа 2024
Луковые оладьи
БлинчикБезСметанки• 05 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Хлеб с маслом и сверху сахаром.
Томатный сок, в него порезать лук и налить подсолнечное масло,тюря называли .
’Томатный сок, в него порезать лук и налить подсолнечное масло’ - у нас это называлось ’зимний салат’

только брали не чистый сок томатный, а консервированные помидоры мелко нарезанные, частично с соком залитые.