Помаранчова душа• 04 августа 2024

Рецепты 90-х

Что вы ели в 90-е вкусного, но это уже не в тренде сейчас? Типа бутики со шпротами, салат Белочка и т д.
Зайченя• 05 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Кашу из топора) мама пекла какое-то томатное печенье и выдумывала чем нас накормить, сложное время для нашей семьи было...
Меня научила одноклассница печь томатные печенья. Иногда вспоминаю, вкусно было. Рецепт не помню. Помню пудрой посыпала сверху

Швидкоруч• 05 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
О, я теж з Харківщини, теж здор їли на хліб з часником,
то вже виходить традиція слобожанська
Ангелок з ріжками• 05 августа 2024
Только вчера вспоминали- одну! сардельку морозим , достаем и натираем на терке не гренку с майонезом. Хватает на 5- 6 человек
Natal_ka91• 05 августа 2024
Макарони по-флотськи
Star39• 05 августа 2024
Фотка меню из белорусского кафе
Murzeelka• 05 августа 2024
Пирог зебра, луковый пирог с плавленными сырками и жаренным луком.
И ножки Буша фаршированные, чем было)
Квітка папороті• 05 августа 2024
Ответ дляПомаранчова душа
А ещё был чернослив со взбитыми сливками, я его раньше не очень любила, а сейчас бы съела только так.
с грецким орехом внутри, очень вкусно было)
сливок не было, отжимали сметану в марле, после этого она прекрасно сбивалась
Добротная• 05 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
плавл. сырок и яйца на терке, чеснок, майонез.
Яйца можно вилкой разминать,быстро и удобно
Советничаю тут• 05 августа 2024
Котлети із цибулі. Замість мʼяса цибуля кубиком. А якщо добавили банку консервованої скумбрії то були рибні котлети.

Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Якщо потім ці котлети протушити в томатній пасті зі смаженою морквою та цибулею, то було цілком смачно.
Пишу з калідору• 05 августа 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ленивые биточки(бризоли), и сейчас их делаю иногда, гренки с яйцом.
А какой у вас рецепт бризолей? У нас это были как котлеты, только в фарш ещё добавляли молоко и муку, и жарили как оладьи.
Мушля з Криму• 05 августа 2024
Шоколадная колбаска
Ms. Dolly• 05 августа 2024
Вафельний торт.
Іла, їм і буду їсти
Вся така шо куди там• 05 августа 2024
Ответ дляПишу з калідору
В фарш добавляла специи и лук с чесноком, яйцо и фарш вылаживала между вафельными коржами потом в яйцо обмакивала и на сковородку
ЗновЗдоров• 05 августа 2024
дівчата, а коврижка на чаї з варенням була?
ЗновЗдоров• 05 августа 2024
Ответ дляВесела пiсенька
єєх, не пояснити. просто топили смалець....потім лишалось таке...смачне не знаю як пояснити
то шкварки були.
а здір - це внутрішній свинячий жир, з якого саме і топили смалець.
Работать надо• 05 августа 2024
Торт Карпаты, картошка, огурчики из творога (во фритюре)
Работать надо• 05 августа 2024
Ещё... печенье из рассола, и конфеты из кукурузных палочек+ сгущенка+ слив.масло
ЗновЗдоров• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Манні биточки - це в дитсадку готували чи вдома?
Такого ніколи не пробувала.
Бабуся завжди готувала на свята вишневий кисіль з домашнім картопляним крохмалем - абсолютний натурпродукт)
манні биточки (пусті) були у дитсадочку.
а моя бабця готували манники з різною начинкою - з печінкою, з маком і ще з солодким сиром і политі домашньою збираною сметаною.
яка ж то смакота...
свекруха і зовиця і наразі готують, а я так і не навчилася.

lana_banana04• 05 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Лет 7-8 назад покупала томатное печенье в Караване, когда он ещё был в Харькове. Оно называлось постное и мне напомнило вкус коржиков из детства, которые в селе бабушка пекла
ЗновЗдоров• 05 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
дома: мама варила сладкую на молоке крутую манную кашу, потом лепила из них биточки и обмакивала (наверное тоже в манку, не помню) и прижаривала слегка на масле. Как остынут - в тарелку и заливала киселем. Малая была ела со скрипом, но после 20 - это прям было вкусное воспоминание детства.
обмочували у збитому яйці і смажили на олії до золотистості.
я навіть пропорцію пам*ятаю: на літр молока 13 повних ложок манки і ліпити поки гаряча каша, потім долоні червоні і печуть.
ЗновЗдоров• 05 августа 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Зелепухи їли, клей з дерев їли, насіння мальв і якісь квіти також жерли, а макуху - ні, чого не їли, того не їли.)
клей з вишень і абрикос (з абрикос смачніше).
і заячу купустку - кисленька рослинка.
макуху гризли теж, вона пахуча була, але баба за таке лаяли і били - запор був від неї страшенний.
ЗновЗдоров• 06 августа 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Це реально смачно. І недавно смажила вафельки з фаршем в яйці, діти змели все за лічені хвилини.
чоловік просить ці брізолі частенько - він теж голодне дитя 90-х)))).
зараз навіть продаються невеличкі формовані вафлі з рецептом на упаковці - зручно. але я роблю двійні - три вафлі і два шари домашнього якісного фаршу з індика з цибулькою між ними. і у збитому яйці (без води!) підсмажені.
це реально смакота.
ЗновЗдоров• 06 августа 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Думаю він дійсно на смак був не дуже . Але мені подобався
то ви обжорки не їли.
шпротний паштет, варений рис, січена жарена цибуля, чорний перчик, трошки часничку, ложка майонезу - змішати, накатати кульки завбільшки з грецький горіх. обкачати в горіхах малених (якщо є), а якщо по-бідному - то у підсмажених паніровочних сухарях.
ЗновЗдоров• 06 августа 2024
Ответ дляKusyka
Соєве мясо їла,в ці часи правда від диких злиднів,а якийсь білок мені-підлітку був потрібен. І бабуся робила в вафельних трубочах начинку - рис і консерва рибна з цибулею і яйцем,це макати в кляр і жарити. Більш нічого не згадаю. Якось сприймалось все як є без особливих переживань чи бажання делікатесів. Правда був свій город , і кури що яйця несли, на цьому все.
це все ’веліколєпіє’ звалося риб*ячі хвостики або ’хвіст русалки’
Весела пiсенька• 06 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
то шкварки були.
а оті шкірочки.чи як пояснити)) що лишались коли топили, як вони називались?
Тримбулька• 06 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
О, я о ней в первую очередь вспомнила. Десерт периода вверных отключений света. Я из тех времён ищу горчицу польскую, сладкую. Но вкусней , чем в Маке
ЗновЗдоров• 06 августа 2024
Ответ дляВесела пiсенька
шкварки. шквАрки або шкваркИ (хто як казав).
витоплені залишки сала чи смальцю, хрумкі такі.
їх або так їли, або змішували зі смальцем і коли то все загусало і ставало намазкою - мазали на шматок.
Весела пiсенька• 06 августа 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ох блін я вже день мучаюсь, де його взяти тих хрустяшок
з сала такого не було.тільки зі смальцю нямка
Тримбулька• 06 августа 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Моя тетка делала на праздничный стол блюдо - помидоры кружочками, на них мелконарезанный лук, черный перец и сверху майонез. Мне было это так вкусно, что я потом делала сама, хоть и сырой лук не переношу. Потом до меня дошло, что можно и без лука. А еще делали еврейский салат в лодочках сладкого перца, тоже божественное сочетание. Ну и блюдо 90х - ’крабовье’, когда на рынках появилась консервированная кукуруза.
Я делаю с синенькими жареными так: кружок синеньких, чеснок, майонез и помидор