Волинська область, місто Ковель:
ksusha1155• 05 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Они с субботы штурмуют или это старое видео?
Старе
Юся шопоголик• 05 августа 2024
То тільки початок
Ох і люди, диванні експерти, сидять і обзивають тих хто хоть щось робить.
diamond_shop• 05 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
в суботу вам конкретно написали, що це не Ковель, що вас усіх кацапських ждунів не попустить ніяк?
Аноним Первый• 05 августа 2024
Ответ дляnnnnika
Вже луцьке ТЦК дало коментарі, що це все проплачені російські ждуни штурмують ковельльське ТЦК
Поведінка і протиправні дії тцк, безумовно не вкладаються в жодні праві процеси. Криси взяточники з тцк безумовно винні в сьогоднішній ситуації з мобілізацією і таке враження що навмисно дискредитували цей процес. але є але. В тому ковелі , серед натовпу простих людей, в яких здали нерви, були явні провокатори, що прийшли на місце протестів. Вони вже й щинами кидалися в натовп, в надії спровокувати більший конфлікт, в капішони наділи , щоб їх не ідентифікували. Подивіться відео звідти.
diamond_shop• 05 августа 2024
Ответ дляDumky
Радість по якій причині у Вас?
так це кацапські ждуни тут радіють, або просто ботня з рашки проплачена, її тут повний сайт
Ваша величність• 05 августа 2024
Ответ дляDumky
Радість по якій причині у Вас?
Перемога? Ні?
Здобули?
Хоч поржем?
Здобули?
Хоч поржем?
Ответ дляDumky
Мені сумно. Бо люди так нічого й не розуміють і наскільків не усвідомлюють.
Може Ви також не розумієте… Війна не закінчиться при таких методах боротьби з нею.
Яка війна? Офіційно в Україні нема війни: спочатку було АТО, тепер надзвичайний і воєнний стан (одночасно, хоча в учіх законах написано, що може бути або надзвичайний стан, або воєнний стан).
Ответ дляИрина_Б_
Вообще красавцы! Всех парней отпустили! Вот как нужно против произвола делать. Понятно что там уже уголовок завели- агенты кремля и всякая чушь, но сам факт, можно бороться, то всем вместе!
Да, надо бороться, всех парней отпустит. И тех, что уже на фронте, они тоже к детям, женам хотят. А раша пусть идет дальше, оккупирует новые территории, я так понимаю, вам очень этого хочется. Только почему-то подобные индивидуумы считают, что именно к ним раша придет с цветами, а не ракетами.