нинель 1919• 05 августа 2024
від того що він хоч золотий буде або срібний нажаль квартира швидше не продасться, а ось якщо самі обьяву дасте .то в цялях економії покупці бистріше до вас прийдуть ніж там дє ці прилипали з великим процентом є, все одно все перевіряє нотаріус з них толку абсолютний ноль
Ответ длянинель 1919
Квартира в оренду потрібна. Для сина студента, як виявилось це дуже складно!