Кондуктор маршрутки• 05 августа 2024
На узи случайно нашлась беременность.. что делать?(
Срок написала ли 18-19 недель...но я не знала о ней,ничего не чувствую...да и ребенка не хочу
Угги_в_горошек• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
И на черта они мне?(
Віддайте дитину у вікно життя. Малюків усиновлюють
Ответ дляКондуктор маршрутки
Понятия не имею..курю сижу и кофе пью..типает
Кидати курити і вивчати інформацію про щеплення.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
Сайт Захара Мілютіна:
Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Сайт Захара Мілютіна:
СережкинаЯ• 05 августа 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
У вас була кровотеча при загрозі.
Багато причин є чому це може бути.
Але це були не місячні. При місячних відторгнення ендометрію. А ембріон саме імплантується в еедометрій. Тому стандартних місячних не буває при вагітності
Багато причин є чому це може бути.
угу, не інакше))) регулярно, через 28 днів, і так тричі. ’Кольорова вагітність’, чули таке?
Звожу з розуму• 05 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Почитать советчицу, то у 99% месячные чуть ли не всю беременность шли как часы
Однозначно)И узнавали про беременность на сроке 4-5 месяцев.
Котогосподиня• 05 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Она же не дома будет рожать.В роддоме пишется отказ,даже не контактируя с ребенком.
Идеальная оптимистка• 05 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
в роддоме сам пишешь отказ, а окно жизни анонимно. по идее разница в этом.
оксюморон• 05 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Эх, а не пошли бы на УЗИ, случайно бы родили)))
На каналі тлс колись був цикл передач-Я не знала, що вагітна
І там прямо реальні історії жінок які до останнього не знали
КАПСЛОЧНИЦА• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
У меня тоже веселый...да и кто папаша я не знаю...
Да уже какая разница
Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Заливку сделаю, диагноз напишут, я ну не за бесплатно конечно
Навколо Вас точно лікарі, а не виродки?
Пугачиха• 05 августа 2024
Автор, народжуйте і пишіть відмову в пологовому. Якщо вам ця дитина не потрібна, не псуйте життя ні собі ні їй. У мене знайомі зараз в процесі всиновлення, так там черга на здорових новонароджених, їх майже нереально всиновити. Буде у вашої дитини любляча сімʼя, яка її дуже хоче.
Русланка з гілки• 05 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Навколо Вас точно лікарі, а не виродки?
Не, лучше родить и оставить?
Котогосподиня• 05 августа 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
А педиатру вы что скажете, ребенок куда делся?Родив в роддоме,ребенок уже числится на вас и анонимно не получится.
Окно життя для тех, кто родил дома, ребенок без документов.
Херсон це Україна• 05 августа 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Удалено администрацией...
Я стояла на учете по беременности и познакомилась с дамой-медиком, точнее медсестра. Мне даже страшно написать, на каком сроке она узнала, что беременна в ее 32, имея уже двоих детей.
Так что не судите так жестоко, если сами бухаете беспробудно и с людьми не общаетесь.
СережкинаЯ• 05 августа 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
можна народити і потім дитину покласти у ’вікно життя’
Херсон це Україна• 05 августа 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Отсутствие месячных не тревожило?
А о беременности и месячных непрекращающихся не слышали?!
КАПСЛОЧНИЦА• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не угадали..с презиками..
Просочились?
Пугачиха• 05 августа 2024
Щодо того щоб не помічати - я зараз на 24 тижні вагітності, і якщо чесно, якби це не було заплановано, то до 18-20 тижнів можна запросто не помічати (якщо забити на відсутність місячних). У мене ніяких особливих симптомів вагітності не було. Ну нудило пару разів, ну трохи стали груди чутливіші, ну хотілося спати, але це все таке неспецифічне, що може і без вагітності трапитись.
У мене ж знайома, яка дізналась на 4 місяці про вагітність, через 2 дні відчула вже рухи дитини. Вона музикант, чесно сказала, що на місячні не звертала увагу, у неї була активна концертна діяльність, вона всією увагою була там. Так що буває всяке.
Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Девочка рассказывала, что месячные были. А были ли они на самом деле, вы знать не можете. А их скорее всего не было.
В моєї племінниці така ж історія. І місячні йшли, бо вона, вибачте за подробиці, в мене вдома міняла прокладки. А потім оаптово зникли, вона злякалася, бо її хлопець був у відрядженні вже 2 місяці. А потім , як показало термін - ми всі в шоці були. 19-20 тижнів.
Куплю орехи• 05 августа 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Можно. Знаю реальный случай. У меня соседка алкашка узнала на 5 месяце. Думала, у неё уже климакс - т.к. ей было за 40, старшему сыну было 17. Ничего, родила здоровую девочку.
Одногруппница на 6-м узнала, когда шевеления начались. Месячные были. Двурогая матка. Тестов тогда ещё не было
Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Не, лучше родить и оставить?
Нє, краще штовхати людей на кримінал, а себе на вбивство.
Жоден лікар на таке не погодиться. Лише моральний урод.
КАПСЛОЧНИЦА• 05 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
у вас есть дети от первого брака ?
А был брак?
Незламна• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Он у меня всегда был..я 86 кг((((
Не хило, с 86кг и не знаете кто папа
Популярный боди-позитив?
Мию чакри щоденно• 05 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
В полони їде без документів. Ніхто на вулиці не залишить. Називає липові дані і все. Тримати її ніхто не буде. Немовлят швидко всиновлюють.
Куплю орехи• 05 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не угадали..с презиками..
Вспоминайте четвертого
Куплю орехи• 05 августа 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Вы ещё и попали в те 5 % когда презерватив не помог?
5% - это если порвался или слетел, или надели в конце второго/третьего акта.
Конотопська відьма• 05 августа 2024
Ответ дляШкала Радощів
Вы уже тут строчили:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3563325
И тут:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3564370
И тут:
И эпичная вчерашняя тема Муж сделал меня беременной
Зараз на дієті• 05 августа 2024
Ответ дляХерсон це Україна
чому ж, знаю історію, коли жінка в клімаксі думала спочатку що у неї шлунковий грип, а потім рак (сама собі діагнози ставила) , стало їй погано і забрала її швидка - народжувати.
зажди є хоч якісь зміни в організмі, але не всі прислухаються до нього
Повелитель бітка• 05 августа 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Вы прям так прониклись)))
Реально верите, что можно не заметить 4 месяца беременности?
Моя лучшая подруга родилась через 2 месяца, как мама узнала о беременности. А так готовилась умирать от рака, в течении нескольких месяцев. Правда маме было 45 лет, типа климакс и все дела