Безпринципова• 05 августа 2024

Что интересного в Одессе?

Хочется что то необычного, вот есть колесо обозрения, или кафе Зона, где посетители как заключённые. Что ещё из приколюх есть интересное, необычное, кроме музеев, памятников? И вечером куда сходить?
Чарочка діда• 05 августа 2024
море
Фима Собак• 05 августа 2024
Ми до війни були в дельфінарії. Він зараз працює?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 августа 2024
Вечером кафе, диско. Все работает
Tammy21• 05 августа 2024
Зараз? У труханова ж@#а горить. А взагалі, там добре гуляти, купатися, смачно їсти та на людей дивитися.
Це як раз той випадок, що дехто повіривши в унікальність міста напрацював колориту)
Стриптизерка• 05 августа 2024
Море
Мамаша в бигудях• 05 августа 2024
ТЦК
Працівниця року• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
А що з ним не так? Вкрав більше, ніж зазвичай? Цей старий регіонал, кацапський артилерист і великий поціновувач тайського боксу все одно викрутиться
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляПрацівниця року
Та я в курсі) Він за ці роки не тільки одеситів задовбав, але і весь південь.
Там вулиці переіменовують. Воно болезне навіть на українську перейшло захищаючи пушкіна і вялікую руськую культуру.
Чарочка діда• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
вы одесситка?
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляЧарочка діда
вы одесситка?
Лише кілька років була) Мико)