В мене зараз є робота, на співбесіду підійду під час обідньої перерви.
Боюся не співбесіди, а розмови із своїм керівником 😆
Для неї це буде як грім серед ясного неба. Я йду, прямо зараз. Ще і у відпустці менеджер, керівниця сама все робить, та ще і я. Сьогодні ввечері зарплата. Якщо скажу після співбесіди, що мене взяли, то ввечері можу не отримати повну суму, або не отримати взагалі.
Як би ви вчинили?