жінка незаміжня• 06 августа 2024
Знайшла цигарки
Перевіряла речі перед пранням і знайшла у доньки цигарки у кишені. Перерахувала - 25 шт. у коробці. Не знаю, скільки їх там було. Ні я, ні чоловік не палимо. Доньці 15 років. Подружилася з такою дівчиною, що сильно на неї впливає. Минулого року вона взялася , як і подруга, без кінця фарбувати волосся. Результат - зараз волосся шматтями випадає. Не слухала, коли їй говорилося, що то недобре і так не робиться. Та й інше було в такому ж ключі.
Те, що вона "балується" цигарками, однозначно погано. Що робили ви, коли знаходили подібний "сюрприз"?
Агент Пинкертона• 06 августа 2024
Я курила 25 лет, но сигареты по более чем 25 шт в пачке не встречала
Это такой период у подростка, тут главное, чтоб не пошло в жизнь, как у меня. Я начала в 14. Моя малая тоже курит. Одна надежда, что окажется умнее меня и не будет ждать 40 лет чтоб бросить
Цигарний шланг• 06 августа 2024
Про покраску волос дочь не слушала и за вред от курения,скорее не послушает
жінка незаміжня
• 06 августа 2024
Ответ дляТишком нишком
Выпороть и поставить на гречку. Сразу перехочет
Моя бабуся, коли знайшла у дядька в портфелі цигарки, напхала йому тих цигарок повного рота. Та від цього він палити не кинув.
жінка незаміжня
• 06 августа 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Отож. А тепер зі мною погоджується - що так, не варто того було робити.
ПАЦАНКА О• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
ну и вы так сделайте. может, у вас получится
Гарантую неперелевки• 06 августа 2024
Дивно, що це за сіжки по 25?)
Та і вони зараз більше по електронкам якось, наскільки я помічала.
жінка незаміжня
• 06 августа 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Дивно, що це за сіжки по 25?)
Lucky Strike.
ОноВамнадо• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Lucky Strike.
Фу.
Купите дочке нормальные сигареты.
жінка незаміжня
• 06 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Думаю обмежити їй кишенькові гроші.
ПлакалаВАвто• 06 августа 2024
Как только ВЫ зададите дочери вопрос про сигареты, услышите стандартное: это не мои, это подружки и бла бла бла.
Говорить с детьми о вреде сигарет и алкоголя нужно лет с 8..
И то, не всегда это работает, т.к. для подростка важен их социум и он для них авторитетен.
Родители в этом возрасте: нифига в этой жизни не знают и не понимают.
Знаем, проходили..
Агент Пинкертона• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Думаю обмежити їй кишенькові гроші.
Я не даю денег с нового года, но есть друзья/подруги и сигареты имеются, правда курит намного меньше теперь.
ПлакалаВАвто• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Думаю обмежити їй кишенькові гроші.
она начнет стрелять у друзей..
Агент Пинкертона• 06 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Знаем, проходили..
Да не работает это. Я говорила. При этом сама курящая и бросала на глазах у дочери, еще повторяла, что проще не начинать вообще, чем так мучаться.
Да Щас же• 06 августа 2024
Я зараз скажу слова які багатьом не сподобаються.
Автор, ви не погана мама раз знайшли сигарети в 15 років, раз дозволяєте фарбувати волосся
В вашій сім´ї іде процес сепарації абсолютно по строкам і без особливих істерик.
Нам батькам кожен етап взросління як відро крижаної води.
І фарбування волосся, і перший алкоголь, і перший секс. А ще можуть бути роздуми а чи не лесбійка я. А ще може бути пірсинг чи тату.
Все це частина нашого. Життя.
Можете спокійно поговорити з донькою про сигарети
Можете разом посміятись що це хоч і ’ показник дорослості’ але до біса смердюче та тошнить від нього.
Все це частина нашого. Життя.
Агент Пинкертона• 06 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А что плохого в курении?
1. Вредит здоровью
2. Воняет
3. Стоит дофига
2. Воняет
3. Стоит дофига
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Знаем, проходили..
Говорити звісно можна
Ми всі дорослі знаємо про шкоду сигарет та алкоголю, але все одно вживаємо алкоголь та куримо ( не всі)
То діти і беруть з дорослих приклад
Вишнёвая Леди• 06 августа 2024
когда у меня папа нашел сигареты лет в 16, дал мне пощечину. единственное, что это дало - что я до сих пор это помню. мне 40. курить толком не курила, а именно баловалась всю жизнь, могу покурить за компанию с подругой раз в 3 месяца. электронки и айкосы не люблю вообще
жінка незаміжня
• 06 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Знаем, проходили..
Та це зрозуміло, що батьки зараз не в авторитеті. Погано, що вона потрапила під такий вплив. Я тішуся, що вони разом навчаються останній рік.
Пампушечка• 06 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А что плохого в курении?
ничего, одни полезности
ПлакалаВАвто• 06 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я же написала, что не всегда работает...
Оставьте ее в покое..
Агент Пинкертона• 06 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Оставьте ее в покое..
Кого?
ПлакалаВАвто• 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Говорити звісно можна
То діти і беруть з дорослих приклад
Если в семье никто не курит- откуда курящие дети?)
Пампушечка• 06 августа 2024
классика жанра, хороший ребенок связался с плохой подружкой и пошло поехало
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Не стройте іллюзій щодо доньки.
Всі в підлітковому віці чудили.
Ми з подругою вчились гарно, але що ми тільки не витворили разом. І в нас була домовленість, якщо що то валим вину один на одного
Всі в підлітковому віці чудили.
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Тю, ну вони ж не закритті в квартирі 24/7.
Вони живуть в соціумі.
жінка незаміжня
• 06 августа 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
она начнет стрелять у друзей..
У неї тільки ця подружка. Вона різними способами - і відвертими істериками, і плітками, і маніпуляціями - замкнула коло спілкування моєї тільки на собі. Я із здивуванням слухаю, як вчорашні найкращі подруги виявилися ворогами, а дійсно її любить тільки ця.
ПлакалаВАвто• 06 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Кого?
Дочь..
со скандалом или без- она эту будет делать .
Вопрос только в ней: примет ли она для себя решение этого не делать.
ЛюблюДевчонок• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Так за этот год она к курению привыкнет,тут дело не в друзьях. И все,что вы можете,это стандартный набор родителей, угрозы,уговоры, лекции, лишение денег.