жінка незаміжня• 06 августа 2024

Знайшла цигарки

Перевіряла речі перед пранням і знайшла у доньки цигарки у кишені. Перерахувала - 25 шт. у коробці. Не знаю, скільки їх там було. Ні я, ні чоловік не палимо. Доньці 15 років. Подружилася з такою дівчиною, що сильно на неї впливає. Минулого року вона взялася , як і подруга, без кінця фарбувати волосся. Результат - зараз волосся шматтями випадає. Не слухала, коли їй говорилося, що то недобре і так не робиться. Та й інше було в такому ж ключі.
Те, що вона "балується" цигарками, однозначно погано. Що робили ви, коли знаходили подібний "сюрприз"?
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
У неї тільки ця подружка. Вона різними способами - і відвертими істериками, і плітками, і маніпуляціями - замкнула коло спілкування моєї тільки на собі. Я із здивуванням слухаю, як вчорашні найкращі подруги виявилися ворогами, а дійсно її любить тільки ця.
Це теж нормально для такого віку мати 1-2 дуже близьких подруг. Років з 17 такої близості вже не буде, а коло друзів буде розширятись

автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Говорити звісно можна
Ми всі дорослі знаємо про шкоду сигарет та алкоголю, але все одно вживаємо алкоголь та куримо ( не всі)
То діти і беруть з дорослих приклад
Ні я, ні чоловік не палимо. В родині цього ніколи не було.
ПлакалаВАвто• 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Тю, ну вони ж не закритті в квартирі 24/7.
Вони живуть в соціумі.
так и я об этом..
социум подростков влияет на их жизнь и принятые решения, а никак не взрослые люди.
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
когда у меня папа нашел сигареты лет в 16, дал мне пощечину. единственное, что это дало - что я до сих пор это помню. мне 40. курить толком не курила, а именно баловалась всю жизнь, могу покурить за компанию с подругой раз в 3 месяца. электронки и айкосы не люблю вообще
Я прекрасно розумію, що це нічогісінько не дасть. Тому й раджуся тут із досвідченими батьками, які вже через це проходили.
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Не стройте іллюзій щодо доньки.
Всі в підлітковому віці чудили.
Ми з подругою вчились гарно, але що ми тільки не витворили разом. І в нас була домовленість, якщо що то валим вину один на одного
Буду знати, дякую)))
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
І що? Діти ж не тільки на вас дивляться.
Їм зараз цікаве все що асоціюється з дорослістю, і що вони можуть так чи інакше зробити.
Ми ж самі закладаємо інформацію виростеш будеш робити що захочеш. Хочеш тату хочеш волосся в зелений колір.
Але ж взросління не відбувається в ніч з 17 на 18 років.
Етап поступовий
Крию матом страшно• 06 августа 2024
Я курила, и было все равно, что родители скажут, так как курили тоже. Ни одно наказание или аргумент не действует. Не дали денег? Друзья угостят. К концу школы бросила, круг общения сменился. Сыну говорила и говорю, что курила и ничего хорошего из этого не вынесла. Он пробовал кальян, пробовал электроники. Но не курит. Я осознаю, что 90% пробуют курить. И не исключаю, что и мой пробовать будет. Не делаю трагедию из этого... Лишь бы хватило ума остановиться на пробах. Поговорите спокойно. Для чего ребёнку сигареты, то хочет этим добиться, что нравится? Зачастую на эти вопросы нечего ответить, кроме ’ вот Маша курит и я курю’

ОноВамнадо• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Та це зрозуміло, що батьки зараз не в авторитеті. Погано, що вона потрапила під такий вплив. Я тішуся, що вони разом навчаються останній рік.
Не берите за привычку оправдывать поступки дочери, спихивая это на друзей
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Я пройшла через все що ви написали.
Ближче до 16 років був алкоголь. В 16 років попросила щоб відвела до гінеколога бо вона, бачте, захотіла розпочати статеве життя, і хотіла порадитись з лікарем щодо запобігання вагітності і зппп.
Ви уявляєте мій стан.
І так, я брала пару сесій у психолога. Щоб мій шок був не в такому шоці
Маруська Му• 06 августа 2024
ще не поздно вирастити особистість, якщо ви й сама така
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляОноВамнадо
Я не спихаю. Я реально розумію, що зараз вона не та, хто веде, а та, яку ведуть.
Крию матом страшно• 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Я пройшла через все що ви написали.
Ви уявляєте мій стан.
Но у вас очень хорошие отношения с дочкой, если она открыто подняла такую тему) не зря к психологу ходили)
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
І до речі, якщо цікаво. Ближче до 17 років це вже була інша людина.
Та що до 15 років харчувалась чіпсами кока-колою і мівіною.
Тепер формувала збалансовані тарілки по ПП.
В неї навчання були зв´язані з фізичними нашрузками, тому сигарети і алкоголь теж ніколи було вживати.
Зараз доросла, працює закордоном. Абсолютно автономна самостійна особистість
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Я пройшла через все що ви написали.
Ви уявляєте мій стан.
Це ще добре, що попросила порадитись із лікарем.
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Погоджуся.
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляКрию матом страшно
До психолога я вже опосля сходила, так сказати переварити.
А до лікаря відразу відвела.
Треба значить треба
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Тобто, важливо пережити саме оцей період.
Птица секретарь• 06 августа 2024
Курила с 14 до 25. Что только мама не делала. Мама никогда не курила, и никто в семье при мне не курил. Дед бросил до моего рождения, отец умер я маленькая была. И по сумкам рылась!!! И угрожала, и требовала и в дом не пускала вплоть до угрозы суицида и брось ради меня. Пофигу.
Вот если бы не эти театральные и беспардонные шмоны, и проверки на нюх. А так курила на зло какое-то время, нравился процесс. Бросила сама.
Автор сделайте вид что вы ничего не находили вообще без бурной реакции. Она все равно поймет что вы знаете. Скажите только одно. Что денег на сигареты давать не будете, пусть если хочет курить сама на себя них зарабатывает. И до 18 вы по закону несёте ответственность за ее здоровье. И все. Без истерик угроз и тп.
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Моя ще просто дуже вперта, якщо забороняти, то навмисне робитиме.

Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Важливо говорити.
Кажіть відверто що ви знайшли сигарети, і вас це засмучує. Побалакайте про сигарети. Чи дійсно вони їй подобаються чи це етап в компанії покурити, показати дорослість.
Птица секретарь• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Так попробуйте от обратного не запрещать)) станет не интересно что нет реакции может и бросит. Или ждать что поменяется круг общения и перестанет но не факт
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
Я вже сита по горло її всякими вибриками, тому на ці цигарки зреагувала майже спокійно, ніби це було очікувано. Бурної реакції не буде точно))) Я виділяла досить пристойну суму їй на кишенькові розходи і не сильно контролювала, коли вона брала мою картку. Тепер кишенькові гроші відміняються, за карткою контроль
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
Дякую вам!
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
А до лікаря відразу відвела.
Треба значить треба
А знаєте, якщо вже на те пішло. Я не буду чекати, поки моя попросить, бо можу не дочекатися. Я сама запишу її на візит до лікаря.
Да Щас же• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Супер. Шукайте гінеколога френдлі до підлітків
Карамбулкул• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Думаю обмежити їй кишенькові гроші.
Не поможет. Моя курит вейп,карманных дене даём очень мало и тем не менее насобирал, плюс на подработки ходила. Ничего не сделаете
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Дякую вам за розповідь про ваш досвід і корисну інформацію!
Lilian-nochka• 06 августа 2024
Ничего.они все курят,не самая большая беда,а волосы покрасит,перерастет детскую болезнь пикассо и пройдет
Карамбулкул• 06 августа 2024
Ответ дляжінка незаміжня
А что им мешает общаться вне школы?
автор жінка незаміжня • 06 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Та, здається, це лихо вже минуло.