За підтримки викладачів швейцарського університету PHZ, IIS та Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації, створено першу ліцензовану гімназію безкоштовної онлайн освіти IIS-GPT!
Ліцензована гімназія безкоштовної онлайн освіти IIS-GPT - це благодійний проєкт
Міжнародної інноваційної школи (МІШ, IIS). Після закінчення Ви отримаєте офіційні документи про освіту єдиного державного зразка МОН України!
Ответ дляПартизанка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2650708
автор я специально сохранила вот эту ВАШУ тему. у меня есть и переписка.... вы шарлатан, и обманываете людей сейчас.
Який шарлатан)) школа безкоштовна. Це Швейцарський проект
Ответ дляПартизанка
До речі, ще можна встигнути на додаткову сесію ЄВІ та вступити в магістратуру. Особливо актуально для чоловіків, для захисту від мобілізації
Партизанка• 06 августа 2024
Ответ дляKviten19
мне это не актуально , мой муж на войне. А вот 2020 году было актуально... и вы меня подвели.
Мир Мир Мир!• 06 августа 2024
Ответ дляKviten19
Гімназія відкрита за українсько-швейцарським проектом на базі давно функціонуючої ліцензованої Міжнародної інноваційної школи.
ой как пафосно.....очередная пустышка
Мир Мир Мир!• 06 августа 2024
Ответ дляKviten19
Ви на сайт заходили?
like for what? перевожу-зачем? Не верю вообще в эти вещи. Все прекрасно знают какой уровень образования у нас. Хотите хорошее образование? Вывозите детей