Деловитая• 06 августа 2024
Терміновий закордонний паспорт
Вітаю
Є потреба дууже терміново отримати закорд.паспорт.
Людина у Львові
Що порадите?
Приїхати в Київ податися через ДП Документ? Які терміни на практиці?
Не можу впіймати електронну чергу, коли краще ловити?
Буду дууууже вдячна за поради, ситуація просто критична
Людина у Львові
Що порадите?
Слоник-тоник• 06 августа 2024
Во Львове вроде есть Документ
В Киеве в ТЦ Украина можно придти без электронной записи, и на месте подождать очереди и подать документы.
Может есть еще быстрее, но мне делали за 5 рабочих дней (я заказывала за 7 дней, но смс приходила раньше)
Единорог помог• 06 августа 2024
Немає різниці де подавати. Зайвий час для Львова, це лише логістика. Тобто час на доставку з Київа у Львів-одна/дві доби.
Деловитая
• 06 августа 2024
Ответ дляЖонДуан
А во Львове нет сервиса ДП документ?
Є, але там до терміну виготовлення ще додаємо термін доставки, невідомо скільки
Деловитая
• 06 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
На жаль, логістика має значення для неї, критично.
Реально, особливо якщо непередбачувана вона
Деловитая
• 06 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
ДП Документ немає практично черг, прям зараз їдьте.
Дякую ВЕЛИЧЕЗНЕ
Деловитая
• 06 августа 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Во Львове вроде есть Документ
ДЯКУЮ ♥️
Це дуже цінна інформація для нас зараз
Единорог помог• 06 августа 2024
Ответ дляДеловитая
Доба-дві в ДП Документ.
В Києві 7 робочих днів виготовлення. Робочих днів.
Деловитая
• 06 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
Доба-дві в ДП Документ.
Це практика? Бо цікавить саме вона
7 роб днів написано на сайті Документ, я читала
Единорог помог• 06 августа 2024
Ответ дляДеловитая
Це практика? Бо цікавить саме вона
Так, це практика. Я з ними працюю. Але бувають форс мажори. Рідко, але бувають. Наприклад зламалася машина, дві інші зайняті під другі документи. Лагодити 2 дні. Ще раз не було матеріалу. Точніше той що був-не належної якості. Затримка 3 дні.
Колись був обстріл значний-два дні затримка.
На все це вплинути неможливо.
Деловитая
• 06 августа 2024
Ответ дляЕдинорог помог
На все це вплинути неможливо.
тобто 7 днів це про Львів? я вірно зрозуміла?
Единорог помог• 06 августа 2024
Ответ дляДеловитая
7 днів це з моменту подачі і до видачі в Києві.Частіше зараз вже готовий до видачі на 6-й день.Смс може прийти на 5-ий ввечері.
У Львові менше 7 не буде,бо добу-дві треба докласти на логістику.
Але рахуйте лише робочі дні.Той день,коли подаєте -не рахується.
Единорог помог• 06 августа 2024
Ніхто документи не тримає після виготовлення.Готовий-одразу на відправку до місця видачі.