мадамГрицацуева• 06 августа 2024
Які сучасні книги змусили вас замислитись та щось переосмислити? не рос. авторів
мадамГрицацуева
• 06 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Понятно, ’Настя’ Сорокина не канает.
ні, рашиський кал залишимо для рашистів
булоТАЙминуло• 06 августа 2024
После того, как там семья девушки съела её на её же День рождения, меня больше ничего не впечатляет.
мадамГрицацуева
• 06 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
мда
я не спрашивала про треш. есть много разных книг, исторических, интеллектуальных
с аудиторией явно не попала
Меломанка Маланка• 06 августа 2024
’Дивовижні пригоди в лісовій школі’ Всеволод Нестайко. Я замислилася, невже заіри спілкуються як ми та ще й ходять до школи?!
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа 2024
Ну , не то,чтобы переосмыслила,а в очередной раз убедилась,что семья -это сила. И даже когда она состоит из одних женщин. Любовь родных и бережное отношение помогает пережить все. Это я про ’Спитайте Мієчку’
KaterionOK• 06 августа 2024
Джоан Роллинг «Casual vacancy” (випадкова вакансія)
Метью МакКонахі «Зелене світло»
Полюю на дрони• 06 августа 2024
Пока никакие книги не впечатлили, чтобы что-то переосмыслить, но я ищу, если есть что-то хорошее, посоветуйте пожалуйста.
Полюю на дрони• 06 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
Книга з назвою Триб Мирослав Дочинець
Благодарю от чистого сердца🥰♥️
Меряю линейкой• 06 августа 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
О колись то була одна з улюблених книжок в дитинстві)
Для мене подібні питання -- загадка. Поясню -- ми буває оту різних станах, коли читаємо, іноді знаходимо книги за запитом, інколи випадково. Те що якось торкнуло мене, не факт що зачепить вас.
І читання це ж постійний процес (у мене), навіть в якихось дуже ’простих’ книгах є сентенції, які виявляються важливими. Хоча я взагалі за цим не ганяюся. Це ж просто розвага)