Мию вікна у мороз• Изменено 06 августа 2024
Вино з ожини хто робив?
Ожина пре, як бур´ян, зараза. Виходу нема - треба ставити вино. Підкажіть, хто робив, чи смачне, які нюанси є, поради маєте? В інтернеті подивилася, що рецепти загалом двох типів: 1. Переминається все, засипається, заливається і одразу в бутиль. 2. Спершу бродять ягоди, а потім через пару днів проціджуються і вже тоді сама рідина в бутиль, без мезги. Інтуїтивно схиляюся до 2 варіанту, але я у виноробстві повний нуль, тому прошу поради
Та прям багіня• 06 августа 2024
О, підпишуся. Сьогодні відерце зібрала, в морозилку з цукром перебила і поставила. Про вино думала, наступне воно буде з урожаю
Напевно, 2й варіант правильніший
Кавуся• 06 августа 2024
Колись пила вино з чистої ожини в якомусь недешевому грузинському кафе. Дуже смачне і неймовірного кольору. Я б вам радила інший рецепт, перем´яти все, трішки зовсім цукру, і щоб почало бродити. А тоді вже відцідити, додати решту цукру і на остаточне бродіння. В мене тато так робить вино не тільки з сортового винограду, а і з усього, що виросло)) бо діти виросли, і все що раніше ішло на варення, зараз іде на вино
Кавуся• 06 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня
Напевно, 2й варіант правильніший
А взагалі так, перший варіант то більш на наливку, це там зразу весь цукор додається
Мию вікна у мороз
• 06 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня
Напевно, 2й варіант правильніший
От мені теж так здається, що другий правильніший
Мию вікна у мороз
• 06 августа 2024
Ответ дляМуркошечка
Делать вино не умею, но очень нравится именно из ожины🤩
А я й не пробувала ніколи)
Десь так, але...• 06 августа 2024
З ожини справжнє вино не вийде, бо мало в складі цукрів буде кисле.