Мию вікна у мороз• Изменено 06 августа 2024

Вино з ожини хто робив?

Ожина пре, як бур´ян, зараза. Виходу нема - треба ставити вино. Підкажіть, хто робив, чи смачне, які нюанси є, поради маєте? В інтернеті подивилася, що рецепти загалом двох типів: 1. Переминається все, засипається, заливається і одразу в бутиль. 2. Спершу бродять ягоди, а потім через пару днів проціджуються і вже тоді сама рідина в бутиль, без мезги. Інтуїтивно схиляюся до 2 варіанту, але я у виноробстві повний нуль, тому прошу поради
Та прям багіня• 06 августа 2024
О, підпишуся. Сьогодні відерце зібрала, в морозилку з цукром перебила і поставила. Про вино думала, наступне воно буде з урожаю

Напевно, 2й варіант правильніший

Кавуся• 06 августа 2024
Колись пила вино з чистої ожини в якомусь недешевому грузинському кафе. Дуже смачне і неймовірного кольору. Я б вам радила інший рецепт, перем´яти все, трішки зовсім цукру, і щоб почало бродити. А тоді вже відцідити, додати решту цукру і на остаточне бродіння. В мене тато так робить вино не тільки з сортового винограду, а і з усього, що виросло)) бо діти виросли, і все що раніше ішло на варення, зараз іде на вино
Кавуся• 06 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня

Напевно, 2й варіант правильніший
А взагалі так, перший варіант то більш на наливку, це там зразу весь цукор додається
автор Мию вікна у мороз • 06 августа 2024
Ответ дляТа прям багіня

Напевно, 2й варіант правильніший
От мені теж так здається, що другий правильніший
Муркошечка• 06 августа 2024
Делать вино не умею, но очень нравится именно из ожины🤩
Ответ дляМуркошечка
А я й не пробувала ніколи)
Десь так, але...• 06 августа 2024
З ожини справжнє вино не вийде, бо мало в складі цукрів буде кисле.