Тушьмушьнюшь• Изменено 07 августа 2024
Тут уже появились советчицы с короной) Про
Смотрю смайлы новые, думаю прикольно, а это абгрейд за денюжку.
вот так и на советчице до этого пришли..
Блин, плачу на ютубе за семейную подписку 149 грн, на 6 человек, а тут за смайлы и корону 60 грн
Кто обновился?
Результат:
вже голосів:
45 (62.5%)
Пффф, нет
16 (22.22%)
О чем речь вообще? :)
7 (9.72%)
Я с короной
4 (5.56%)
Думаю еще, может куплю
Kusalochka• 07 августа 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
а какие приложения используете?
Разные, для фото обработки одно, нетфликс, впн хороший очень дорогой, а тупящий где страну выбрать нельзя и нужно рекламу смотреть бесит, приложение для подсчёта калорий тоже платная версия, так как мне нужно и более расширенная информации и отсутствие рекламы, ютуб.
Коко На Страже• 07 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Ото вам корони покою не дають 🤯 Ви ж YouTube чомусь без реклами хочете дивитись, а ми хочемо ще й форумом користуватись без реклами. Зараз пониєте тут і самі перейдете на проаккаунт
А нашо ви з рекламою користуєтеся? Не вмієте вимикати?)
А вот недавно• 07 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
А вас жаба давить за мої 59 грн?
Коко На Страже• 07 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
А вас жаба давить за мої 59 грн?
Та мені байдуже на ваші гроші.
Я захоплююся талантами адміністрації форуму: запровадили платне закриття теми- платять! Ти ба, а платне редагування - платять))) А давай но будемо продавати смайли- йой, купують!) Це скарб, а не аудіторія)))
Ніде такого немає, унікальний форум! За що і люблю
А вот недавно• 07 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Та мені байдуже на ваші гроші.
Тоді чому вас хвилює моя взаємодія з рекламою? А форум діло добровільне. Можете пошукати якусь альтернативу.
Коко На Страже• 07 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Мені також байдужа ваша взаємодія з рекламою.
Я не запитувала вас про альтернативу.
Добраніч.
Я не запитувала вас про альтернативу.
Добраніч.
А вот недавно• 07 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Я не запитувала вас про альтернативу.
Добраніч.
Я не запитувала вас про альтернативу.
Добраніч.
Ахах 🤡
Якщо не цікаво, то не чіпляйтесь до людей з тупими питаннями «навіщо користуєтесь?», «не вмієте вимикати?»
Обираю платити за комфорт. Добраніч.
Коко На Страже• 07 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Ахах 🤡
Обираю платити за комфорт. Добраніч.
Удалено администрацией...