Котогосподиня• 07 августа 2024
Порекомендуйте агентство нерухомості в Києві
Дівчата яке агентство добре працює? Я звернулась в одне, не професіонали, ліниві, не можуть ні здати ні продати, менеджер ріелтор спить на ходу. Неприємно.
Фокус-Покус• 07 августа 2024
Ви хочете продавать довго і нудно?
Хто в доброму розумі (покупці) буде платити комісію цим дармоїдам, коли можна знайти квартиру без цих спиногризів?
муха в кедах• 07 августа 2024
Вони ніколи не продадуть з вигодою для Вас, лише з вигодаю для себе. Купляли/продавали 4 квартири тому надивилась тих ріелтерів
indigochichi• 07 августа 2024
0664701037 Вʼячеслав сергійович, ріелтор.
Співпраця з ним була на вищому рівні, ніяких нервів і все швидко.