Докладальниця• 07 августа 2024

Критичні дні і операція, підкажіть, будь ласка

Запланована на неділю операція по видаленню кісти яєчника, сьогодні-завтра по графіку повинні початися КД. Операція буде полосна, боюсь ускладнень, начиталась вже. Перенести операцію важко, хірург іде з понеділка в відпустку, а оперувати сказали треба бігом. іншого хірурга не хочу, бо цей найкращий. може кого оперували під час критичних, поділіться досвідом. Чи дуже важке було тоді одужання?
Додзвонитись до лікаря нереально, майже весь день він в операційній..
Ангел-предохранитель• 07 августа 2024
Так вроде нельзя, из-за свертываемости крови или что-то такое. Вы обязательно хирургу сообщите. Может и миф, но зачем-то спрашивают про цикл....
Прокачую сідниці• 07 августа 2024
Мне делали операцию во время кд (не полосная, конечно).Я хирурга предупредила -сказал, хорошо
Laluna1993• 07 августа 2024
Будет лапаротомия?
Laluna1993• 07 августа 2024
Думаю, нужно сказать хирургу, а он уже примет решение.
как тебе такое илон маск• 07 августа 2024
Так вам коли планували операцію повинні були попередити. Хіба ні?
автор Докладальниця • 07 августа 2024
Ответ дляLaluna1993
Будет лапаротомия?
Так
Видна міленіалка• 07 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Так
Я бы еще подумала над переносом если возможно. Если вдруг осложнение, а хирург в отпуске
автор Докладальниця • 07 августа 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Про цикл якось випало зовсім спитати, сьогодні тільки згадала за них. Операцію один раз вже перенесли, хірург онко-гінеколог - дуже багато пацієнтів поступає з підтвердженим онко і терміновими операціями, просто не встигає фізично
автор Докладальниця • 07 августа 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Напарник його буде потім вести, який другим хірургом буде. Теж наче гарний лікар, більше переживаю за саму операцію
Бідося• 07 августа 2024
Мені зуби мудрості під седацією не хотіли видаляти під час місячних, бо підвищений ризик кровотечі. А у вас більш серйозна операція, ще більший ризик кровотечі. Подзвоніть лікарю, спитайте.
Фляшка на трьох• 07 августа 2024
День менструального циклу не впливає на операцію видалення кісти
Фляшка на трьох• 07 августа 2024
А чого операція лапаротомія, лапароскопічно не виходило видалити?
автор Докладальниця • 07 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Лапароскопічно не беруть, кіста велика
автор Докладальниця • 07 августа 2024
Дякую всім, буду додзвонюватись до лікаря.
Laluna1993• 07 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Лапароскопічно не беруть, кіста велика
Удалят кисту вместе с яичником?
Я така бойова• 07 августа 2024
мне во время кровотечения полип удаляли