спальное место• Изменено 07 августа 2024

Обробили коліна не перекиссю, а одорексом

Мене не було вдома і чоловік переплутав баночки. Вони дійсно схожі. Рани невеликі на колінах були, як подряпини, але одразу зрозумів і через хвилину змив милом пару раз, та обробив перекиссю. Але всеодно хвилююся. Хто розуміється, чи все правильно зробили і чи може якась небезпека бути?
автор спальное место • 07 августа 2024
Одорекс-це антипреспірант(якщо хтось не знає).

Нашли в капусте• 07 августа 2024
Яка може бути небезпека?
автор спальное место • 07 августа 2024
Ответ дляНашли в капусте
Яка може бути небезпека?
Ну чи це не хімія якась? бо контакт з раною
Чучало яблуні• 07 августа 2024
Нічого не буде.

А от бабуся моя якось батьку комарині укуси рідиною для зведення бородавок щедро намастила. Роки зо три шрами видно було. Весь як леопард ходив.
Люблю порядок• 07 августа 2024
Рана колота, різана чи поверхневі подряпини? Якщо третє, то нічого страшного не станеться. Можуть бути хімічні опіки и залишаться невеликі плями.
Нехай щастить• 07 августа 2024
На майбутнє - перекисом краще не обробляти рани
Королева ганделику• 07 августа 2024
Ответ дляНехай щастить
А чому ?

Лизочек• 07 августа 2024
В принципе, производители дезодорантов предполагают, что люди будут мазать подмышки с раздражением после бритья, возможно и с порезами, поэтому ничего криминального не должно случиться, риски уже заложены
автор спальное место • 07 августа 2024
Ответ дляЛизочек
Там пишуть, що в перший день бриття не використовувати
автор спальное место • 07 августа 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Третє. Дякую
Нехай щастить• 07 августа 2024
Ответ дляКоролева ганделику
А чому ?
Перекис ’добиває’ клітини, які ушкоджені, але могли б відновитись. Рана довше заживає
автор спальное место • 07 августа 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Нічого не буде.

Я колись собі на бородавку намазала і заснула, то попекло, прямо дирку випекло, шрам так і залишився.
Лизочек• 07 августа 2024
Ответ дляспальное место
На заборе тоже написано, а люди все равно мажут. Не берите в голову
автор спальное место • 07 августа 2024
Ответ дляЛизочек
Дякую🙏
автор спальное место • 07 августа 2024
Ответ дляНехай щастить
А чим краще? Хлоргиксидином?
Нехай щастить• 07 августа 2024
Ответ дляспальное место
А чим краще? Хлоргиксидином?
Так. Можна мірамістином, бетадином.
dahashutka19• 08 августа 2024
Ответ дляНехай щастить
Дякую за інформацію
Якщо чесно не знала .
Чучало яблуні• 08 августа 2024
Ответ дляспальное место
Коли батько почав шипіти, бабуся наказала терпіти - ’це рідина комарину отруту вбиває’. Хвилин 10 шипів, потім почав волати. Змив разом зі шкірою.
Слухняний хлопчик, років 45 йому тоді було.
Гопница-Советчица• 08 августа 2024
Ответ дляНехай щастить
Почему?