Мрії у вирії• 08 августа 2024
Потрібна порада мудрих дружин
Постараюсь коротко описати ситуацію
В нас є 2дітей:3,7р і 2 місяці. Чоловік багато працює, цей місяць приходить або в 8 вечора, або взагалі чергує. Вихідний 1-3 на тиждень і то після чергування. Тому він весь час втомлений і злий. Я намагаюсь зайвий раз його не напрягати дитиною чи хатніми справами.
І от, щоб мені трохи допомогти , приїхала моя мама на 10 днів. Вона не конфлікта, нічого поганого йому не каже і не робить.
Але чоловіка походу напрягає її присутність .
Він і так часто незадоволений ходить, а цей тиждень так взагалі. Зі мною не розмовляє, готую їсти -не їсть . Випʼє каву з печивом чи цукеркою, зробить бутерброд і йде. Вчора зранку я зготувала сніданок, поставила на стіл- він його не чіпав
На мої запитання: що сталося, що я тобі зробила? Відповідь - нічого, все добре. Якщо щось питаю, відповідає на от»бись.
Розмовляємо тільки про те, що стосується дітей.
Так от, я не знаю, як мені поводитися, Чи теж ходити обрамленою, чи робити вигляд що все добре, як ні в чому не бувало ?
Завтра вже моя мама їде і я знову залишусь сама з дітьми без допомоги(( Мені і так важко, а ще й ця поведінка його мене морально вбиває, бо немає жодної підтримки.
Буду дуже вдячна, якщо мудрі дружини порадять, як мені себе поводити
Кондуктор трамвая• 08 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Хочу ще додати, що вночі з дитиною я все роблю, він не встає
З дітьми тільки на прогулянку ходить: або зі старшою, або з меншою коляску катати
Дякую за відповідь! Схоже, що він не розуміє, що не тільки він втомлюється ((
По коментах бачу що і тут вас втомлену мало хто розуміє.
Кто крайний?• 08 августа 2024
Ответ дляMs. Искренность
потому что он папа, мой встает. оба работаем. ребенку 2 месяца второму
Так вы оба работаете - разницу улавливаете?
Ms. Искренность• 08 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
когда с первым не работала-всегда. не понимаю пежим падишаха в семье
Мрії у вирії
• 08 августа 2024
Ответ дляVictory23
И самое интересное,что это всё видно в процессе отношений до свадьбы,но надо взамуж и думают,что само рассосётся.
Що видно? У відносинах дітей немає і побуту з дітьми немає, плюс робота така стала з початком війни. До цього проблем не було .
Кондуктор трамвая• 08 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
Почему он должен вставать ночью? Как потом работать?
А кто должен быть с детьми, может сосед?))
наКоблучках• 08 августа 2024
Ответ дляVictory23
И ещё больше усугубить вторыми детьми. Причём сразу, подряд наклепать их, пока мужик не опомнился. В полной кабале от мужа, обвесятся этими детьми и ноют потом, что никто не уважает. Где мозг?
Белая котичка• 08 августа 2024
Сьогодні 32 роки з дня реєстрації нашого шлюбу, чоловік військовий, двоє синів, 30 і 17 років, було в житті різне. Оглядаюся зараз назад і розумію, що ми ніколи парою і не були, кожен жив своїми проблемами, своїм життям, пересікаючись на побуті і рідко коли проведеним часом разом.
Чоловіки люблять, щоб поряд була зручна жінка, не напружуюча, здорова, весела, легка, щоб не пиляла, не вимагала нічого, бажано роботяща, щоб було чисто, сито, доглянуто.
Щаслива Я• 08 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
А как ей потом целый день с двумя детьми справляться?
Мрії у вирії
• 08 августа 2024
Ответ дляМайская киска
Якщо Вам цінні ваші відносини намагайтеся згладити кути.
Цей період з малими дітьми дуже швидко мине. Повірте))) в мене старшому 20 і я не зрозуміла коли він виріс. І коли минає час, оглядаєшся на роки з малими дітьми, здається, що й проблем не було…
В цей період важко і фізично, і морально. Але не дайте розбитися в бит вашій сім’ї. Збережіть почуття. Проговорюйте те, що Вас турбує.
Хай все налагодиться ❤️
П.с. Не читайте тут злобні коментарі. Тут на сайті половину нещасних жінок. Не приймайте їхні поради. Це не обʼєктивно
Хай все налагодиться ❤️
Дуже вдячна за Вашу відповідь!
Я намагаюсь бути терплячою . Але розумію, що якщо почту говорить напряму про свою втому, що мені боляче за його таку поведінку, то не зможу стримати сліз. І це його розізлить ще більше(( типу : чого ти плачеш, надумала щось собі і т.д
наКоблучках• 08 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Відповім по черзі: другу дитину чоловік дуже хотів і чекав. Але з ситуацією в країні каже що треба заробити грошей, щоб в разі чого в мене з дітьми було щось за душею
Я розумію, що його це напрягає і не хочу розкручувати цю тему,ю. Просто мені дуже прикро і боляче, що він так себе поводить.
Мама живе в іншому місті і щоб туди поїхати з двома дітьми- це треба групову машину для речей наймати )))
Ой, да, прямо дуже хотів и чекав....расскажите сказочки. Не врите себе хоть
Кондуктор трамвая• 08 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Тут зараз розкажуть що він приходить з роботи втомлений дуже, а вона з дітьми СИДИТЬ
Анонимушка• 08 августа 2024
Как почитаешь - секта святой мотни. Мужик работает- все, бедная бусинка устает, в такой депрессии аж не ест. Не ест, значит кто-то кормит. Прям голодный ходит обиженный и блаженный. Меньше думайте о его устал и подумайте о своей устала. Мой молился на тещу, когда приезжала помогать- без нее он это делал сам и всегда был рад ее приезду. Он ее даже тещей не называет, чтобы не дай Бог не обидеть. Вы ему обувь снимаете, когда домой приходит?
СирОжино пирОжино• 08 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Я не вірю, що при та4ій маленькій дитині, під час війни, без матеріальних статків тааак хотів, не вірю. Просто є коляски, кроватки, одяг і щоб в майбутньому не витрачатись, щоб не виходити на роботу.....ви народжуєте зразу друге, ви ще одним не натішились, а тут друге він хотів, не придумуйте. Але щоб не забрали вашого кормільця на війну буде і третє, якщо вже не в процесі
Барбітта• 08 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Що таке групова машина?
Незнакомлюся• 08 августа 2024
Ответ дляMurzeelka
Мама сюрпризом для мужа приехала? Или вы вместе ее пригласили? Мама могла бы взять на побывку старшего ребенка к себе.
З якої радості?Мама що,свого життя не має.І так ішачить.Є батьки і це їхні проблеми.В вихідні тато займається,коляску в руки,дитину старшу за руку і гуляти.Ще на сніданок нос верне.Я б геть йому не ставила,не інвалід.
Анонимушка• 08 августа 2024
Мужчины выносливее женщин гораздо, мы вот даже с мужем что-то делаем вместе, я уже мечтаю лечь, а он бодряком еще в гараж бежит там заниматься, из вашего рассказа - он только работает. Та на нем еще пахать можно после этого. Мой дед царство небесное в проходке 12 часов пахал отбойным молотком и приходил с детьми бабушке помогал
Спасу мир• 08 августа 2024
Ви пишете, що муж постійно втомлений і злий і ви до нього зайвий раз вже боїтеся підходити, при цьому вихідні у нього є і він додому як в готель га все готове приходить.
А вам з 2 дітьми малими не важко? Ви не втомлена? Ви ж ночей нормально не спите + старший в дуже активному віці + побут на вас.
Ваша помилка в том, що ви чоловіка зайвий раз не чіпаєте, а він і рад цьому. Навпаки, напрягайте його і побутом, і дитиною по максимуму, особливо в його вихідний. Бо він вже вам на голову заліз. Нуль вдячності за все що ви робите.
І повірте, якщо ще колись ваша мама приїде вам допомогти, він буде їй радий більше ніж ви.
Кто крайний?• 08 августа 2024
Ответ дляMs. Искренность
Так потому и отношения портятся при маленьких детях - мамочка в декрете, а отец, работая, должен 50/50 заниматься детьми
Кто крайний?• 08 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Мать, сидящая в отпуске по уходу за ребёнком!
Ms. Искренность• 08 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
он должен .. если считаете по-другому-ваше право
Кто крайний?• 08 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Спать днем с ними, а не полы намывать, или в Советчице висеть!
Кто крайний?• 08 августа 2024
Ответ дляMs. Искренность
Так пусть и работают 50/50
Спасу мир• 08 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Так він і не зрозуміє, бо ви його зайвий раз боїтеся чіпати. Тому так і поводить себе, щоб ви за допомогою підходити боялися навіть.
А ви не мовчить і напрягайте його. Нехай не тільки з коляскою гуляє (найпростіше ж обрав), а й прибирає на вихідних, і їсти готувати, і старшого розважає хоча б на вихідних. Бо у вас тих вихідних взагалі немає
Фенте Фря• 08 августа 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Автор, а какие у вас отношения, когда дети легли спать? Что вы с мужем делаете?
Например мы смотрели фильм или музыку могли включить, массажики, погладюшки. Поболтать 🙂 секс. Такое всякое.
Что вас сближает?
Как у вас на это силы ещё оставались?? У меня дети ложились спать и я уже с ног валилась, ничего не хотелось. А ещё ночные кормления впереди ночью.
Кто крайний?• 08 августа 2024
Ответ дляАнонимушка
Секта Одиноких мамочек
Кондуктор трамвая• 08 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
Сидящая, в отпуске
Понятно)))
Спасу мир• 08 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дуже вдячна за Вашу відповідь!
Вибачте, але оця ваша терплячість нічого вам гарного не принесе. Бо чоловік же спеціально так себе поводить, щоб ви навіть боялися його про допомогу попросити. І це наче ваша найближча людина, батько ваших дітей.
Закінчуйте бути терпілою, бо медаль за це вам ніхто не дасть. А ось вигоріти повністю без допомоги і від утоми можете. І почнете зривптися на дітях. Нікому від цього краще не буде
Наталя-ec3c• 08 августа 2024
Сочувствую вам, представляю ваши чувства. Муж по молодости тоже ходил надутый часто и свое плохое настроение дома выплёскивал. Сейчас спустя 20 лет стараемся не ругаться и больше говорить. Мой совет стараться проводить больше времени вместе. Понимаю,что с детьми это сложно. Но дети вырастут, и как говорит мой муж очень жалею что мало проводил время с сыном,когда он был маленьким. Гуляйте чаще вместе, делайте себе какие то маленькие праздники. Не забывайте,что вы женшина, секс для них очень важен. Раньше муж ездил по выходным с мужиками пиво пить. Сейчас мы ждём выходных,чтоб вместе куда-то поехать, где то отдохнуть. По ходу многих мужиков напрягают маленькие дети. Они их вроди любят, но при этом чтоб ничего не делать. Надо время, я думаю у него пройдет. А вам терпения, если вы готовы все это терпеть. И сколько мужу лет?
Анонимушка• 08 августа 2024
Ответ дляКто крайний?
Та прям 50 на 50, он на работе весь день, она тоже на своей, а ночью как раз можно 50 на 50. И еще это от человека зависит, муж встает в 6 утра, я сплю пока не высплюсь, вечером я ору, чтоб выключал тв, спать хочу, а он еще потом сидит в телефоне. Когда ребенок был маленький и я вставала на ночные кормления даже в кухне упала в обморок раз за всю жизнь, просто отключилась, вот нужно мне спать и все, а муж вставал и хоть бы что