Стопясят раз обсуждала• 08 августа 2024

Курорты Греции недалеко от Болгарии

Едем в Болгарию, но там сейчас нежарко. Хочу как запасной план продумать переезд в Грецию (мы на авто).
Подскажите, пожалуйста, куда там недалеко от Болгарии можно съездить на машине, но чтоб теплее? Интересует именно пляжный отдых
Спасибо!
Колгоспниця• 08 августа 2024
Остров Тасос, Кавала, Халкидики
Дружная семейка• 08 августа 2024
Ми так кілька років тому з Болгарії їздили в Кавалу, кілька годин дороги. Не можу сказати, що це прям курортне місто, пляж, звісно, є, і водичка чудова, але інфраструктура не пляжна. Їздили кілька км за місто - там є пляжні комплекси з насипним піском, то вже класичний пляжний відпочинок.
Але в Кавалі є чудове старе місто і неймовірний акведук. А взагалі - спокійне містечко, без купи туристів, і дуже помірними цінами на житло (ми брали апартаменти на Airbnb))
Не будь КакСвета• 08 августа 2024
Ближе всего Кавала,потом Халкидики.Вроде бы есть паром ещё.
бювет_в_обед• 08 августа 2024
Плюсуюсь за Каваллу. Там є паром на острів Тассос, можете автомобілем туди поїхати. Вода там офігенна, бірюзово-прозора