Дружная семейка• 08 августа 2024
Так шо там? Кінець світу коли почнеться?
Я вже прийняла душ. Попила кавву. Труси, звісно, чисті. Парадні!
То коли вже? Може, ще накраситися?
Млинець Мій• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ви ж самі написали, що все по колу, звідси і починається відповідь
наша планета постійно проходить цикли, раз на 12 тис. років
от 21.12.2024 закінчується ще один такий цикл, у кінці якого відбувається ’підзарядка’ планети і людська цивілізація має шанси стрибнути на рівень вище у своєму розвитку
ми, люди, маємо зараз всі технічні можливості успішно пережити цей цикл з мінімальними людськими жертвами і перейти, скажемо так, у своє краще і комфортніше життя
цей цикл для планети може стати останнім, якщо ми їй не допоможемо зараз конкретними фізичними/технічними діями, оскільки майже знищена екологія і океан, тому планета не може адекватно витримати ’підзарядку’, так як це відбувалося у попередні цикли
у науковців безліч фактів, доказів цих циклів
навколо багато інших ознак, які вказують на закінчення циклу
вже є купа рішень, якими можна врятувати і планету, і життя на ній
що залишається?
донести цю інфо до кожного жителя планети зараз - як думаєте, це важко зробити?
фактично нам залишається один крок або до повної загибелі, або до світлого майбутнього
це дуже коротко, насправді можна знайти купу детальної інфи, щоб вірити впевнено
що залишається?
Та нет никакого шага. Как есть, так есть. Не поменять
ЛижТолько• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
що залишається?
Людство приречене
Невгамовна сила• 08 августа 2024
Ответ дляЛижТолько
Людство приречене
ні, я вважаю, що ще ні, що все ми можемо змінити
але треба, щоб так вважало хоча б 90% людства, тоді почнуться предметні дії
нам не для приреченості мозок дано
ЛижТолько• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
нам не для приреченості мозок дано
Цього не буде ніхто нічого не робитиме
.
Пупс• 08 августа 2024
Він вже давно наступив. Ми всі вмерли і знаходимося в пеклі. Що ще не зрозуміли?
Тумба-юмба• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
нам не для приреченості мозок дано
Що конкретно кожен з нас може зробити? Я Вам вірю і хочу змін на краще, хочу майбутнє нашим дітям. Але, не розумію, що я можу змінити
ВишніВишні• 09 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Дякую
Я теж хочу кращого для нас всіх
Що робити? - вивчати самостійно і доносити інформацію в своєму оточенні про клімат у першу чергу - це зараз наший основний ворог
Сказати, що це тяжко, це нічого не сказати, люди настільки глухі і байдужі, що іноді хочеться завити від своєї безпорадності, з чим я тільки не стикаюся серед своїх знайомих
Чим більше людей почне усвідомлювати всю важливість ситуації, тим швидше почнемо робити більш конкретні кроки, на осліп не вийде
До минулої осені у нас активно цю інфо розповсюджувало благотверче суспільство і це було суттю їхньої діяльності, вони моніторили, порівнювали, вели спостереження і дрібні експерименти, потім їм приписали зраду і почали знищувати інфо...
Але рух все ще триває у багатьох інших країнах
Сталося велике досягнення - їм вдалося виступити перед ротарі клубом в сша і залучити науковця Егон Чолокіан, який приєднався і теж намагається розповсюджувати інфо зі свого рівня і його хейтять, він пояснює як нам вижити, що він вже може зробити для покращення ситуації тільки б дали можливість, а його хейтять і обзивають самозванцем.....
У телеграмі є групи, в яких кидають інфо про зміни клімату
Климатический кризис
Напишіть мені в приват, я перешлю посилання, бо тут мабуть видалять
Я теж хочу кращого для нас всіх
Климатический кризис