Звожу з розуму• 08 августа 2024
Кадл паті — обіймальні вечірки
Чи чули ви про таке?
Група людей, 6-15 чоловік, різного віку та статі, збираються разом з ведучим і обіймаються у приміщенні з корематами. Всі незнайомі. Діють правила культури згоди, ніякого сексуального контексту.
Як вам таке?
Щось схоже на те, як на вулиці з плакатом «обійми мене» люди пропонують обійнятися. Або як у фільмі «Бійцівський клуб» головний герой обіймався у кругу людей хворих на рак (з великим чоловіком на імʼя Боб).
Як вам таке?
Завжди недо...• 08 августа 2024
Ой не, если бы и пошла на какое-то такое мероприятие, то лучше бы уже групповуха
#Пойду_кгадалке• 08 августа 2024
Дурачки какие-то
А если приспичит? Встанет у кого-то и потребуется другие обнимашки
СпайдерВумен• 08 августа 2024
Странное мероприятие. Я б не хотела обниматься с незнакомыми людьми
Статус Ква• 08 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дурачки какие-то
И входяшки проникновяшки
Статус Ква• 08 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Это обычно заводит
Страхованная• 08 августа 2024
Нет, я такое не приемлю. Моя зона комфорта 1 метр. Только дочку и мужа могу обнимать. Я даже на запахи плохого реагирую.
Но кому-то необходимо, наверное.
Статус Ква• 08 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Но кому-то необходимо, наверное.
Это вы думаете что не подпускете я люблю в полной маршрутке об красивых дамочек прижиматься ,терется
Знову Я• 08 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Мене дратують обійми навіть зі знайомими та колегами, обіймати можу виключно близьких людей. Тому такі вечірні точно не для мене.
СпайдерВумен• 08 августа 2024
Ответ дляЗнову Я
Тоже так
Звожу з розуму
• 08 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дурачки какие-то
Ну не животные же. Возбуждение это нормально, это не контролируется, а действия контролируются.
Страхованная• 08 августа 2024
Ответ дляСтатус Ква
Часто посылают на три буквы?
Звожу з розуму
• 08 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Но кому-то необходимо, наверное.
Есть люди у которых нет мужа и дочки 🤷♀️ одни остались.
Звожу з розуму
• 08 августа 2024
Ответ дляСтатус Ква
Вы это делаете не с их разрешения
Звожу з розуму
• 08 августа 2024
Ответ дляСоліс
Не бачу в цьому нічого поганого. Нехай собі обнімаються ті, хто це потребує. Нелюдьки на такі вечірки не прийдуть же.
Дехто приходить з соцієфобією, пізнає себе, свої відчуття.
Госпожа Белладонна• 08 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ну, значит вы не пошли бы на такую вечеринку. Это же логично.
Звожу з розуму
• 08 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дурачки какие-то
Могут выйти в туалет или попить чаю.
А как танцуют люди в паре?