из_под_тишка• 08 августа 2024

Сумка

Донька перейшла в шостий клас, 11 років. Ніяк не може вибрати сумку в школу. Вже рюкзак з минулого року не катить. Хоче "шось" інше, не зрозуміло шо.... Обходили всі сенсеї, резерведи, кропи, атлетікс, продивились потім на інтернет платформах ці ж магазини. Нічого не подобається. Я вже втомилася. А школа підступає. Дуже змінились смаки в дитини, класика не підходить, зараз ходить в усьому широкому та завеликому, футболки-кофти беремо в розмірі "М". От яку сюда сумку брати і де.
У кого діти в такому ж "стилі" ходять, що взяли чи плануєте? Дякую.
Танюша• 08 августа 2024
Поручіть вибору сумки доньці .
Якщо нічого не вибере буде ходити с прошлогоднім рюкзаком

автор из_под_тишка • 08 августа 2024
Ответ дляТанюша
Поручіть вибору сумки доньці .
Так вона ж і вибирає, але ходимо разом, бо зараз подружки всі в селах, нема з ким піти з дівчат.
Танюша• 08 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Саму модель можна придивитись в інтернеті
So_so• 08 августа 2024
Я помню у старшей дочки в этом возрасте были рюкзаки madpax.
автор из_под_тишка • 08 августа 2024
Ответ дляТанюша
Дякую за допомогу, але я ж написала, дитина пройшла всі магазини, продивились в інтернеті, але донька нічого не підібрала. ТОму я і питаю))
автор из_под_тишка • 08 августа 2024
Ответ дляSo_so
Дякую, подивимся.
Файна_зупка• 08 августа 2024
Ответ дляиз_под_тишка
На Алике посмотрите.
Моя дочь выбрала такой сама.