Несу пургу• 08 августа 2024
Покупаете что-то у блогеров?
Их бренды?
Если да, то что
Докладальниця• 08 августа 2024
Уже нет пару раз спортивную форму для тренировок заказывала полный шлак приходил по стоимости нормального найка . В итоге убеждена в основном реклама гавна
Инфотуфелька• 08 августа 2024
Звичайно що ні.
Особливо шокують нинішні їх курси, які вони пиляють, я женщіна, а я супер женщіна, а я інстаженщіна. А я женщіна-есеменщіна.
Тьху на них. Прозріваю
Спілий баклажан• 08 августа 2024
Ну я можу скористатися тим, що виробляють блогери (піти в Джи бар чи купити книгу Юлії Ярмоленко). Також пару раз у Тані Федорищевої брала марафон (так, знаю що тут це не поважають, але мені було зручно що там було цікаве меню з небанальними стравами і під мій калораж, не треба було витрачати час на упорядкування усього цього самостійно і менше шансу що за відсутності часу заб´єш і закинешся бутербродом). Більше не пригадую покупок у блогерів.
НашлаПерепискуМужа• 08 августа 2024
Ні. Вони за рахунок «імені» крутять ціни в 2-3 рази вищі, ніж ці послуги або товари коштують зазвичай
Пиши-пропало• 08 августа 2024
Ответ дляНесу пургу
А он был у неё?
Звичайно. Після розлучення. Зараз у кента її чебуречна. На С-груп вона гарно піднялась
Не бачила, що тема про неї була. Але його бізнесу кранти з нею
Печенюшка• 08 августа 2024
Нет, вообще ничего не покупаю по рекламе блогеров я обычно все фигня
Несу пургу
• 08 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
Вы что-то путаете, у неё квартира
Пиши-пропало• 08 августа 2024
Ответ дляНесу пургу
Вы что-то путаете, у неё квартира
Продавала будинок. Відео було в мережах теж. Все офіційно. В шлюбі надбання