ДелайКак_Я• Изменено 08 августа 2024
Оренда,новий договір.
Після року проживання планую підписати з квартирантами новий договір.Але підвищую орендну плату.Застава залишається у мене в сумі місячноі оплати,треба збільшувати суму застави,тобто,щоб вони доплатили до суми новоі орендноі плати?Дякую
Пластилин_Колец• 08 августа 2024
А вы их предупредили об этом?
И о повышении плата и о повышении залога?
Кондуктор маршрутки• 08 августа 2024
як я рада, у мене чудовий орендодавець. під час війни навіть повернув заставну суму грошей і три місяці жили безкоштовно, хоча про це не просили
ДелайКак_Я
• 08 августа 2024
Ответ дляОцененная
Так может их не устроит и сьедут
.Устраивает все.У них зарплата в долларах.
Брюлик в стразах• 08 августа 2024
Задаток повинен дорівнювати орендній платі.
Тому їм потрібно доплатити різницю.
БЦАшка• 08 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Хорошо, что я своему арендодателю не сказала, что у меня тоже в долларах)
Пластилин_Колец• 08 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Значит прописываете в договоре новые цифры и они доплачивают до нужной суммы залог при подписании нового договора
Бензопирен• 08 августа 2024
Ответ дляДелайКак_Я
1 можно сделать ДОПОЛНЕНИЕ к договору где написано ’новый срок, новый размер оплаты) тогда залог остается таким же (его размер - на Ваше усмотрение.. чаще НЕ увеличивают кроме случаев,
- завели животных
- детей
- увеличилось количество проживающих те увеличились риски износа
2 до подписания нужно за месяц (желательно!) предупредить об увеличении.. чтобы они или подумали и согласились или сьехали...
- завели животных
- детей
Брюлик в стразах• 08 августа 2024
Я теж, автор, думаю про це.
Коли мої квартиранти в´їзджали в квартиру, місто ще вичухувалося після окупації, здали за 5000грн(до 2022р оренда квартири була 6500грн).
Зараз це вже нерентабельно. Я вже не заробіток буде, а задаток на ремонт після їх проживання, все дуже дорого.
Збільшую оренду поступово, останнім часом кожні 3місяці на 500грн. Хочу до 8000грн підняти. І це, я вважаю, нормальна сума. Іншу здаю за 10тис.грн.
Теж думаю оновити договір. Вони вже 2роки живуть.
Рожки-да-ножки• 08 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Тому їм потрібно доплатити різницю.
Зовсім не обовʼязково. Інколи здають без завдатку, а інколи і подвійний може бути, якщо пускають з домашніми тваринами
Бензопирен• 08 августа 2024
Ответ дляБЦАшка
Это личное дело и к аренде не привязано.. вот совсем.
Есть понятие рыночной цены..
- ниже рыночной
- не выше рыночной...
Если цена ниже рыночной, то собственник имеет право поднять.. (есть народ сдает за 50% от рыночной цены знаю таких)
Есть понятие рыночной цены..
- ниже рыночной
- не выше рыночной...
Брюлик в стразах• 08 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну, в принципі так. Якщо комуналка не дуже велика сума і нічого по-тихому (МХП, чайник, праска) не винесуть, то головне, щоб задатку хватило комуналку сплатити і замки поміняти. ))).
Не знаю, короче. Поки що не чіпаю нікого.
Просто подумую теж як правильно.
Вельми шановна• 08 августа 2024
Ответ дляБЦАшка
ога, аж 24 доллара.
Рожки-да-ножки• 08 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Просто подумую теж як правильно.
Як юрист скажу, що завдаток потрібно брати обовʼязково. Чим більше, тим краще
. Завдаток дуже дисциплінує
Я, наприклад, здаю декілька квартир. Є квартири, де завдаток як орендна плата, а є більше на 1000 грн. (Здаю за 15, завдаток 16 тис)
ДелайКак_Я
• 08 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
. Завдаток дуже дисциплінує
Дякую
ДелайКак_Я
• 08 августа 2024
Ответ дляБЦАшка
Не трудно догадаться,у них не налички,не гривны не выпросишь.
ДелайКак_Я
• 08 августа 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А вы их предупредили об этом?
Все по договору,за 2 месяца.
Брюлик в стразах• 08 августа 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
. Завдаток дуже дисциплінує
Це 100%.
Бо мої в´їхали з місячною дитиною, а через місяць питали чи можна песика(лабрадора) завести. А в мене ванна АКРИЛОВА.
В мене в голові ERROR. Ванна, дитина, велика собака, як її купати, як вона буде вигулювати її коли дитина захворіє?? Чоловік служить, вдома буває раз на 10днів.. Собака перші місяці робитиме калюжі.
Думаю тепер, що ж там по іншим питанням, якщо вони елементарного не розуміють? Молодьож.. В цій ситуації точно було завдаток брати подвійний)))
БЦАшка• 08 августа 2024
Ответ дляБензопирен
Есть понятие рыночной цены..
- ниже рыночной
- не выше рыночной...
Есть понятие рыночной цены..
- ниже рыночной
- не выше рыночной...
Угу, и не оперирует аргументами типа того, на который я ответила ;)