Статус Ква• 08 августа 2024
Блендер cecotec чи rztk порадите? Чи інший?
Потрібен блендер погружний, з чашою-подрібнювачем і вінчиком, ну і можна було б і насадку для пюре.
Зацікавили cecotek i rztk, там хороша потужність і приємна ціна за комплект. Але я ніколи не користувалася такими брендами, а відгуки на сайтах хороші.
Статус Ква
• 08 августа 2024
Перед цим мала тефаль і мулінекс. Накрилися всі насадки, точніше редуктори. Купувати нема сенсу - дорого, або вже зняті з виробництва. Тому і розглядаю більш бюджетні варіанти.
буреЛОМКА• 08 августа 2024
Ответ дляСтатус Ква
Можете посмотреть на олх, вдруг кто-то продаёт. Мы купили дешёвый Мирта, вроде и такой же, как Бош и Тефаль, но всё равно с ним что-то не так) Хотела купить новый, как этот накроется, но работает, зараза год пятый. Бюджетное тоже может работать. У мужа есть что-то от розетки с инструмента, он доволен.
Статус Ква
• 08 августа 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Продають, але скоріше всього теж можуть бути зі зломаними редукторами.
Я тому і сумніваюсь нарахунок бюджетного, може тільки нерви стріпає)
буреЛОМКА• 08 августа 2024
Ответ дляСтатус Ква
Ну, у меня сломались только венчики. На момент покупки блендер стоил 800 грн, ещё работает, гад)
Катруся 777• 08 августа 2024
Я раджу мною не один рік перевірений Браун. І тільки його. До нього були більш дешеві, через рік-два ламалися. А цей вже дуже давно, і нічого йому немає. Також у деяких знайомих також він є, і теж завжди радять тільки його.
Катруся 777• 08 августа 2024
_Alekssandra_• 08 августа 2024
У меня был блендер из недорогих, очень-очень плохо выполнял свои функции. Потом рассыпался просто. Если не ошибаюсь, то Vitek.
По моему мнению лучше какое-то время без блендера пожить, но купить Браун или Филипс.
Что касается розеткиного бренда, то вот был плохой опыт с ирригатором. Тьма отзывов хороших на него. А у меня за пару месяцев пришёл в негодность. Сначала кнопка западала, потом начал выключаться не всегда.
А потом вообще вода стала выталкивать насадку.
Статус Ква
• 08 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
У мене від рзтк є зубна щітка і швабра, якість дуже хороша. Але ж блендер, то трохи інше)
_Alekssandra_• 08 августа 2024
Ответ дляСтатус Ква
Я так думаю, что лотерея с данной техникой.
Україна наше все• 08 августа 2024
Брала в прошлом году самый дешёвый рзтк. Нормально. Венчик херня, конечно, даже в моделях подороже. Там нельзя 5 минут безпрерывно взбивать. Но есть отдельно миксер, мясорубка. Блендер использую как блендер.
Невгамовна шахиня• 08 августа 2024
На потужність дивіться. У мене 14 років був браун 600 ватт як в пості #7 , але з регулятором швидкості, зламався. Мамі купила точно такий, як на фото, дуже навіть непоганий. Зараз собі купила koenic на 800 ватт, поки що дуже задоволена
Статус Ква
• 08 августа 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мала до цього 750вт, то слабшого вже не хочу. Дивлюсь їх оча б 1000вт.
Cecotec має потужність 1200вт і комплект насадок, у відгуках пишуть що справді потужний, і ціна 2000 грн, тому і спокусилася.
Латексне альтер ЕГО• 08 августа 2024
Автор, якщо обирати серед запропонованих вами то Сесоtek, це іспанський бренд.
Те що продає Розетка під своїм брендом, це типу моделі відомих брендів на мінімалках)
Але заводи всі в Китаї практично одні і ті ж. Дешевша вартість має на чомусь грунтуватись. Як правило на якості комплектуючих + звичайно розкрученімть бренду.
Ну і для розуміння, Розетці вигідніше замовити контейнер блендерів під своїм брендом, привезти його сюди і продавати дешевше, ніж сидіти на відсотках від товарів інших брендів.
Але, навіть якщо припустити що певний % браку є у всіх брендів, все ж таки світові бренди більше уваги приділяють якості товару, ніж окремо взята Розетка, яка фактично продає ноунейм але під своїм брендом.
І та ціна доступна на те і розрахована, щоб ви подумали: для чого платити більше.
Проте, це так як би продавати авто візуально схоже на мерс, але фактично якісь тарантас китайський з емблемкою Розетки наприклад.
Губка Боб• 08 августа 2024
Ми Браун на виплату взяли біля 2 тис. То після дешевого сатурна це небо і земля.